Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOBBAN? moj prijedlog

Go down 
+5
Grand Master
voriorka
Baysa
Hells Angel
bobi
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:46 am

Molim drugove pradjedove da ozbiljno razmisle o tome da se spojimo sa DOBBANom ako je to ikako moguce... ali to bi znacilo da oni moraju raskinuti saveznistvo sa {HEG}om... tko god ima dobre odnose sa njima, mislim da bi to trebali napraviti...

to je jedini nacin da ojacamo... i mi i oni, ako ih ne regrutira HEG u medjuvremenu DOBBAN? moj prijedlog 196977
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 12:37 pm

Mislim da je to odlican prijedlog. Ako pridobijemo DOBBAN onda cemo stvarno ojacat nas knadrant i mislim da bezbrizno mozemo dizat WW. Jer kao sto rekoh od 2P necemo nista dobit.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 12:45 pm

eto zadatka za naseg grand mastera Smile
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 1:47 pm

definitivno sam za da se spojimo sa dobbanom, jer su nam oni jedina opcija
sve druge opcije su na jako klimavim batrljcima
ako GM to može odraditi, bilo bi dobro da se pod hitno krene u realizaciju
tu može jako pomoći voriorka, jer je dobra sa nekim njihovim članovima
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 1:52 pm

Neka GM zapocne pregovore i javi nam ovdje kako teku,a mi koji imamo tamo utjecajne ljude mozemo malo pogurat. Ja isto imam kompica kod njih koji je u vodstvu. Pa ako navucemo vise njihovih clanova da glasaju ZA to cemo vise pomoc GM-u da rijesi pregovore pozitivno.
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 1:56 pm

Ja sam dobra sa cijelim vodstvom (i vodstvima njihovih wingova) živili
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 2:17 pm

Ajmo onda u akciju, da se ne desi da DOBBAN uskoro postane ¤×HEGפ
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimesri ruj 17, 2008 9:34 pm

krecem!
frulam
banzaiiiii

P.S.ne brinite da ce prijeci na HEGovu stranu jer se rokaju sa glavnim HEGom i izvode zajednicke akcije sa MLM i Dicktatom na njih...iako po mojim informacijma bas ne stoje jako dobro tu...jos nedavno su nudili meni da prekinemo sa 2P NAP posto su vidili da je 2P sa HEGom se udrzio ali sam malo stao na loptu dok ne vidimo sta se desava...
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepet ruj 19, 2008 12:58 am

Ali svejedno mlo pripazite, jer oni u savezu imaju igrača sa nekoliko acc u par različitih saveza, da kasnije ne bi bilo....
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepon ruj 22, 2008 9:41 pm

ovako, da ne ispadne da nisam obavijestio o trenutnoj situaciji sa DOBBANom...par njihovih igrace je dosta zainteresirano za povezivanje, ali u razgovoru sa mamom iz DOBBANa sam dobio nagovjestaj da ona bas i nije za to i da ne bi htjela mijenjati ime saveza, a tu se relativno i ja nekako slazem sa njom.
vidjeti cemo jos sta ce biti...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimened stu 02, 2008 10:55 pm

nisam znao di bih sada ovo napisao pa cu tu staviti...uglavnom, pricao sam sa 2p-ovcima i isao vidjeti dal su zainteresirani za zajednicku gradnju WW-a i na taj nacin da ih pridobijem da prekinu NAP sa HEGom...evo imali su u petak sastanak, i donijeli su jednoglasnu odluku da ce ici sami graditi WW.
sta se tice NAP-a sa hegom, receno mi je da ih se pola izjasnilo da podrzava HEG, pola AS i da ce ostati neutralni tu...znaci od toga prekida nista.

Sada me samo zanima, dal mi sami gradimo WW ili da probamo jos DOBBAN uvesti tu negdje da grade sa nama...sada je nekako zadnji cas po meni da se to dogovara.
odlucite i napisite. mahanje
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimened stu 02, 2008 11:43 pm

Grand Master je napisao/la:
nisam znao di bih sada ovo napisao pa cu tu staviti...uglavnom, pricao sam sa 2p-ovcima i isao vidjeti dal su zainteresirani za zajednicku gradnju WW-a i na taj nacin da ih pridobijem da prekinu NAP sa HEGom...evo imali su u petak sastanak, i donijeli su jednoglasnu odluku da ce ici sami graditi WW.
sta se tice NAP-a sa hegom, receno mi je da ih se pola izjasnilo da podrzava HEG, pola AS i da ce ostati neutralni tu...znaci od toga prekida nista.

Sada me samo zanima, dal mi sami gradimo WW ili da probamo jos DOBBAN uvesti tu negdje da grade sa nama...sada je nekako zadnji cas po meni da se to dogovara.
odlucite i napisite. mahanje

sigurno da bi bilo lakse da se dobban ukljuci...ali,ako cemo raditi samo jedan WW,i ako se zbilja svi -as-evi potrude sa slanjem ressa i deff-a,mislim da nam nitko nece smetati...jer nema te vosjke na serveru(pogotovo kad uzmemo u obzir,rivalstva,drugi ww-ovi i trosnja off-a na natarska sela)koja bi probila deff od 3,4 saveza u samo 2 sela(sa riznicom i ww selo)...

a ako cemo raditi vise ww-a,onda se ta vojska jako razrijedi i sve postaje klimavo...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:58 am

Ja sam za 2P znao odmah od pocetka jer sam dobio naznake od njihovih igraca da ce sami radit WW. Ja sam za da ukljucimo DOBBAN. I to bi trebali pod hitno.
Oni su s HEGom raskrstili i rokaju se a s 2P nemaju nista pa smo mi najbolja opcija a i u nasem kvadratu su. Moraju i sami bit svjesni da smo im mi najbolja opcija i ako nam se pridruze,mislim da nam nitko nista ne moze.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepon stu 03, 2008 1:53 pm

znam za bobia da je on za to odavno bio...krecem u ispitivanje situacije.
napisat cu ovjde sta mi je javljeno, al mislim da ce DOBBAN pristati na to nekako...

p.s.2 WW moramo imati....jedan da super gradimo, jedan da se slepa malo iza ako prvi slucajno najebe... rendeer
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepon stu 03, 2008 2:01 pm

ako dodju natari na -225 mislim da bi taj mogao najvise napredovat. Iako je malo daleko.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto stu 04, 2008 3:51 pm

evo u DOBBANu su za zajedincku gradnju WW-a....imaju sada neki mali problem, bivsi wing DOBBAN~R se preimenovao u -=AS=- nakon svade sa njima i sada prvo to zele rijesiti pa su zamolili da ih ne priznajemo jos...jebate, ne da im igraca ukrali vec citav wing Laughing Laughing

E da, omogucio sam sedarianu pristup vijecnici, pa da on osobno sam kaze kako sta izvesti, gradio je WW pa da nas on vodi kroz to sa gf-om i LoD-om.
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto stu 04, 2008 5:38 pm

Evo da se i ja javim!

bok santa
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimeuto stu 04, 2008 7:37 pm

Grand Master je napisao/la:
evo u DOBBANu su za zajedincku gradnju WW-a....imaju sada neki mali problem, bivsi wing DOBBAN~R se preimenovao u -=AS=- nakon svade sa njima i sada prvo to zele rijesiti pa su zamolili da ih ne priznajemo jos...jebate, ne da im igraca ukrali vec citav wing Laughing Laughing

E da, omogucio sam sedarianu pristup vijecnici, pa da on osobno sam kaze kako sta izvesti, gradio je WW pa da nas on vodi kroz to sa gf-om i LoD-om.

pa ljudi se sami organiziraju u AS-eve i cijeli savezi prelaze u AS grupaciju, a mi o tome nemamo pojma Very Happy

imam neki čudan osječaj da je jako puno ljudi na strani AS-a Smile
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:28 am

Imamo dobrovoljce. cheers


E stari,dali me mozes ukljucit u ciscenje WW sela...jer sam s katama i ovnovima jako slab,dosta sam ih izgubio,tocnije sve,a sad mi je kasno da napravim nestvo vise njih,pa se javljam da zrtvujem vojsku na natarskoj vojsci,mali doprinos DOBBANa,moze?


kaze monTecristo iz DOBBAN
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimečet stu 06, 2008 2:28 am

Hells Angel je napisao/la:
Imamo dobrovoljce. cheers


E stari,dali me mozes ukljucit u ciscenje WW sela...jer sam s katama i ovnovima jako slab,dosta sam ih izgubio,tocnije sve,a sad mi je kasno da napravim nestvo vise njih,pa se javljam da zrtvujem vojsku na natarskoj vojsci,mali doprinos DOBBANa,moze?


kaze monTecristo iz DOBBAN

jao di mi njega nađeš...nemam komentara...i odmah se mičem iz ove teme...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimečet stu 06, 2008 10:18 am

A sta da ti kazem. Covjek se javio. Ja ga ne znam tako da ne znam nista o njemu. scratch
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimečet stu 06, 2008 12:34 pm

Hells Angel je napisao/la:
A sta da ti kazem. Covjek se javio. Ja ga ne znam tako da ne znam nista o njemu. scratch

Sve 5.nije do tebe...on je katao na nulu GG(15 croop)sa HEG-ovcima od Morosgovanija(naseg bivseg igraca) i naselio ga...
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepet stu 07, 2008 6:19 pm

Imamo gadne napade od DOBBANa.
Od užasnih pljački do preuzimanja sela.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepet stu 07, 2008 6:56 pm

martia je napisao/la:
Imamo gadne napade od DOBBANa.
Od užasnih pljački do preuzimanja sela.

Vas napada dobban?? Suspect Neutral No affraid
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:04 pm

Ma ne znam.
Stavit ću Hof-ove na Forum, ali mislim da se netko grdo poigrava.
Igrač mi se javio i veli da su mu provalili pass.


http://s2.travian.com.hr/berichte.php?id=21394094
http://s2.travian.com.hr/berichte.php?id=21394912
http://s2.travian.com.hr/berichte.php?id=21396049
http://s2.travian.com.hr/berichte.php?id=21397959

to su neki od napada.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOBBAN? moj prijedlog Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN? moj prijedlog   DOBBAN? moj prijedlog Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBBAN? moj prijedlog
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HOS, DOBBAN...
» DOBBAN - NAP
» DOBBAN i AS
» DOBBAN - AS - HEG
» Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: