Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOBBAN-nap

Go down 
+8
samovinkulja
bako
Lord of Slaves
voriorka
viditrix
moto
galus
krilnik
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimesri kol 06, 2008 11:16 pm

Pozdrav,

zanima me vaše mišljenje o istom savezu, koji je prijateljski nastrojen na našoj i hos-ovoj strani.
Moje je mišljenje da je kucnulo vrijeme kome će se pokloniti, a ne da će se čekati zadnji mjesec igre koji bi mogao biti poguban za jednu ili drugu stranu pošto nemaju trenutno neprijatelja i tada će biti najjači. scratch
[Vrh] Go down
galus
Novi član
Novi član



Broj postova : 18
Registration date : 25.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:34 am

Pitanje je na mjestu a isto tako bi trebalo razmislit i o antz-u
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: hm hm   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:47 am

treba im dati konstruktivan prijedlog
ako ga prihvate onda može ići na provjeru - tražiti def od njih i sl.
ne treba ni pred kakvim opcijama zatvarati vrata ali treba biti oprezan mudar i ljukav ko ljisica lupi_me
ponekad je bolje da šutim DOBBAN-nap 87262
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 3:10 am

doban je odavno s hos-om cak i dijele isti forum ako se dobro sjecam. confused
ali mislim da nam za sad odgovara ovaj status quo s njima, samo treba imati na umu da postoji velika vjerojatnost da ce se kad bude vrijeme prikloniti hos-u. trenutno nas s njima u savezu drzi njihov "novi" vođa koji je odbio hos-ov ultimatum da se prekine ovaj postojeci dogovor s nama.
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 8:23 am

Istina da nam sad više odgovara ovakva situacija je nam netreba koljaža na više frontova. Al i dalje stojim iza toga da nebi trebali duže čekati jer se radi o savezu koji trenutno nije strateški razvijen, al na kraju igre bi mogao pokazati zube Rolling Eyes
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 9:02 am

Cinjenica je da je dosta clanova --AS-- saveza doslovno okruzeno dobban savezom i da nam trenutno uz HOS ne treba jos jedan jak neprijatelj. Ja osobno imam jako dobre odnose za vodstvom dobban saveza i do sada nikad nisu odbili pomoc (cak su mi slali i deff kad sam ocekivala napad od hos-a).

Mislim da trenutno nema potrebe za prekidanjem NAP-a sa savezom s kojim imamo jako dobru suradnju.
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 9:49 am

Mislim da je došlo vrijeme da se Nap sa Dobbanom prekine.
Jednostavno nemamo koristi od toga svi znamo da ce se Dobban prikloniti Hos-u
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 9:53 am

ali ako mi sad prekinemo nap s njima oni ce nas napadat sa hosom i unistit najbolje bi bilo da se dogovori primirje sa hosom
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 10:18 am

ma poludili ste, nesmije se prekidati nap s dobbanom jer cemo onda ratovati na sve strane a ni s hos-om nemozemo na kraj, mislim da nam je bolje ovako bar za sad, a sto ce poluciti diplomacija, ine prijateljske i druge veze po pitanju dobbana ostaje za vidjeti.
nisu oni lak zalogaj, ima ih fino razvijenih, a nije ni njima ni nama u interesu da se tu izmrcvarimo pa da nas "neko" poslije proguta. treba gledati u buducnost i razmisljati o natarima i o tome kako cemo ih skupa docekati. imat cemo mi svi skupa zajednicke neprijatelje u top 10 savezima s drugih koordinata i ako nebudemo tu doma na minus/plus slozni nist od ww-a.
zato mislim da se netreba zamarati s dobbanom bar za sad-fokus na hos-ovce i na vlastitu vojsku(nikad je dosta).
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 10:23 am

Ja smatram da nam ne trebaju dva jaka neprijatelja odjednom.... Sa HOS savezima nam je vec u krvi da ratujemo ali nema potrebe ratovati i sa dobban savezom...
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 10:35 am

Najlogičnije bi bilo da se dobban prikloni nama, pošto djelimo istu zemlju, neznam kakve koristi imaju od hos-a...al ak su se sklopila prijteljstva između nas i njih i ide se na povjerenje onda je najbolje da ostane ovako kako je.

P.S.
Ovu temu sam otvorio samo zato jer imam dosta dobban-a oko sebe koji se nesmetano razvijaju i nebi volio da me šteknu na kraju igre, a još veći mi je trn što su saveznici sa hos-om, a sve što vezano sa hosom,gadi mi se pig

-najbolje bi bilo da se ključa ova tema, da nebi rasprave odlutale u neki krivi smjer Suspect
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:52 am

hos zove doban mi zovemo 2p
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:45 pm

bako je napisao/la:
hos zove doban mi zovemo 2p

najkraća i najpametnija ideja?!!! Cool
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:56 pm

hvala hvala
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:00 pm

ja sam da sklopimo savez s natarima dok je vrijeme :predaja
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:01 pm

Ovako ljudi...

nikako ne prekidati nap sa dobbanom.. najbolje da nam treba jos jedan rat... treba koristiti osobne kontakte i veze i to je to.. oni sa kojima cete biti dobri vas sigurno nece napadati...pa sve i da se prekine NAP...

A sto se tice mira sa HOSom... nema sanse... nisam za to. treba radit vojsku, napad i obranu i sjebat ih.. uzet sela, i razbit im savez. Nikako samoinicijativno nuditi nikakve prekide vatre Smile

neka oni ponude kad ih sredimo... radite vojsku ljudi... odaberimo par meta od njihovih jacih igraca i roknimo im sela...
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:51 pm

moto je napisao/la:
ja sam da sklopimo savez s natarima dok je vrijeme :predaja


hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
...

lol1
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:04 pm

najbolje bi bilo ovako mi zovnemo 2p hos se prisere nudi primirje mi trazimo neka naselja za nadoknadu
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:45 pm

bako je napisao/la:
najbolje bi bilo ovako mi zovnemo 2p hos se prisere nudi primirje mi trazimo neka naselja za nadoknadu


Bako jeli ovo spam zona ili....
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:47 pm

nije zasto
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 10:38 pm

Sa HOSom nema mira niti ce biti...mislim da to svi znamo, to sta u opisu saveza ne pise rat, ne znaci da ne ratujemo vec mjesecima.
WAR GOD WANT'S IT!
DOBBAN-nap 87262

Sa DOBBANom NAP ostaje, jesamo jaki kao švabe, ali ipak necemo na dvije fronte ratovatii pogoto ne sa ljudima sa kojima nismo nikada imali konflikte i sa kojima smo ok...u DOBBANu ima jako puno ekipe iz bivseg CL1 i ostale CL grupe tako da ne treba brinuti da ce preci na HOSovu stranu, a kao i voriorka imam dobar kontakt sa vodama tog saveza i moze cak i saveznistvo tu probati napraviti...to mogu reci iz osobnog kontakta sa nekim ljudima iz tog saveza...lazu oni mene lazem ja vas.
P.S.I necemo kao HOSovci traziti od njih da prekidaju nesta i ulaze u rat protiv nekoga...HOS je to trazio od njih, ali nisu htjeli...
dosta
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:51 pm

Super šefe cheers Po meni si najači dedek u -AS-u s pravim darom govora živili
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:59 pm

moj naklon klanjanje Grand Masteru u potpunosti se slažem
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimepet kol 08, 2008 12:00 am

ma kakav mir sa HOS-om DOBBAN-nap 5540

mir sa HOS-om = rat sa Baysom DOBBAN-nap 87262
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitimepet kol 08, 2008 7:17 pm

huurraaaa , bravooo, takoo jeeee, zivio baysa bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOBBAN-nap Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN-nap   DOBBAN-nap Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBBAN-nap
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» -AS- vs DOBBAN
» DOBBAN NAP?
» HOS, DOBBAN...
» DOBBAN - NAP
» DOBBAN i AS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: