Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zadnje stanje svih WW i opcenito

Go down 
+2
diLa
Grand Master
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:34 pm

ja cu sacuvat vojsku za restart!!!!!!!!!!!!
lol1

e sad sam vidio stignem do olipa hahahh hahahh hahahh
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:40 pm

dila idemo ja i ti olipa skucati da vide sta je vojska od AS-a lol! lol!
[Vrh] Go down
diLa
Novi član
Novi član



Broj postova : 15
Registration date : 03.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:44 pm

ok
evo copy-paste

dolazak -Buco- WoW u 10:27:14
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:47 pm

moji ovnovi dolaze sekudn prije tebe...over and out Very Happy
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:52 pm

Daj nemojte se tak baš zaj. još će netko poslati krivo pa čak i na svoj/naš!! Smile

Inaće nema takve teme pa kad je već ova aktuelna ja bi htio pitati tko se to sve skucao kod geeka u ww nakon hegove misije, jer meni stižu izvještaji ali ne i reporti, pa ako ima koja dobra dušica da i to objavi za kraj isto tako i taktiku gradnje, jel se rušila tržnica i gradilo v. skladište kad se znalo da heg dolazi, što i kako isto bi volio da netko napiše jer mnoge zanima baš taj dio igre!!! silent
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:58 pm

Ma salimo se necemo na olipa, idemo ipak na geek Very Happy

Salu na stranu, ovak, ja cu sada jos probati nekako doci do infoa ako mogu dal 2P gada kako spada...ako naslutim da ne, sada zaista bez sale idem na prasca, bez da se netko naljuti ovdje jer jedino do prasca ja stizem na vrijeme.
Aga to sam i ja pitao ovdje jos jucer dal se moze saznati tko nas je napao jos jer geek je dobio jos dosta bodova, jedino ako su to natari.

I kakvo nam je stanje uopce sa WW-om...dal smo kako spada u utrici, steta koju su nam nanijeli HEGovci je manja nego steta nanesena njima.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 7:14 pm

sve cemo objaviti nakon kraja servera Very Happy
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 7:24 pm

dal da javim kruznom ljudima d agadaju najblizi WW od HEG koji mogu da ne ispadnemo u k zbog toga ako ostanu sa offom doma, tu mislim na igrace koji imaju veliki off, a ne ove sa malim offom..samo jos to ako netko ima sta pametno reci.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 7:55 pm

radi kaj oces Very Happy

Razz meni je vise dosta napadanja. Imam 100 impa i 100 kata u 2 sela skupa Very Happy
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:09 pm

bobi je napisao/la:
sve cemo objaviti nakon kraja servera Very Happy

ovo tek sada vidim, zasto se ne smije napisati u vijecnicu dal nas je jos netko napao i u kakvoj smo poziciji ako skinu olipu jedan lvl cuda scratch
zar nije vijecnica za to da ako nismo na msn, skype ili gtalk u isto vrijeme da se to tu napise..

ovak, ja cu sedariana, dilu, sebe i klodovika kako spada na prasca usmjeriti jer mi se cini da ogranizacija napada sada u vecem opsegu pada...par lvl zida i skladiste ce pasti Smile

a burne ako pobijedi, svaka mu cast, moze s ereci da je i zasluzeno ako HEG dobije...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:33 pm

jel ja turski pricam kad velim burne? Smile

jebo vas prasac...

po svemu sudeci pada barem 1 lvl WWa... kod olipa...

mozda smo jos u igri...

BURNE!!! njega se napada!!! i njega lupajte
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:46 pm

to je vec neka informacija...pogle, moras znati da ja ovo tu citam i meni po ovim informacijama izgleda da ce olip dobiti, a 2P je savez u koji sam se ja razocarao jaku puno puta i ici za nekim vjerovanjem da ce 2P nes napraviti mi je samoubojstvo.

ovo mi je bobi sada posalo
http://travilog.org.ua/hr/7443867/a52522f37310d693057c53012eb8e73e

jebes, da nema HEG nis ne bi ni palo brijem....
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:52 pm

Ja ću ako treba svoj off sačuvati! Nije mi bed! Sa vodstvom sam superzadovoljan! Ne krivim nikoga! Već sam jednom izgubio sav off na ovom serveru, pa znam kako je to! A i GM je u istoj bitci izgubio off, pa što ako ti i ostane! Nema veze! I slažem se da je bitnije sačuvati dostojanstvo nego biti pičkice!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:59 pm

ovako cemo....ovo je plan napada na burnea i to ce ici ljudima koji imaju vojsku, ocekujem da baysa proslijedi svojima kojima treba, martia svojima kojima treba i kojima vjerujete.

PLAN:
Burne WW, 19.01.2009. godina naravno Very Happy

18:00:00h GM ovnovi
18:10:00h ??? ovnovi i ostala ekipa koja ih jos ima

Sada krecu katapulti
18:30:00h dila rusi veliko skladiste prvi posto ima veliku vojsku
18:30:00h bing rusi veliko skladiste, ako ima vojsku jos

18:40:00h sedarian skladiste
18:40:00h nikfrik skladiste
18:40:00h galus skladiste
18:40:00h kolodovik skladiste
18:40:00h viditix skladiste, ako stize...

ovu poruku kada potvridte proslijedujem igracima koji imaju vojsku i neka svatko sam odredi kada treba slati, dal moze, ako ne neka da pass nekom i to je to. Ovo je najlaski nacin organiziranja napada, tako samo ja sedarian i warunga u 6 ujutro krali sela Very Happy

p.s.mislim da vremenski svi mogu stici do tada, zato sam odabrao to vrijeme.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:28 pm

ja niasm za to da idemo tako grupirani... jer ce znati da se nesto desava i dovuc jos vise defa...

ja sam za to da nakon tebe GM idu napadi recimo svakih sat i pol... ali racunajte na to da kod burneta ima hrpetina defa...

znaci ti udaras, a ostali sa razmacima od sat i pol...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:39 pm

javio mi se sedarian...i kako sam kaze LOOOOL on ne stize na vrijeme pa cu korigirati vrijeme napada. Very Happy
ja cu sada zavrsnu korekciju napraviti, mogu i prosireno staviti, ali sumnjam da ce biti neka korist, samo mogu zid dici jedan il 2 lvl gore...nakon toga zamolit cu baysu da da info svojima koj imaju off, martiu svojima i ja cu dati onima koje ja znam. ukoliko imate nekoga iz durgih saveza kojima vjerujete dajte im plan.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:47 pm

PLAN:
Burne WW, 20.01.2009. godina naravno Very Happy

10:00:00h GM ovnovi
10:10:00h ??? ovnovi i ostala ekipa koja ih jos ima

Sada krecu katapulti
10:30:00h dila rusi veliko skladiste prvi posto ima veliku vojsku
10:31:00h bing rusi veliko skladiste, ako ima vojsku jos

10:40:00h sedarian V.skladiste
10:40:00h nikfrik V,skladiste
10:40:00h galus V.skladiste
10:40:00h kolodovik V.kladiste
10:40:00h viditix V.skladiste
10:40:00h zverr V.skladiste
10:40:00h hugo V.skladiste
10:40:00h mac_1 V.skladiste...ako ima vojsku
10:40:00h mr. brownstone G.zgrada

Mete se gadaju samo jednom, znaci katapulti samo jednom ciljaju veliko skladiste. Sedarian i ekipa neka probaju svi u sekunudu radi vece stete ili da svaki ide sat vremena iza drugoga, to lagano promijenimo.

baysa plan daje svojima napadacima
martia svojima
ja cu dati kome mogu vjerovati, klodoviku, galusu, ???, ako bobi zna nekoga jos sa vojskom neka mu proslijedi plan.
ovako je najlakse, i da se ne mucimo...

P.S.I naravno zatrpati ih fejkovima, mozda i gg isto ime sela staviti.


Zadnja promjena: Grand Master; sub sij 17, 2009 9:56 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:53 pm

Meni do burne-a treba 49:17:26 sata!

Zadnjih 2k cesarisa mi dolazi u cropp u 22:10:27 sati, tako da napada odmah šaljem ćim dođe!

A to znači da bi moj napad na burnea trebao sjesti oko 23:27:53 19.01.2009! JBG daleko sam a nemam arenu! Sad(
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 10:44 pm

Zavrsna korekcija da se sto vise olaksa ljudima koji napadaju

PLAN:
Burne WW (73|104), UTORAK 20.01.2009. godina:

Vrijeme kada treba sjesti napad:
OVNOVI
10:00:00h GM ovnovi...obavezno prvi zbog kolicine ovnova!
10:10:00h ??? ovnovi i ostala ekipa koja ih ima do 10:29:59h

KATAPULTI:
10:30:00h dila rusi veliko skladiste prvi posto ima veliku vojsku
10:35:00h bing rusi veliko skladiste, ako ima vojsku jos

10:40:00h-12:00:00h napadaju sedarian, nikfirik, galus, klodovik, viditrix,
hugo, mrs.brownstone, zverr, mac_1, SVI GADATE VELIKO SKLADISTE i ciljate ga samo jednom sa katapultima zbog vece stete!

Plan je jasan, Sami izracunajte kada trebate slati napad da dode u vrijeme napisano gore, ukoliko ne mozete poslati dajte pass osobi od povjerenja.
Ukoliko kasnite sa katama, nema veze posaljite da dode sto blize vremenu gore.

AS long AS We live!

P.S.Poruku nakon sto procitate kopirajte u notepad ili word i pobriste sa kompa.


Plan proslijedujem bobi-u da obavijesti sve koje jos zna da imaju vojsku, maritiji i mireku iz ---AS--- i baysi iz --AS--
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimesub sij 17, 2009 11:21 pm

eto ga, obavijestio sam sve....barem mislim...zanima me samo dal mad max ima ovce ili katapulte jer mislim da ce trebati jos barem jedan kvalitetetan napadac poslije mene da udari zid.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 2:55 am

treba jos igraca sa ovcama, evo sa ??? sa pricao i on je potrosio svoje ovnove na marsovcu iz ko zna kojega razloga, a masu puta sam mu rekao da cemo zajedno ja i on napasti....ja sam necu biti dosta jer zbog novonastale situacije ako HEG i 2Š uspiju olipa zbombati sav deff koji HEG ima ide kod burne-a...

U prijevodu, baysa, bobi, martia ukoliko znate jos kojega igraca sa ovnovima neka udari 20.01. u 10:15:00h na burne WW....


takoder molim hellsa, agavaxa da isto ako nekoga znaju da se potiho raspitaju.
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 1:18 pm

Vojska na putu

[c01] Malganion Napad na *Whoosh, all gone!

vojska 0 0 13839 0 0 4508 300 2610 0 0 1
Dolazak za 48:37:03 h u 11:53:17 sati



Eto skupili mi ovce ili ne moj napad je krenuo, i za 2 dana sam tamo! Gađam veliko skladište. 1 napad!
olipu su čak 2 lv čuda skatali! Jedino nemam info koliko je marsovac oštečen, ali opet smo u utrci! Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 2:46 pm

sedarian i viditrix su krenuli vec, marita iz ---AS--- je obavijestaila svoje i dal je netko krenuo ja ne znam, plan sam im dao...meni je sada glupo da sedaria i trix idu na nesta sta sam im ja rekao, ja sutra u 15:15h: saljem svoje...

mac1, klodovik, galus, su igraci koje sam jos obavijestio...nije da nas ima nes prevec...i martiji i baysi sam rekao eto pa ako treba zaustavite ih, ja imam danas CISCO i nema me doma...

DODATAK:mac1 sam zaustavio...moj savjet, ako netko vec zeli neka nam se pridruzi iz MLMa ionak nam fale ovce...
I ono najvaznije, unistavaju mi sva seela, jucer su mi i gg pogodili i ne zelim vise paziti oce li tu vojsku netko zaklati i da ju skrivam po oazama i secem svaki dan zadnja 3 mjeseca...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 3:01 pm

javio sam svima da se jave bobiu za plan....i martiji i baysi...ako sma nekoga zaboravio to je zato jer sam u zurbi...idem vidjeti mozda trix nije posalo, mozda je sedarian jedini, ali milim da je ovj dalje i da mu duze treba.
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 4:46 pm

Ljudi i kakvo je stanje znaći vi ste stvarno krenuli na burne-a!? Jel nam ostao barem koji off. doma... a i čuo sam i sam da su se neki spucali na marsovca iako nisu trebali, i pop veliki off... ali to se znalo kad se pozivalo da se udari marsovca da će se naći netko tko će zaj* Basketball Razz

Stanje kod Alfe je jedano blago rećeno nema ni pola milje pješadije Sad
Nego jel zna netko dali je on imao već prije sagrađenu svu infrastrukturu ili na pola !? pa sad samo diže ww!?

Ajde ljudi dajte malo infa king koda sam 20m pod zemljom ništa neznam lol!

I polako sa vojskom pirat
[Vrh] Go down
Sponsored content





zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: zadnje stanje svih WW i opcenito   zadnje stanje svih WW i opcenito - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zadnje stanje svih WW i opcenito
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vojno stanje
» Stanje u WW selu kod geek-a
» 2P....stanje kod marsovca u WW selu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: