Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOBBAN i AS

Go down 
+2
Nexhr
Grand Master
6 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesub kol 23, 2008 2:35 pm

Ovako, stvari sada idu dosta brzo, ali mislim da ih mozemo iskoristiti na nasu stranu.
Kao sto vidite HEG izgleda prisljava HOS da ude kod njih i dosta hosovaca se buni tome...cuo sam se sa nekim ljudima iz dobbana i velika je sansa da bi oni stali na nasu stranu i postali nasi saveznici i okrenuli se od hosa. DOBBAN ionako se roka sa HEGom.
par ljudi iz vodstva su veliki zagovornici AS saveza i znam da imamo 3 ili 4 glasa da su za nas...to su mi javili.
od antza izgleda nis, pa eto neka dobban bude uz nas i to je to...a sa dicktatom po meni ono treba prekinuti.
jel se slazete da dobban bude nas saveznik i mislim da je to to do kraja igre...da vas cujem.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesub kol 23, 2008 3:01 pm

Suzdrzan.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesub kol 23, 2008 6:26 pm

mislim da nije loše naravno pod uvjetom da se maknu od hosa
[Vrh] Go down
mezak
Novi član
Novi član



Broj postova : 26
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimened kol 24, 2008 7:14 pm

JA SAM ZA
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimepon kol 25, 2008 3:17 pm

ovako, javili su mi se nina_mala, tunnigboy, mama svi redom iz DOBBANA u DOBBAN zeli biti nas saveznik.
kako stvari stoje, oni se rokaju po rubovima sa HEGom, a ukoliko HOS prede sav u onaj novi HEG receno mi je da ulaze u rat sa njima.
znaci ukratko prekinuli bi saveznistvo sa njima i bili sa nama...po meni je ovo ok potez i mislim da ga treba napraviti.
eto, Dicktat smo pomaknuli, a sa DOBBANom ucvrstimo veze posto su na nasoj karti...savez sa 2P je super, al su na drugoj karti pa sa ovim puno dobivamo.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesri kol 27, 2008 1:15 am

evo i mene sa mora
ja sam za savez sa dobbanom
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesri kol 27, 2008 10:20 am

ja ne mogu s mora kad sam non stop na moru ali zato sam za savez
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:56 pm

evo napravili smo savez sa DOBBAnom....svi ASevi neka krenu u to...mali se problem sada stvara sa Dicktatovi* igraci sada bjeze u njihove wingoe , ali to neka svatko osbno rijesava jer se meni ne da za svakoga apelirati...ovima u DOBBANu sam to rekao znaju to pa eto.
takoder pojacao sam vijecnicu upravo sa novim clanom, bobijem...uskoro pocinjemo sa priprema za natare a treba i glavni savez ojacati i sve to unaprijeiti jedan lvl gore....naravno to s ena sve ASeve odnosi.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:59 pm

je, eto i mene...

pokoji ce savjet i od mene doci... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOBBAN i AS Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN i AS   DOBBAN i AS Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBBAN i AS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» -AS- vs DOBBAN
» DOBBAN? moj prijedlog
» HOS, DOBBAN...
» DOBBAN - NAP
» DOBBAN - AS - HEG

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: