Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza

Go down 
+5
sedarian
godfather
Lord of Destiny
bobi
Grand Master
9 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:58 pm

Po obicaju ne znam di da ovo sad pisem pa evo nova tema da je pregledno.

Danas i jucer sam dobio par poruka da citavi wingovi od DOBBAN-a zele prijeci pod okrilje AS saveza...miseka mu ljubim, krademo kao 60 igraca a ne jednoga Razz


Ovak, pricali smo i prije da bi isli u gradnju WW-a zajedno sa DOBBANom...i bobi je prije na slicnu ideju dosao, LoD ju je podrzao i jos par ljudi, a svi znamo da nas treba puno da se to sagradi.
Treba sada sa njima to izfinalizirati i dogovriti u detalje i tu bi bilo najbolje da netko iskusniji to ispelja, mislilm tipa sta oni trebaju raditi, a sta mi...ja sam gledam da nositelj WW sela osniva novi savez di se nalazi samo on i na taj nacin se izbacuje mogucnost spijunaze.
Slusam prijedloge i da to kroz dan dva zgotovimo.
E da, taj savez od jednoga ili 2 clana koji drze Ww bi se zvao ASBAN...bobi jel ti poznato to? Very Happy

P.S.ocekujem od iskusne ekipe da napise svoje...ko sta osvaja i kaj ja znam...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 17, 2008 2:05 pm

a ono, ja sam za... sto vise deffa u WW selima to bolje Smile

po meni, treba odrediti 3 covjeka i ici na 3 ww sela ako smo sa dobbanovcima...

2 naša i jedan njihov... nemam sad vremena pisat dalje pa cu kssnije nadopisat sta
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 17, 2008 2:26 pm

Samo par stvari, tj. prijedloga.

1. Apsolutno Dobban.

2. Nemojmo sada određivati točno tko će uzeti koje ww selo, dok ne vidimo gdje će doći. Neki pričaju o random rasporedu ww sela i sela sa planovima, pa idemo samo dogovoriti grupe prema položaju na karti i recimo 2-3 osobe odgovorne za njihovo područje. Recimo: 1 iz glavnog AS-a, 1 iz winga koji je u blizini i 1 iz DOBBAN-a.

3. Voditelji grupa(KOORDINATORI) neka prikupe podatke o off vojsci i prema tome neka isplaniraju redoslijed napada na selo s planom i ww selo. I to tako da se veliki off igrači što manje potroše na selu s planom.

4. Već sam govorio ali moj je prijedlog da manje off vojske rade pljačke na natarska sela kako bi se lakše utvrdio trenutak za pravi napad.

5. Obavezno pripremiti 5-10 off igrača koji bi morali imati 1-2k ovnova i 2k katapulta, a koji bi bili zaduženi za rušenje protivničkih ww sela.

6. Novi savez koji bi se osnovao za gradnju ww sela nije savez sa jednim članom. U njega ulaze igrači koji osvoje natarski plan. Za gradnju 3 ww sela trebamo 3 ili 4 plana. Nakon lvl50 osim onog igrača koji gradi ww selo i koji je ukrao 1 plan u savezu mora imati igrača koji isto tako ima plan. tj. za gradnju ww trebaju 2 plana u istom savezu. U tom savezu nisu sitteri tih igrača. Sitteri ostaju u svom savezu i na taj način lakše komuniciraju.

7. Vezano za planove. Planovi se čuvaju u selima koja imaju riznicu na lvl10. Selo ne smije biti glavni grad. Poželjno je da je crop15 ili crop9. Podatak o igračima koji imaju takva sela treba hitno dostaviti GM ili bilo kojem koordinatoru.

Moje iskustvo:

Ja nisam napadao ww selo sa katama i ovnovima i ne znam što treba rušiti u selu sa planom tj. u selu sa ww-om. Ja sam na kraju s1 ukrao plan igraču koji je gradio ww selo.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 17, 2008 7:19 pm

LoD, jako dobro si napisao sve...jasno i pregledno.

Kod nas se ekipe znaju, to su ionako ljudi koji medusobno jako puno komuniciraju:

I. bobi, LoD, godfather, greenboy i kolko sam citao martia i njena škvadra će tu uletiti, tj. ---AS---.

II. hells, smoke, agavax, dila i podrška ~AS~ grupe saveza...

III. ekipa iz dobban-a, njima cemo ostaviti da sami kod sebe to rijese da se ne komplicira ovo i da se ne zbunjujemo.

Natari ionako kad dodu imaju blokadu neku tako da cemo to onda na brzinu vidjeti sve.
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 17, 2008 7:48 pm

Mislim da vi puno više kontaktirate sa dobanom i mnogim drugima pa šta god odlučili oni koji najviše daju za ovaj savez imaju moju podršku.Osim suradnje sa HEG-om sve opcije su kod mene otvorene.Podržavam vas potpuno frulam
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: ss   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimeuto stu 18, 2008 9:55 am

2 stvari!!


1. Mi smo na S1 imali samo 2 plana i 2 ww sela, i mogli smo ih graditi!! Tako da po meni bi trebali igrači koji uzmu ww selo imati i selo sa planovima!

2. Mislim da bi trebali napadati sela sa planovima, umjesto da napadamo ww sela! Bit će manje vojske u tim selima! Smile U WW selu vojska troši samo 1/2 hrane, a selo sa planom je noramlno selo i tu je teže održavati - pogotovao ako je -500 000!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimeuto stu 18, 2008 3:40 pm

sedarian je napisao/la:
2 stvari!!
2. Mislim da bi trebali napadati sela sa planovima, umjesto da napadamo ww sela! Bit će manje vojske u tim selima! Smile U WW selu vojska troši samo 1/2 hrane, a selo sa planom je noramlno selo i tu je teže održavati - pogotovao ako je -500 000!

Reci mi ako ukrademo plan nekome, npr. HEG savezu onda oni vise ne mogu graditi WW cudo ciji je to plan...jesam li ja to dobro shvatio?

I npr. bobi osvoji plan, on ga moze drzati samo u svojim selima di ima riznicu lvl 10 i izmedu tih sela ga premjestati ili moze plan kod mene poslati da ga sakrijemo u selo di ja imam rzinicu lvl 10?

E ste culi da su najavili snijeg krajem tjedna? santa rendeer Laughing
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:10 am

Evo malo mojeg misljenja oko WW s DOBBAN.
Ja mislim da ako odlucimo tako da i oni grade svoj WW,od njih nece bit pomoci nama jer je logicno da ce svi DOBBANi se orjentirat na svoj WW kako deffom tako i ressima.
A ruku na srce,necemo ni mi njima slat deff i resse jer cemo jedva i za sebe imat.
Tako da ja onda ne vidim tu nista zajednicko.
Ja sam u svakom slucaju da se s DOBBAN dogovorimo oko zajednickog ali ili mi uzimamo sela a oni nas filaju ili obrnuto. Ali mislim da je prva kombinacija vjerojatnija jer smo ipak mi iznad DOBBANa. Prema tome oni bi se trebali priklonit nama.
NAravno osim saveznistva,treba ih upisat kod gradnje recimo u profil.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimesri stu 19, 2008 9:49 pm

Ovo ima logike sta kazes...mi cemo slati za svoj WW, oni za svoj...ajde jedina prednost je da bi ako sve ide po planu imali 3 WW sela pa ako nam zrokaju jedno imamo jos dva...
A mozemo i napraviti dogovor sa njima da od ta 3 WW u jedan ulazemo maximalno, zajedno, a sa dva WW-a se šlepamo malo i kaskamo...nekako je glupo mi reci sada njima iz dobbana da oni ne smiju imati svoj WW...
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 20, 2008 1:26 pm

Pozdrav, ljudi !

Igrač eska je izašao iz DOBBANa i Alen me zamolio da ne diramo njegova sela.
Znam da ste protiv toga da se neki dogovori krše, ali ja prvi put otkad igram na ovo serveru svjesno kršim ovaj dogovor.
Upućeni znaju zbog čega i stvarno se nadam da ćete podržati moj savez.
Eska je jaaaaako unazadio ---AS--- i mi sad samo vraćamo svoje.
Večina je igrača samo to i čekala.
Znači, iako svjesno kršim dogovor, ipak se nadam da ste na našoj strani.

Hvala Smile
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: ss   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 20, 2008 4:05 pm

E sad ne znam za druge, ali ja kad sam imao WW selo i selo sa planovima na S1. Mogao sam vidjeti na kojem lv su čuda kod svih drugih igrača koja su ih gradila, i mogao sam vidjeti gdje se koji plan nalazio (u kojem selu)!!

Tako da ako sam dobro skužio ww sela i planovi se točno mogu vidjeti gdje su i na kojem lv! I to svi vide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krađa planova ili premještanje je moguča jedino ako se sruši riznica u selu sa planom i pošalje heroj u napad (isključivo napad ne pljačka) i to iz sela gdje ima riznicu na lv 10! (ovo je moje mišljenje, nije nikad dokazano, ja sam imao 2 sela sa riznicom na lv 10, pa nisam nikako mogao sa herojem prenijeti plan, a nisam htio eksperimentirati sa ovim gore da ne sjebem gradnju ww-a!)

Pa bih ja da se mi osiguramo i da sagradimo po koju riznicu! I to bar 10-tak igrača da ima riznicu na lv 10! U slučaju da plan moramo preseliti!

Da bi se čudo dizalo do lv 50 treba 1 plan, preko toga treba 2 plana! Znači teoretski ako 2 igrača imaju 2 ww sela i 2 plana, trebali bi i jedan i drugi moći graditi čudo do lv 100! (Tako je bilo na S1)
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 20, 2008 5:53 pm

Mislim da je ovdje najbolje objaviti ono sto imam za reci. U suradnji sa Itom iz Dobbana napravio sam zajednicki chat Dobban - AS na Skypu. Dakle svi vi koji koristite Skype, ali i oni koji ga ne koristite smatrajte se pozvanim da se pridruzite u zajednicku zlabraonicu bla bla
Smatram da ako cemo zajednicki graditi WW, komunikacija i koordinacija moraju biti brzi, dakle skype je logican izbor Very Happy
moj user name:
krunoslav.nezic (account doma)
krunoslav.nezic.coARt (account na poslu)
Potrazite me i ubacit cu vas u chat ako vec nisam. Neke od vas koji koristite skype ali vas nije dugo bilo na chatu sam isto dodao (mincicu, pronalazis li se u tome?) Very Happy
E sad idem masirati ove svoje u wingu da instaliraju skype (koji jos nisu). lol!
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:12 pm

lol!
je je pronalazim se Laughing Laughing

ja cu sagradti jednu riznicu kod sebe u jednom selu i par zitnica, to nije frka, al mislim da ona sela koja su daleko su najbolji izbor za to...koordinate oko -125. 0 i -225. 0 jer do njih napadi nasih protivnika ce puno duze putovati i omogucuje nam vise vremena za rekaciju.
bobi, hells, dila, greenboy i ekipa okolko radite riznice znaci, a ja cu se bas raspitati kako se seli plan iz sela u selo i probati saznati sto vise info-a o tome.
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:32 pm

Vidim da je kompletan info gotov, ali me zanima da li je organizacija dovršena. Mislim na organizaciju napada na WW sela i sela sa planom.

Moj prijedlog je da:

1. Sedarian iznese svoje iskustvo kako su išli napadi na WW selo, a kako na selo s planom. Čovjek je imao oboje i vjerujem da najbolje zna. Prvenstveno se to odnosi na količinu vojske u tim selima i koliko je potrebno da se to zabije i odradi posao do kraja

2. Ukoliko netko zna da nam kaže zašto je SYN kažnjen sat vremena prije završetka svj.čuda da i mi ne bi napravili neku glupost.

Što se tiče planova:

1. Plan se ne može prebaciti. Osim ako igrač katapultira sam svoje selo i herojem iz drugog sela uzme plan. Naravno i u tom drugom selu mora biti riznica lvl10. Zato sam i tražio da se šefovima grupa ili pradjedovima jave igrači koji imaju riznicu lvl10 u selima. Po mogućnosti sela su crop9 ili15 sa kojom žitnom oazom. I naravno 3-4 žitnice u tim selima.

2. Tko zove rundu? cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:21 pm

cabal je bio kažnjen jer se još netko spajao sa njegovim passom na acc.

to se znalo jos i prije, ali je MH2 misilm (falus, ilti drugT) cekao da budu sve vojske potrošene pa da druka adminu. Admin je pitao Cabala pola sata prije kraja servera da li je to tocno, i ovaj majmuj je odgovorio da je.

I tako je propao trud cijelog saveza zbog jednog mulca koji je drugima dao pass.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimesub stu 22, 2008 3:43 pm

info-a ima stvarno i previse, a vjerujem da su ekipe isto gotove. dobivam jedino od par ljudi pitanja dal je mozda pametnije ici na 2 ili cak samo jedno WW selo, da ce to kao biti nemoguce probiti, a ne da se zalijecemo na 2 nasa i jedan od dobban-a.

hells sa svojima je zaduzen ja jedan ww, slabiji ~AS~ evi ce zatuci svoj manji off na to, a bobi, green, lod, gf u suradnji sa ---AS--- idu na drugi WW.
riznice i zitnice bi trebale vec biti gotove odavno, nije to neki problem napraviti.
te dvije ekipe su spremne pa ako se i desi neki random dolazak natara vjerujem da ce ok sve biti... Smile
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimesub stu 22, 2008 5:53 pm

Ok. Ja imam jednu riznicu dolje na lvl 10 u 9cropu. ali jbg, zitnice idu tek sutra u rad.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 24, 2008 8:08 pm

Evo ovako:

Graditelj WW na -225 ako natari tamo dodju ce bit Agavax. Ima jednog stalnog sittera a drugi bi molio da bude sedarian.
On ima dolje riznice u 15c,9c i jos jednom naselju. Zitnice su u izgradnji ali je 15c spreman za plan.
Ja dolje imam isto 9c s riznicom. dvije zitnice su gotove,a dvije su u izgradnji i za 3 dana su gotove.
Gold je rijesen osim ako ce trebat abnormalne kolicine oko kojih cemo se kao savez dogovarat kako ih prikupit.
Ali mislim da ono sto ce uspjet Agavax sam rijesit,da ce bit dovoljno

Nadalje,molio bi sve pradjedove i vjecnike da konstantno salju MMove sa zadnjim pripremama za natare a kada natari dodju i kada se pocnu gradit WW,da stalno ako treba i vise puta dnevno salju MMove za slanje ressa i deffa u WW sela.
Komunikacija i posjetnici su u ovom djelu igre najbitniji i jedino tako cemo osvojit server.

Podsjetite sve u savezu da kod slanja ressa u WW sela nema ogranicenja!!!! Da ne bi nekom palo na pamet slat samo jednosatnu. Jednosatna u ovom slucaju ne vrijedi. Moze se slat neograniceno ressa ali samo u WW selo!!!


Primjedbe i kritike molim ovdje i odmah jer nemamo bas vremena.

Hvala
Hells Angel
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepon stu 24, 2008 8:41 pm

Sve 5 sa moje strane....nema se tu sta nadodati.

Pricao sam sa godfatherom i LoD-om oko toga dal je previse ici na 3 WW-a, 2 nasa i 1 od DOBBAN-a i odgovor je nije...stvar je nasega dogovora da 1 WW gradimo vise, drugi manje, pa ako koji naj... imamo jos 2 u pricuvi...od viska glava ne boli kako bi rekli.
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:20 am

pozdrav,
kako mi je prije mjesec i nes sitno dana obznanjeno da idem na po natarsko selo pa cak i da ga gradim ja se bacio u opaku gradnju vojske.
pa mene zanima posto je sve propalo sa mnom u kombinaciji di cu ja potrosit ovu vojsku?????
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimečet stu 27, 2008 1:28 pm

Istina, to je bio jedini razlog.
Isto se dogodilo i sa Erynes.
Meceni je, a to nam je Boki69 rekao, falilo još samo malo. Lvl ili dva, mislim.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepet stu 28, 2008 12:23 pm

martia je napisao/la:
Istina, to je bio jedini razlog.
Isto se dogodilo i sa Erynes.
Meceni je, a to nam je Boki69 rekao, falilo još samo malo. Lvl ili dva, mislim.

Sto je ovo quotanje zajebana stvar... lol1
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitimepet stu 28, 2008 12:25 pm

diLa je napisao/la:
pozdrav,
kako mi je prije mjesec i nes sitno dana obznanjeno da idem na po natarsko selo pa cak i da ga gradim ja se bacio u opaku gradnju vojske.
pa mene zanima posto je sve propalo sa mnom u kombinaciji di cu ja potrosit ovu vojsku?????

Oderi po prasozderovom WW-u, kog vraga uopce pitas? tuctuc
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Sponsored content





Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Empty
PostajNaslov: Re: Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza   Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DOBBAN - NAP
» WW gradnja
» DOBBAN - AS - HEG
» REORGANIZACIJA SAVEZA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: