Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rat 2P vs. Dicktat

Go down 
+11
CroCop
krmača
Blues
bako
don-kaco
? ? ?
moto
krilnik
Lord of Slaves
viditrix
so_kre
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:19 pm

a ne ne,na ovo ne ostajem tiho...pitaj motototoa kaj sam mu napravio kad je bio pod napadima-dao sam mu svoj pass i reko nek si kad ce vidjet da krecu napadi uzme sav deff od mene-SAV i posalje sebi di treba...i tako je i bilo,uzeo je deff-a koliko je htio,hrane si je slao od kud je koliko htio,i jos sam mu rekao kome sittam da i od tamo uzme obranu i hranu opet kolko got zeli-i to je napravio.i ocekujem tvoj komentar na ovo...kad iznosis stvari bez argumenata...
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:25 pm

don-kaco je napisao/la:
a ne ne,na ovo ne ostajem tiho...pitaj motototoa kaj sam mu napravio kad je bio pod napadima-dao sam mu svoj pass i reko nek si kad ce vidjet da krecu napadi uzme sav deff od mene-SAV i posalje sebi di treba...i tako je i bilo,uzeo je deff-a koliko je htio,hrane si je slao od kud je koliko htio,i jos sam mu rekao kome sittam da i od tamo uzme obranu i hranu opet kolko got zeli-i to je napravio.i ocekujem tvoj komentar na ovo...kad iznosis stvari bez argumenata...

Eh, najbolja fora je sto sam cak bio prisutan na Skypu kad ste to dogovarali...
Zaboravio sam. Ispricavam se. Mea culpa.

Ali s druge strane ne znam ni za jedan drugi primjer... Po meni premalo suradnje za sve ove mjesece zajednicke igre. Ali to je vec drugi problem, djelomice smo i sami krivi jer vas ne zovemo cesto. Pokusavamo sranja rjesavati interno i djelovati samostalno, ali vjeruj mi, to ponekad nije nimalo lako. Pogotovo zadnjih par dana.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:28 pm

E tako...ispricao si se i sve je 5...ali ja nisam kriv ako neznas za neki drugi slucaj...nikad me nisi trazio obranu...a pitaj GM-a kolko cesto sam on lajn...znaci nije do mene...pozdrav
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:34 pm

Ali jos uvijek stoji tvrdnja da ce jaki igraci profitirati na stetu slabijih ako se zakrvimo sa Dicktatom.
Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 87262
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 3:21 pm

Kaco malo previse pretjerujes to ako ti imas 11 sela ne znaci da mi imamo 11 sela...cekaj dok krenu na tebe...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 3:37 pm

pa ja zelim da krenu na mene,to je takva igrica...a ti si ocito u strahu i bojis se...
[Vrh] Go down
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 3:41 pm

Da,jeli imas sta protiv straha...ma zapravo,necu se prepirat kad vam se nemoze dokazat,nemozes rec da Dictatu* uzet sva sela,ko zna sta oni imaju,sta su u stanju ucinit...jesu mal savez ali vjerojatno slozan a uz to su grupirani na jednom podrucju...
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 4:56 pm

don-kaco je napisao/la:
pa ja zelim da krenu na mene,to je takva igrica...a ti si ocito u strahu i bojis se...

Don Kaco, oprosti mi, ovo nije usmjereno protiv tebe, ali ima jedna stara narodna:
Samo se budale nicega ne boje!

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 5:09 pm

pa kaj pricate vi?kaj da ja sad pocnem vjerovat da sve svi vi bojite za svoj acc iz igrice???
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 5:14 pm

Jebite acc,nek se proglasi rat Dickatu i Dicktatu* i to je to.
Itako nam nemogu ništa ako i mogu šta vas briga,ovdje smo da ratujemo da pobijeđujemo ili gubimo.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 6:03 pm

Lord of Slaves je napisao/la:
Jebite acc,nek se proglasi rat Dickatu i Dicktatu* i to je to.
Itako nam nemogu ništa ako i mogu šta vas briga,ovdje smo da ratujemo da pobijeđujemo ili gubimo.



klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje queen queen queen Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 87262 Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 87262 Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 87262
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 7:31 pm

ima li ova rasprava smisla? samo se prepucatavate..... ionako ce u ovom slucaju glavnu odluku donjeti jedan od pradjedova.... tako da ova tema Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 342668
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:32 am

nexhr-nemas se cega bojat gore kod tebe ima krdo igraca iz ---as--- ukljucujuci i mene koji cemo dobrano prorijediti ona naselja gore blizu tvojeg croppa15 zbog kojih se ocigledno ne osjecas bas ugodno, zato frulam i nebrini nista, a kako stvari stoje od svega toga nis bar jos neko vrijeme.
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 10:14 am

Lord of Slaves je napisao/la:
Jebite acc,nek se proglasi rat Dickatu i Dicktatu* i to je to.
Itako nam nemogu ništa ako i mogu šta vas briga,ovdje smo da ratujemo da pobijeđujemo ili gubimo.

jedina pametna
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 6:39 pm

ljudi moji nemojmo se prepucavati jedni sta treba je to da donesemo odluku koga gaziti
sve znate moje hofove napadam 5 puta jače od sebe i branim se od svih njih i puca mi k za vojsku ona je zatoda gine
s kacom nisam nikad pričao možda izmjenio par riječi prije nego mi je dao sve ovlasti nad svojim acc-om prema tome tu nema diskusije
ja znam samo jedno da je puno važnija dobra odrganizacija saveza čak i od vojne moći
ovdje ima igrača koje su bili u tinčicama i jako dobro znaju kako se TNT držao
gubili smo sve ali smo se održali i preživjeli
pogledajte predea baysa hosovci su mu sjeb. 2 naselja u totalu od moguča 4 a i to ne tako davno a sad ih ima 7.
Oky da ne seruckam previše samo složno i organizirano i bit će nešto od nas
Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 957106
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 8:04 pm

Bravo moto,odličan govor, gazimo i gazimo hos i idemo do kraja živili ili frulam ili živili frulam


mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 6:06 pm

Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 130417
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
Sponsored content





Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rat 2P vs. Dicktat
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dicktat i A&A.CL1
» scott(2P) vs Dicktat
» Raspad Dicktat*
» Dicktat i wingovi
» Dicktat*-napadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: