Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zadnje stanje svih WW i opcenito

Go down 
+2
diLa
Grand Master
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:07 pm

ovak, kolko sam ja shvatio izgleda da bi olip trebao pobijediti, osobno nemam nista protiv, neka meni je drago.

zanima me samo sta mi koji imamo vojsku, javljaju mi se ljudi sa vojskama, a i ja se tu slazem sa njima, nemam u planu zavrsiti server sa 6500 ovnova u garazi...
sedarian ce ici se zakucati na marsovca, ako treba ja idem prije njega da srusim zid marsovcu...mozda cak i na Sol-a odemo, blize nam je da olip ne zavrsi prerano. Very Happy

jebat ga, ovaj 2P je tolko nesposoban da ni jednu jedninu metu koju su trebali srusiti, olipa, nisu uspijeli srusiti, vec mu zid ljube... lupi_me

cekam, daljnji info, molim da se konkretno napise, dal da cekamo pa na HEG ili da rokamo, mislim ljudi koji cuvaju vojsku ce svi popizditi ako zavrse server sa njom...

kolko je mars ostecen bi isto bilo ok znati? grdo izgleda vidjeti nekoga na lvl 98 ili 99 sada u mojoj poziciji, a mjesecima secem vojsku da me ne zakolju...
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:31 pm

nisam za to da prekrizimo ruke i gledamo kak ce netko drugi pobijediti, ne razumijem zasto ne mozemo ici na pobjedu(MI SAMI) i dati 100% od sebe pa makar ne imali nikakve sanse.
udruzili smo se s DOBBAN-om i samo smo s njima trebali ici do kraja, a ne sa svima pomalo, sve neke triper kombinacije.
moja vojska nije potrosena, a ako nece za nista koristit zaletit cu se na "naš" WW jer ocito nitko iz -AS- saveza i grupacije ne ocekuje pobjedu, tak da je ocito svima sve svejedno!!!!!!!!!!!!

pozdrav :

:predaja
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:47 pm

diLa je napisao/la:
nisam za to da prekrizimo ruke i gledamo kak ce netko drugi pobijediti, ne razumijem zasto ne mozemo ici na pobjedu(MI SAMI) i dati 100% od sebe pa makar ne imali nikakve sanse.
udruzili smo se s DOBBAN-om i samo smo s njima trebali ici do kraja, a ne sa svima pomalo, sve neke triper kombinacije.
moja vojska nije potrosena, a ako nece za nista koristit zaletit cu se na "naš" WW jer ocito nitko iz -AS- saveza i grupacije ne ocekuje pobjedu, tak da je ocito svima sve svejedno!!!!!!!!!!!!

pozdrav :

:predaja

zato kaj sami ne bi dogurali ni do tuda do kuda smo dosli. Pobjeda saveznika nije bas identicna nasoj, ali i mi sudjelujemo u njoj, i djelomično je i naša. Zahvaljujući svom defu i branjenju WW sela kod geeka, je HEG popušio najbolje vojske.

Ja sam za to da se sve vojske koje imamo upute na BURNEta... a dila, ako ti je burne daleko, udari marsovca i ciljaj veliko skladiste.

burne ima zid, tako da gm treba udarit po njemu
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:50 pm

svasta!!!! po meni bi bilo krajnje glupo da godinu dana ne pregazimo nikakvo saveznistvo(s tim da nismo usli u Anarchy vjerovatno ne bi samo HEG isao na nas pa bi steta bila veca imajte to na umu) da bi onda zadnja "dva dana" postali najveci supci na serveru(pregazili rijec) osobno jedva cekam kraj jer samo luftam jaja i sve saljem u WW od kad sam spuhal off na WWu od prasca(sad kad malo razmislim bilo mi je fora slat off u setnju:) i da ... naravno da bi htio nasu pobjedu al ako se mi odvojimo i lupimo njih sto bi morali u tom slucaju sta vi mislite da nitko nece nas??? imaju i oni sigurno u garazama offa i isto ce tako nas maznut i onda ce HEG dobit jos nam samo to treba:) jako škakljiva situacija... pametno do kraja... tuctuc frulam
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:56 pm

ovak, ja imam do burena za 18:40:37 sata

do prasca imam za 7:57:47 sata

do marsa imam za 15:15:47 sata

do sol-a imam za 4:01:52 sata

ukoliko je olip stavio 100 lvl graditi brijem da necu stici nista ni pogoditi, ali ajde idemo neku akciju organizirati...idemo organizirati nesta konkretno da ne lupimo bezveze...

ja, ??? i jos par ljudi lupamo prvi sa ovcama i rusimo zid, nakon nas nekda idu dila i ostali igraci sa katama.
imamo i alphu i binga i viditrixa i jos njih par tu koji ce rusiti dosta.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 4:57 pm

pa nismo mi supci ko 2p da kad su vidjeli da kao imaju sanse sami pobijedit, sjebu sve dogovore i odjebu one sa kojima su nesto suprotno dogovarali.

nije sve u pobjedi, treba ostat dostojanstven i u porazu...


makar, ovo uopće nije poraz, nasi graditelji ce na kraju biti u savezu koji pobjeđuje Wink
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:00 pm

postoji mogucnost da sjebu i olipa, ako imaju jos jakih offova u garaži, pa treba roknuti najblizeg pratitelja... a to je burne i marsovac...


burne ima zidine, njih treba srusit, prasac je predaleko...

na marsovca ako se salje, se salje udarac na veliko skladiste...

meni se vise ne da nista organizirati, svoje sam odradio kada je bilo vrijeme, offovi su nam ostali, ali treba se znati i da nije gotovo dok floosh ne kaze da je gotovo, jer i pola sata prije kraja su moguće promjene!
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:05 pm

bobi je napisao/la:
pa nismo mi supci ko 2p da kad su vidjeli da kao imaju sanse sami pobijedit, sjebu sve dogovore i odjebu one sa kojima su nesto suprotno dogovarali.

nije sve u pobjedi, treba ostat dostojanstven i u porazu...


makar, ovo uopće nije poraz, nasi graditelji ce na kraju biti u savezu koji pobjeđuje Wink

e pa tocno to bobi:)))) i vidis kak su zavrsili a i obraz su izgubili tj. oni su enciklopedijski primjerak ŠUPAKA ili ti šupci vulgars;)))


Zadnja promjena: warunga; sub sij 17, 2009 5:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:07 pm

ovak, ja sam poceo prikupljati informacije kolko tko vojske ima da tocno vidim sa cime se raspolaze...u meduvremenu mi je warunga javio da je olip na lvl 98 sada... Smile

osobno sam za napad na burne-a, mislim da je najveca prijetnja sta se HEGa tice.

Plan je iduci, kada saznam stanje vojski, ici cu vidjeti kolko kome treba vremenski do burnea.

Napad ce biti standard:

I.prvo ovnovi, sto vis emoguce da zidina pade 100%
II.igraci sa katama, rusimo: Velika skladista i glavnu zgradu...ukoliko imamo igraca sa 4000 kata mislim da on moze gadati dvije mete.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:08 pm

nadam se da ce se naci netko tko je zeljan nepotrosit off u slucaju nepredvidivih situacija kao np. tsunami, tornado, potres, te u slicaju da olip padne koji lvl eto:)
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:08 pm

inace, ako nitko ne skata olipu čudo sutra u 11:00 je gotov server...

tako da ako planirate nesto organizirati, to treba biti do 11 :00 Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:13 pm

bobi daj mi napisi ovdje tko sve ima jos vojsku koja je dobra za rusenje...dok ja ovako nabavim tocan info proci ce par sati.

mozda cak i na marsa krenemo, jebiga kako su hegovci rekli kada su na Sola isli, vremenski mi je najblizi Very Happy
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:17 pm

tu su vremena i ak idem u napad ja bi gađao WW

burne 28:40:16
marsovac 17:19:14
prasac 16:06:40

i treba mi 2 i pol sata da mi se sva vojska vrati doma
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:35 pm

za pretpostaviti je da 2p jos roka po olipu, budem sada ja i povukao svoje veze i vezice u 2p i saznao sta se desava.
vjerujem da ce ga netko roknuti jedan lvl po WW-u, tolki budalasi nisu ni oni, a posto je trenutno stanje top branitelja ovakovo

Branitelj tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. Marsovac 5436302
2. geek 2605426
3. panoramix 2147036
4. -OliP- 1305513
5. Sol Invictus 792574
6. Alpha 383780
7. Pirka 183143
8. burne 170998
9. Morea 165075
10. Yuma 144433

vjerujem da najjaci 2P igraci tek trebaju sjesti i preurediti olipa feng shui metodom.
ako to uspiju, HEG ce krenuti puno parom i najbolje je po burneu lupiti.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:55 pm

ma burne je prava meta... ili marsovac, ali samo katama... i dila, čemu gađat WW kad neces srusit niti jedan lvl?

gađaš velika skladišta, to je puno bolja meta. WW se ruši kada drugo više nije moguće... tako da... veliko skladiste, samo jedna meta!




nesto vojske ti ima zverr, bero ima njegov pass mislim, ima ti maD max iz winga, ima viditrix, bing mozda, ako nije poslao negdje na put, ima dila imas ti i ne znam ko jos ima napamet...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:06 pm

GM

22005 imperiana
6031 cesarisa
6610 ovnova
1 G-Man heroj Very Happy

ovak, ja imam do burena za 18:40:37 sata
do marsa imam za 15:15:47 sata

diLa je napisao-la:

36000 boraca
15000 teut.
vit. 1600 ovnova,
3700 kata

burne 28:40:16
marsovac 17:19:14
prasac 16:06:40
----------------------------
GALUS je napisao-la:

6180 mačeva,
3871 grom,
200 ovci,
1785 kata

marsovac 60 sati
burne 37:15 sati

primzy...od Nikfrika
4200 trebuš
12000 haeduin
23000 mačeva
za 33:05:10 sata marsovac
za 16:58:08 sata burne


klodovik
12k impa
4.7k cezara
1k ovnova
3.2k kata


hugo je napisao-la:
26k imperjanaca,
2k cesarisa,
1,8k kata
ww: za 22:54:31 sata do burena

viditrix ima oko 3000 kata ali on je 60 sati od burnea...izgleda da organizirani napad u cuku vremena da sve sjeda je malo teze zbog ovakve situacije i barem znam za ubuduce da ne cuvam vojsku nego da rokam odmah kao sto sam i htio.
ja cu najvjerojatnije na prasca ici jer do burnea ni ne stizem na vrijeme, a na 2P se ne zelim pouzdati, a sa prascem idem poravanti racun za selo koje mi je uzeo i ja sretan. Very Happy:D
smatram da je greska ovo sta se desava i da smo trebali svi vec udariti prije na burnea jos jednom.


Zadnja promjena: Grand Master; sub sij 17, 2009 6:49 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:11 pm

Čekajte ovako ako sam dobro skužio sutra u 11 je gotov server (ovaj je uspio kliknuti dvije gradnje) !?!?!?! ako mu sruše skladište ipak se gradnja završava!?!?! Da ga se sprijeći treba rokati ww!!!?

Što se tiće raskida Anarhije nisam baš za, a još manje udaranja po njima, iako bi volio da idemo solo, ni to nije nemoguće sad kad imamo dva ww-a jedno mi nam možda svi rokali ali ovako dva su veći izgledi Wink opet što se tiće ML-M-a i ostale bagre kapa im do poda da nisam AS (ma Antz) Smile bio bi tamo, HEG-ovci su ekipa koja se zna dugo, koju godinu igraju online i toj organizaciji se netreba čuditi tako ni off vojskicama koje su ubiti držali po dva igraća Wink (iako sam ja padao sa stolca) tongue

E sad po meni treba prićekati da se vidi dali olip pada, ako da opet smo mi tu jel Wink a ja mislim da hoće, jer 2P ima još najviše off-a ili se varam Smile

Kako god bilo mi trebamo ipak sačuvati koji off, jebiga dečki ako se i ne ispuca ali ako sve ispucamo sada a olip-a sruše onda je banana, ovisimo o drugima, onda ćemo mi strepiti da se nešto ne prekine (Anarhija) a ni off-a nemamo, stoga planirajte akcije na par ww-a pa ćemo ćekati i eventualno opaliti na zadnju šansu Wink (vremenski do kog uspijete stići)
Ali mislim da olip pada, inaće su 2P LOOOLčine lol! a Anarhija nek ostane, ako ništa dobro da se održi dok ne vidimo što je sa olipom Very Happy
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:15 pm

A šta je sa ogar-om on je farmer a nisma vidio da je ispucao off ili koji je vraga sa njim scratch Very Happy

Ali gle pitanje možda ml-m ovako govori d aje gotov server jer tako se vojske ispucavaju, moraju se i ako nisu planirane Wink možda nas sve zavlače, eh opet je i teorije urote tongue Very Happy
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:19 pm

Agavax je napisao/la:

Ali mislim da olip pada, inaće su 2P LOOOLčine lol! a Anarhija nek ostane, ako ništa dobro da se održi dok ne vidimo što je sa olipom Very Happy

Vidis ovoga je mene frka, jer imam osjecaj da su 2P komedija i da je lagano moguce da nisu WW naciljali... Razz
Mos ti sada skladare ciljati i sve srusiti ako nitko WW ne nacilja, bye bye...jos prije par dana je trebalo poceti sa akcijom na HEG i burnea, to cu smatrati i svojom greskom jer nisam nis pokrenuo vec kalkuliram i gledam previse od kad su natari dosli...a nekako me glad hvata i pig mi se jede...Very Happy:D
U poziciji sam kao i Dila i shvacam kada malo pizdi tu jer i mene ova situacija sada ubija u pojam kao sto je i HEGovce pa su na Sola isli...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:22 pm

ma kakvo raskidanje anarhije? Čemu? tako i tako smo reki da saveznike necemo dirati... i nismo.. ni 2p nismo dirali dokle god su nam bili sav eznici...

Nemoj bezze prasa udarat, radije posalji na burneta, ako koji lvl WWa padne kod olipa, vrijeme servera se produzava...

prasac nije prijetnja, ali burne je...

uostalom, puna mi je kapa vise svega, ispadam kriv za nepotrosene offove, a ne zelim ispast kriv da se desi da server jos ne bude gotov, i da mi popusimo npr server jer nismo uspjeli skatat burnetu skladiste jer su se neki napiknuli na prasca...

delajte kaj ocete. Ja i dalje mislim da smo odigrali vrhunski, a to nam govori i nas ww koji stoji na lvl 98. A to je puno više nego je 99% saveza na ovom serveru uspjelo napraviti. Ukljucujuci i nase cijeloserverske prijatelje iz HEGa...Ja sam zadovoljan, za vas me bas briga Razz
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:23 pm

onda necem slat sad.
zadnje stanje svih WW i opcenito 855829
ako ipak ne padne WW od olipa ja navecer stignem poslat do naseg WW bar bum se ispucal negdje
lol!



p.s. bobi ja te ne krivim za nista, od kad igramo zajedno vrhunki si sve odradio, za tebe imam samo reći klanjanje
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:27 pm

dila, po meni ti slobodno odes na marsovca... jer i marsovac je i dalje prijetnja Wink

ako sta bude olip-u. jer misim da nije bas tako jako ostecen, puno ih je gadjalo WW jucer...


ciljaj vel. skladiste. Samo jednom Smile
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:30 pm

e jbg.

ako je server gotov u 11 sutra ujutro ne stignem
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:31 pm

Ma bobi nitko te ne krivi, pa sta ako se netko ne spuca tongue Very Happy evo da ja imam off čekao bi pa ako se ne spuca ne spuca, jebiga ako treba nek se ide na burneta Wink

A bobi dobro da sam opalio vel. žitnicu kod prasca jer da samskačio rudnik bi ti na glavu skočio Very Happy Razz ma salim se išli smo na sigurno i to je to, heg se je sjebao na nama i popušio debeli off bezze Wink

Samo pametno ekipa!! king queen živili

edit. dila ti onda čuvaj Smile pa se skucaj na mene u jedno selo Razz
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:33 pm

ma bobi ne krivim te ni ja, daj nemoj brijati negativu...ja isto malo napisem tu na svoj nacin pa se to krivo shvati, danas me vec don-kaco krivo shvatio...valjda mi je takav dan Smile

ja sam znam da ne bih volio da svih 6609 ovca ostane u garazi, a to je za sada i nejvaca kolicina njih na serveru...nis, mozemo onda ovak, drzat fige da sve bude kak spada i da u 2P-u nisu budalasi, a mi krecemo s anapadom na burnea...

ukoliko olip padne kolko bi server mogao trajati jos?? viditrixu du burena treba 60 sati pa zato pitam...to mi se cini jako puno scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





zadnje stanje svih WW i opcenito Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zadnje stanje svih WW i opcenito
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vojno stanje
» Stanje u WW selu kod geek-a
» 2P....stanje kod marsovca u WW selu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: