Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HOS, DOBBAN...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimesri lip 04, 2008 8:53 am

MateF se javio i veli da je uvijerio druge u HOSu da imamo NAP.
Što se mene tiče - prihvatio bih NAP ali samo ako ga oni ponude... pa bih s vremenom i produbio suradnju do savezništva....

iz Dobbana se javio Snake_D, bit ćemo u kontaktu, dijelimo isto područje...

Prasožder iz Sparte plače da su na njega krenuli neki naši jači. A što reći, bad luck....

Tako da znate s kime trenutno kontaktiram. I još sam s Antzima u kontaktu

Na sjeveru igrač Ćevapi su zakon će uzeti cropper od Elliot Nessa [EN mu je to sam ponudio, što mi je glupo, treba je prvo nas pitati...]. Ćevap je aktivan, često online [ili on ili sitter], nakon što osvoji cropper koji će proglasiti glavnim gradom dobiti će pozivnicu za -AS-
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimesri lip 04, 2008 3:33 pm

evo kasnim malo sa javljanjem...sa viditrixom iz F W sam imao razgovore pa tako.
osobno mislim da nikome HOS nije previse drag, ali imamo neke igrace koji su na njihovom teritoriju i zbog tih stvari mislim da NAP treba prihvatiti.
znaci ja sam za, naravno ocekujem da oni isto posalju jer smo mi njima slali prvi put pa nisu prihvatili. ovo je minimum koji oni trebaju napraviti.
sad kad smo im neki dan zube pokazali odmah druga prica.
za DOBBAN ne znam ni sam, nisu losi isto...uglavnom, ako nista da imamo sada mir narednih par tjedana dok je europsko prvensto da mozemo na miru neke tekme pogledati i gustati.
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimesri lip 04, 2008 3:51 pm

Sada bi i ja trebao nešto reći,ali već se ne sječam kaj ste vi rekli.
Totoalno sam protiv bilo kakve suradnje sa HOS-om jer su bahate seronje.No ako vi smatrate da je to dobro za savez onda ok.Takodjer i ostali savezi koji žele našto sa nama imati dobro bi provjerio.Ne želim da im mi budemo sklonište od HOS-a ili HEG-a

Što se tiće Elliot Nessa (taj accaunt sam mu ja dao)postupak je za izbacivanje iz saveza.Igrač nije nešto jer smo igrali na s1 zajedno i dobar je dok ima sitera koji igra njegov accaunt.On se premalo logira.

Jedino po ćemu nije loš je po vojsci koju slobodno možemo slati gdje treba i neće se buniti.Možda opomena pred isključenje.

Sa čevapima mislim da je dobar potez ako dodje u savez.

E da.Prasožder je jak i pun vojske,ali mislim da je jedino on off igrač u savezu.

E još i ovo.Dobanu bi uzeo oazu pa mi baš primirje ne odgovara.Crop9 sa duplom
žitnom i još jednom žitnom bio bi u rangu crop15 po žitu,a jači po resama.No vi odlučite.Moj glas uvijek stavite protiv suradnje,ali neću iči kontra saveza.

Što se tiće prvenstva u nogometu.Imamo par žena u savezu pa mogu dosta odraditi dok mi gledamo tekmu.Smile)) Laughing
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimesri lip 04, 2008 4:45 pm

ukratko da ne duzim jer nemam previse zeita ja nisam za nikakvu suradnju s HOSom samo za rokanje po njima jer su im metode podle i papcinske(tak je i s hegom bilo kao jaki su i bahati pocne heg po njima i odma su si super traze saveznistva i NApove naravno dok se HEG ne okrene opet protiv njih) mislili su ocito da smo i mi neki supci i da nas mogu je... kad ono pola -AS-a udara po njima na prvi znak frke ) ostali savezi samo napovi i mozemo s nekim nes po tiho sredit znaci neka tiha suradnja nista sluzbeno:)
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimesri lip 04, 2008 4:57 pm

je ovo je istina. cini mi se da cim dobiju batina odmah pocnu okretati pricu i traze primirje. opet kazem zbog nekih igraca NAP, a kasnije cemo vidjeti kako ce se stvar odigrati.
evo F W sam dobio na nasu stranu(bivsi CLw2), dogovorit cu da budu
--- AS --- i imamo citavu lijevu stranu pokrivenu pa kasnije slobodno mozemo rokati po kome ocemo.
DOBBAN mozda jos malo status qou...da ipak mozemo nekoga i napasti. sta ja znam.
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimečet lip 05, 2008 7:59 am

- za HOS mi je svejedno. ako se jave jave, ako ne tko im je kriv. ako je većina protiv ništa od NAPa
- DOBBAN - uzmi oazu, pogotovo ako nije tipu uz glavni grad. a onda mu napiši sorry Razz
- FW - ili neka danas promjene ime ili mičemo savezništvo. savez s ne AS savezom tipa FW nam ne treba

- Sparta - možda su me neki krivo shvatili, ja sam za to da ih se nalupa, pošalje poruka, da se nauče pameti. rat s nekim tko je 40ti od saveza da bi provjerili jesmo spremni je ispod časti. i da nismo spremni nalupali bi ih
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimečet lip 05, 2008 4:18 pm

evo javio sam se vidtirxu da mi se javi danas da to finaliziramo i dovrsimo da postanu --- AS ---. jucer mi je bilo najvaznije da to sprovedem da nam postanu saveznici...reci cu mu da ubije sva ta saveznistva kako je i dogovoreno i da cemo napraviti nove saveznike kad se nama jave.
i viditrixa bih stavio da ima pristup vijecnici kao predstavnik winga. on je ionako protiv svih onih saveznistava pa eto...a i cujem od njega da je u As na s1 pa eto...
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitimečet lip 05, 2008 4:37 pm

jedan predstavnik winga ulazi u vijeće po defaultu
[Vrh] Go down
Sponsored content





HOS, DOBBAN... Empty
PostajNaslov: Re: HOS, DOBBAN...   HOS, DOBBAN... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HOS, DOBBAN...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DOBBAN - NAP
» DOBBAN i AS
» DOBBAN - AS - HEG
» DOBBAN-nap
» Gradnja WW u suradnji AS i DOBBAN saveza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: