Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zadnje stanje svih WW i opcenito

Go down 
+2
diLa
Grand Master
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Icon_minitimepon sij 19, 2009 5:12 pm

diLa farm Napad na 01] Palača (WW)

vojska 0 0 37286 0 0 15140 1547 3814 0 0 1
Dolazak za 28:39:59 h u 19:47:56 sati

da se zna
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Icon_minitimepon sij 19, 2009 5:20 pm

Vojska na putu

|3| ASsassin Napad na 01] Palača (WW)

vojska 0 0 22351 0 0 6221 6873 0 0 0 1
Dolazak za 18:36:02 h u 09:57:38 sati

Houston, We Have Lift-Off lol!

Eto i mene...i sada se nadam da rusim dosta zida sam Very Happy

ukljucite svi +10% napad obavezno Wink
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Icon_minitimesri sij 21, 2009 12:00 am

E ovako ljudi ima jedno pitanje koje sam ja još prije uz niz drugih forsirao po forumu pa kod MH-a ali se nesječam da sam dobio odgovor ili da me se shvatilo što uopće pitam ili me se uopće htjelo shvatiti...

Radi se o tome dali 10% bonus obrane, vrijedi samo za deff u vlastitim selima ili i za bilo koja druga sela tj. ww eh kad bi znali... teško je to i izračunat ma nemoguće ali eto hegovci kažu ovako:
Citat :
2. Zatim SVI KOJI MOGU neka upale 10% BONUS OBRANE u Travian Plus. Neka vam bude upaljeno narednih 14 dana.

pa sad ako kod njiha igra nekoliko MH-a i ostale gubice mislim da se ovaj bonus def traži radi ww-a ne radi svojih sela... a možda ni oni neznaju pa puvaju i molitve uz ovo da vrijedi Very Happy, mada sumnjam!!!

pa eto možda novog zadatka i za nas da ukljućimo bonus def!!! !?!? što kažete!?! Da se to šalje u MM poruci, ako se složite ja ću sastaviti MM pa šaljite.

I nekužim kako su nas ovako prdnuli, za razliku od olipa, jel nam falilo konjice jer kod olipa ih je bilo skoro pola milje samo druida Smile

Dalje dali se što planira sa 2P pa opet na HEG ili je 2P unazađen opet, jer sam vidio napade HEG-a na marsovca a i na panoramixa (padala skladišta) a možda i burne nema sve na max. pa sad igra igru dižem ww da me roknu pa nam ostane još off pa mi zadnju lupimo i ...

Evo neki napadi na marsovca i panoramixa (ima ih još vjerojatno ali nemam sve)
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=816d97c5f,f33880348,7a12c8b00

PS mislim da je na skypeu pegupa davao neizrađene reporte ali anonime... pa i tamo pogledajte što se prićalo 20.1 oko 18h pa do22h Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zadnje stanje svih WW i opcenito
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vojno stanje
» Stanje u WW selu kod geek-a
» 2P....stanje kod marsovca u WW selu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: