Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napad sa katama

Go down 
+2
Elliot
greenboy
6 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimepon svi 12, 2008 8:40 pm

Molim igrače koji ne znaju pametno upotrebljavati kate da ih ne koriste.Pobijem jednom igraču preko 1000 vojnika i mjesto da ga dalje u miru farmam igrač :evil: Mad iz saveza napadne sa katama po proizvodnji.Koji je to smisao.
[Vrh] Go down
Elliot
Novi član
Novi član
Elliot


Broj postova : 12
Registration date : 03.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimepon svi 12, 2008 9:48 pm

PRIZNAJEM,kriv san..budala san...sta da ti kazen,necu vise ...
ja san namjerno napa katima al nisan tija po proizvodnji jer znam da ti farmas al san se zajeba i stavija san nasumice napad i sjeba....skužaj stvarno

a napa san ga jer je slovenac....

JOŠ JEDNOM ISPA SAN BUDALA I NJUBARA AL ŠTA JE TU JE scratch
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:18 pm

Desavalo se to prije i u tincicama, pa sam educirao ekipu. Jbg nemam nista protiv da bere s moje tresnje, al brate ne lomi grane Smile)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:38 pm

hahaha smiješna uzrečica!!
[Vrh] Go down
nino1102
Novi član
Novi član
nino1102


Broj postova : 12
Registration date : 04.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimeuto svi 13, 2008 12:32 am

JEL SE TI TO MENE SJETIO. LIPO DA MISLIS NA MENE. DOBRO JESU OFORMLJENE GRUPE ZA DJELOVANJE MOLIM U NASU JOŠ DA UBACIMO BOBIJA I SVE 5?
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimeuto svi 13, 2008 9:17 am

Smile)) aha

flower
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimesri svi 14, 2008 1:13 pm

Iako nema veze s ovom temom, po napadima, iman blagi osjećaj da se Hos udružia s HEG-om i pomalo nas žele skupa očistit.

Iako mislim da HOS nije jači od nas po organizaciji i kvaliteti igrača, ima jednu prednost, a to je da su dugo na serveru i već su sklopili nenapadanja i saveze s jačim savezima, a mi smo '' novi '', pa onda udri po nama Smile
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimesri svi 14, 2008 2:12 pm

HOS definitivno radi sa HEGom.... to znam iz prve ruke jer sam i sam dosao iz A&D, a premda nije nikakav rat objavljen, ratovali smo sa HEGom gotovo od pocetka...

Btw, za one koji ne znaju, vecina vodecih ljudi iz HEG-a na s2.hr je u SYNu tj kung fu na s1.

Kako god bilo treba se ili povezati savezom... ili već sada razmišljati o okršaju sa njima kroz par mjeseci... a HOS je tu potrčko... tako mi se cini Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimesri svi 14, 2008 2:32 pm

Trebamo raditi vojsku, vojsku, vojsku i pet vojsku. Jer kad krene, trebamo biti spremni. HOS samo prkosi, s njima nema dogovora, a za ostale ne znam...

Vojska, vojska, vojska...
[Vrh] Go down
bessie
Novi član
Novi član
bessie


Broj postova : 19
Registration date : 03.05.2008

Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitimened svi 25, 2008 1:37 pm

Ljudi, jel bi netko mogao srediti igrača Tilen?
-20/45, -19/47, -19/49, -29/134, -29/135
Od početka servera taj mi igrač neda da se razvijam.
Prokleti Janez.
Sad mi je totalno srušio tek napravljeno naselje.
Ako se njega ne riješim - mogu mirno staviti acc na brisanje jel uopće nema smisla igrati dok je on u blizini.
Uopće nije tako jak ali mu je izgleda misija meni ne dati mira.
Jednom ga je bivši savez već sredio i lutao je po savezima i bio miran.
I............sad opet.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napad sa katama Empty
PostajNaslov: Re: Napad sa katama   Napad sa katama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napad sa katama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mirtz pl. napad u suradnji sa hos-bro
» poziv u napad iz -AS- -a..
» Moj prvi napad
» Napad na resnik... - AS - vs. {HEG}

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: