Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOBBAN NAP?

Go down 
+3
piton
samovinkulja
bobi
7 posters
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:04 pm

Kog vraga sad NAP sa njima? Taman mislim raspalit, a kad ono, zeleni mi se na mapi?!"? Bas lijepo da smo BAREM OBAVIJESTENI o takvom razvoju situacije...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:08 pm

ne napadajte SPARTU, ne napadajte DOBBAN... pa jebemu, ima li netko da ga uopce smijem napasti, a da je na 2 sata od mene???

Zasto nas ogranicavate toliko sto se farmanja tice????
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:53 pm

bobi je napisao/la:
ne napadajte SPARTU, ne napadajte DOBBAN... pa jebemu, ima li netko da ga uopce smijem napasti, a da je na 2 sata od mene???

Zasto nas ogranicavate toliko sto se farmanja tice????

iako ja nikog ne napadam jer imam samo obrambenu vojsku,nekih 400 napadačke i konjice nešto(no to nema veze sad)slažem se s bobi-jem
[Vrh] Go down
piton
Novi član
Novi član



Broj postova : 3
Registration date : 06.06.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:57 pm

Ta nenapadanja su općenito glupost, i nikome ne koriste. To je u stvari dogovor da mi ne diramo njihove nesposobne i neaktivne, a oni naše.

zacepi
[Vrh] Go down
streloK
Novi član
Novi član
streloK


Broj postova : 7
Age : 39
Registration date : 27.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: WTF   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 4:01 pm

Samo malo zasto sad toliko imamo saveznika??? WTF? Ljudi bi pljackali zasto da im to uskratimo?

Ne smijes pljackat jer su to pravila iz saveza=>ako se oglusis letis van i postajes farma.
To bas i nije posteno boli mene ona star sta tamo neki mutavi noob Rašo poteže glavnog u savezu jer sam mu pazi napo dolinu majke ti!
Ko neka pičkica da prostiš! joj oce me jebat!! Spasi moju guzu!
I odma ne moj, ne moj pravila su tu ostavi covijeka na miru ban
Faqing noob se izvuko!
I sad covijek mi kod drugog grada uzme oazu ispred nosa i postane saveznik! O sumpora ti ga se nagutam!! Ono WTF frulam zacepi DOBBAN NAP? 5540

Ja ne znam kakva su pravila u drugim savezima nit me to ne interesira al ovo mi ubija igrivost!

ajde dajte sredite vec nesto situacija kakva jest sad nek ostane al dajte ljudi dosta tih saveznistva vise ili
dajde meni da ja satrem ove slovence sta mi oazu uzimaju i bok! bla bla
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 5:13 pm

U savezu nas ima 58 i vas par koji imate jaku napadacku vojsku i niste okruzeni DOBBAN-om ovo nije bas dobro. Ali, kao sto rekoh, ima nas 58 i dosta ljudi su okruzeni DOBBAN-om(ja nisam, da ne bude zabune). Ovo je po meni dobra odluka, jer trebamo JEDNOG jakog saveznika. Do sada ga nismo imali i ovo je po meni dobro.

Moje misljenje, dobra odluka jer nas je previse okruzeno njima...

P.S. Nadam se da je to zadnji NAP
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 6:58 pm

mislim da je samo stvar koliko ko ima jaja, te ko je duži u offu, deffu, organiziraniji i luđi vrag .
sam broj savezništva i napova trenutno govori sam za sebe.
znaći prinuđeni smo izgleda na odstupanja od glavnih regula koje drže prijašnju reputaciju.

cccc
[Vrh] Go down
kikiriki_igrac
Newbie
Newbie



Broj postova : 98
Registration date : 03.05.2008

DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimesri lip 11, 2008 9:46 pm

toliko sam se raspisao da sam izasao s foruma
uglavnom bolje da ni ne ponavljam
ne ne zelim pametovati ali u wingu bi trebali barem pricati izmedu sebe -koliko cujem to nije slucaj i nisu u stanju odgovoriti izmedu sebe na poruke- e kad to nauce onda ce mozda moci i org. neku obranu a ne da ih se spasava potpisivanjem Nap-ova

Aktivnost-tros.res.-aktivnost-sitteri


da i ja radim i imam j. podocnjake
bounce

a ako ne mozes opstati u tom podrucju seli se dalje kod prijatelja
ili jos bolje odes u dobban i mirna bosna
bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost




DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:04 pm

samo da reagiram na godfatherovu kruznu. ok je ako se ne napada dobban. vode su slozile nap i to postujemo. ali zasto ne napadati njihove saveznike, zasto oni krse nas wing (to su nasi najblizi saveznici) ?

http://travilog.org.ua/hr/9395337/8181d5ccda28c15287d060ad7ab64665

ako imamo nap, ovo je nedopustivo, a taj log je od danas, ko zna koliko toga je bilo prije.

edit: vidio sam da ga je i grand master napao danas. kaj je taj account farma ili samo zeli ban?
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOBBAN NAP? Empty
PostajNaslov: Re: DOBBAN NAP?   DOBBAN NAP? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBBAN NAP?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HOS, DOBBAN...
» DOBBAN - NAP
» DOBBAN i AS
» DOBBAN - AS - HEG
» DOBBAN-nap

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: