Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 1. dogovoreni napad..

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

1. dogovoreni napad.. Empty
PostajNaslov: 1. dogovoreni napad..   1. dogovoreni napad.. Icon_minitimened lip 29, 2008 7:48 pm

evo ako je itko iz nase grupe raspolozen i u mogucnosti pa da malo zaratimo protiv http://s2.travian.com.hr/spieler.php?uid=9250 jer ima 15 crop blizu mene i cini mi se da ce se jako dobro razvit a onda cu nahebat samo tako..zbog same blizine..lik nema puno sela ali mislim da razvija crop ko lud..tako da bih vas zamolio da mi se javite ingame porukom pa cu tu napisati tko ce sve u napad..i samo mi javite tko ce s kolikom vojskom napadati..moze?hvala..pozdrav..
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

1. dogovoreni napad.. Empty
PostajNaslov: Re: 1. dogovoreni napad..   1. dogovoreni napad.. Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:43 pm

evo opet isto..trebaju mi kate da poravnam ovo selo pa da si ga uzmem..pa ako je netko zainteresiran neka mi se javi u poruci u igri..
[Vrh] Go down
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

1. dogovoreni napad.. Empty
PostajNaslov: Re: 1. dogovoreni napad..   1. dogovoreni napad.. Icon_minitimeuto kol 19, 2008 6:13 pm

Aj mi napisi sve,koji je to igrac da ga ja ocistim ako treba jer nevidim ni ko je on...
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

1. dogovoreni napad.. Empty
PostajNaslov: Re: 1. dogovoreni napad..   1. dogovoreni napad.. Icon_minitimeuto kol 19, 2008 7:15 pm

nema njega vise..sredili smo ga.. Wink jedno selo smo srusili,sada je to moj 15crop i jedno selo je argo uzeo,a ovo trece sto je imao smo farmali i onda je obrisao racun..hehe..
[Vrh] Go down
Sponsored content





1. dogovoreni napad.. Empty
PostajNaslov: Re: 1. dogovoreni napad..   1. dogovoreni napad.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
1. dogovoreni napad..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mirtz pl. napad u suradnji sa hos-bro
» Napad sa katama
» poziv u napad iz -AS- -a..
» Moj prvi napad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: borbene skupine - AS- :: borbene skupine :: Žuta grupa-
Forum(o)Bir: