Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dicktat i wingovi

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Dicktat i wingovi Empty
PostajNaslov: Dicktat i wingovi   Dicktat i wingovi Icon_minitimepon kol 11, 2008 4:12 pm

Dosao sam na indirektan nacin do odredjenih informacija koje se ticu svih nasih saveza, i naravno, pozdravljam njihove spijune u nasim redovima (nisam siguran, ali vjerojatno ih ima).
Decko zenine kolegice igra u Dicktatx savezu. Malo sam spikao sa njime (nazalost premalo), pa sam doznao da Dicktat namjerava odrzavati NAP sa nama jos nekakvih mjesec dana. Navodno je najveci razlog za NAP bio odlazak na godisnji, more, ...itd. sa jednom brigom manje. Vjerojatno ih je sekiralo kako cemo reagirati jer su sklopili savez sa HOS-om. Dakle upozoravam vodstvo i igrace koji su u blizini njihovih igraca da se ne opustaju, jer za otprilike mjesec dana bi moglo doci do promjene odnosa snaga na karti. S druge strane, upitno je koliko je tocna ova moja informacija, jer lik od kojeg sam to saznao nije u vodstvu saveza, pa mozda nije dobro informiran. Ali ne treba riskirati. Pripremite se.
A mozda nebi bilo lose naci jos jednog strateskog saveznika uz 2P saveze. Ali to je samo moje misljenje.
Izjasnite se.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Dicktat i wingovi Empty
PostajNaslov: Re: Dicktat i wingovi   Dicktat i wingovi Icon_minitimeuto kol 12, 2008 1:25 pm

Evo i kod nas je dosta ljudi na godisnjem pa je sve na nekom cudnom mirovanju, ali cim velika gospa prode bit ce drugcije...na nasoj karti se nalazi Dicktat* i njih mozemo samljeti bez problema, sta se mene tice ne bi bilo cak ni lose jer ljudi bi imali kome uzeti sela.
Meni Dicktat osobno ne predstavlja problem posto su ionako daleko od nas, a wingovi im nisu ni blizu nsaim savezima.
P.S.Bas sam sada gledao i oni su doslovno usli u saveznistvo sa svim HOSovim wingovima.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Dicktat i wingovi Empty
PostajNaslov: Re: Dicktat i wingovi   Dicktat i wingovi Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:14 am

neka za sad je NAP kad ga prekrse bit cemo spremni, danas svi cete se slozit nema bas viska farmi pa cemo time napravit nove:) jedino nisam za dodatna saveznistva bar ne jos tj jedino ako tako zakuha da ce bit potrebno za opstanak:)

peace Dicktat i wingovi 561872
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dicktat i wingovi Empty
PostajNaslov: Re: Dicktat i wingovi   Dicktat i wingovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dicktat i wingovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dicktat i A&A.CL1
» Rat 2P vs. Dicktat
» scott(2P) vs Dicktat
» Raspad Dicktat*
» Dicktat*-napadi

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: