Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napad na tudi WW

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimeuto pro 09, 2008 1:12 am

Evo samo da napisem da mi je pala jedna ideja na pamet, a dobio sam isto neke informacije danas vezano za to.
Ovako, imam neki info da ce 2P isto ici rusiti barem jedno selo od HEG-a i ono sto mi je palo na pamet da bi trebalo ako je to uopce izvedivo da im se rokne svako WW selo u istom danu.

4 WW-a imaju, jedan rokamo mi i dobban, jedan 2p, jedan MLM i jedan neka rokne npr. dicktat i HEG bye bye...i lijepo kada ih roknemo da nam dragi HEGovci mogu na miru napustiti server.

Niš, ode ja snijegovića na sljemenu raditi..papa santa
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimeuto pro 09, 2008 10:44 am

Grand Master je napisao/la:
Evo samo da napisem da mi je pala jedna ideja na pamet, a dobio sam isto neke informacije danas vezano za to.
Ovako, imam neki info da ce 2P isto ici rusiti barem jedno selo od HEG-a i ono sto mi je palo na pamet da bi trebalo ako je to uopce izvedivo da im se rokne svako WW selo u istom danu.

4 WW-a imaju, jedan rokamo mi i dobban, jedan 2p, jedan MLM i jedan neka rokne npr. dicktat i HEG bye bye...i lijepo kada ih roknemo da nam dragi HEGovci mogu na miru napustiti server.

Niš, ode ja snijegovića na sljemenu raditi..papa santa

naravno da je izvedivo Smile

samo, bilo bi dobro , obzirom da cemo mi vjerojatno imati dosta ljudi sa hrpom ovnova, a nesto manje ljudi sa katama, dogovoriti da neki nasi sa ovnovima napadaju neki drugi HEG... a neki sa katama iz drugih saveza napadaju nas heg Smile

jer pretpostavljam da kod nas nece biti vise od 4-5 ljudi sa dovoljnim brojem kata.-.. ali mozda se varam, ne znam Smile

znam da ih vec sada imam dosta, kao i jos par ljudi, a tko ce imati jos, ne znam Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 1:26 am

trebat ce to probati izvesti kada bude vrijeme za to, a posto HEG nije drag vecini saveza uz malo pameti to se moze izvesti...mozda cak sto ranije da ih lijepo u proslost posaljemo sto prije. Very Happy
sa MLM ste svi dobri, ja cu sa 2P probati to izvesti ako ce trebati, naravno nikom nis sada necu govorit.


ja cu javiti sada onoj ekipi da pocne ovnove raditi i mi cemo biti predhodnica prije glavnog udara sa namjenom da sto vise zid demoliramo...takozvani KLINER TEAM bom
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 2:06 am

E ekipa...ovak sam ja razmisljao...nije da bas razumijem sve u potpunosti ali...covjek koji gradi ww mora uzet plan iz sela di ima riznicu i to...zar nije lakse izvidit sela(krupove i polukrupove)graditelja,i lupit di ima puno deffa i srusit selo...i sa plusom ce tesko vratit to sve...jer lakse je obicno selo roknut nego ww(mislim)...ili roknut ww sad dok jos nema toliko obrane i srusit gl zgradu...to bi ih isto jako usporilo...ak vec imamo samo heg za metu...ak me kuzite...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 2:30 pm

don-kaco je napisao/la:
E ekipa...ovak sam ja razmisljao...nije da bas razumijem sve u potpunosti ali...covjek koji gradi ww mora uzet plan iz sela di ima riznicu i to...zar nije lakse izvidit sela(krupove i polukrupove)graditelja,i lupit di ima puno deffa i srusit selo...i sa plusom ce tesko vratit to sve...jer lakse je obicno selo roknut nego ww(mislim)...ili roknut ww sad dok jos nema toliko obrane i srusit gl zgradu...to bi ih isto jako usporilo...ak vec imamo samo heg za metu...ak me kuzite...

pa g. zgrada nije neki veliki problem.. velika skladista se rade 12 i pol sati na lvl 20...

a napadati sada je glupo... jer ako potrošimo municiju, gdje smo onda?

po meni, čekamo do samog kraja...

do lvla 90 negdje

a sta se tice rusenja sroppera... ne vidim smisao tome Wink

koji je smisao popušit vojsku na te croppere kada to u krajnjoj liniji nece niti malo usporiti izgradnju WWa?
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 3:07 pm

bobi je napisao/la:
don-kaco je napisao/la:
E ekipa...ovak sam ja razmisljao...nije da bas razumijem sve u potpunosti ali...covjek koji gradi ww mora uzet plan iz sela di ima riznicu i to...zar nije lakse izvidit sela(krupove i polukrupove)graditelja,i lupit di ima puno deffa i srusit selo...i sa plusom ce tesko vratit to sve...jer lakse je obicno selo roknut nego ww(mislim)...ili roknut ww sad dok jos nema toliko obrane i srusit gl zgradu...to bi ih isto jako usporilo...ak vec imamo samo heg za metu...ak me kuzite...

pa g. zgrada nije neki veliki problem.. velika skladista se rade 12 i pol sati na lvl 20...

a napadati sada je glupo... jer ako potrošimo municiju, gdje smo onda?

po meni, čekamo do samog kraja...

do lvla 90 negdje

a sta se tice rusenja sroppera... ne vidim smisao tome Wink

koji je smisao popušit vojsku na te croppere kada to u krajnjoj liniji nece niti malo usporiti izgradnju WWa?
pakako nece kad graditelj nema kuda spremiti plan.plan mora ic u selo sa riznicom jel?a ak nema plan nemoze gradit...
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: ss   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 4:29 pm

Kad planovi dođu i kad ih se pokupi, točno se vidi u kojem su selu! Smile)
Mislim da je lakše napadati ta sela nego ww selo!
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitimesri pro 10, 2008 5:12 pm

sedarian je napisao/la:
Kad planovi dođu i kad ih se pokupi, točno se vidi u kojem su selu! Smile)
Mislim da je lakše napadati ta sela nego ww selo!
eto to sam i ja mislio...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napad na tudi WW Empty
PostajNaslov: Re: Napad na tudi WW   Napad na tudi WW Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napad na tudi WW
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mirtz pl. napad u suradnji sa hos-bro
» Napad sa katama
» 1. dogovoreni napad..
» poziv u napad iz -AS- -a..
» Moj prvi napad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: