Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rat 2P vs. Dicktat

Go down 
+11
CroCop
krmača
Blues
bako
don-kaco
? ? ?
moto
krilnik
Lord of Slaves
viditrix
so_kre
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
so_kre
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Registration date : 03.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimeuto kol 19, 2008 11:14 pm

Posto je neki dan 2p objavio rat Dicktatu, zanima me koja ce bit nasa uloga u tome...da li stajemo na stranu saveznika i krecemo s njima u boj il cemo se drzati po strani zbog Nap-a s dicktatom??
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 12:45 am

interesantan post pogotovo za moju malenkost - molio bi vodstvo da se cim prije ocituje u vezi ovog posta jer me svrbe senatori doma. ulovila im se prasina na isusovkama, a toge im popljesnjivile od silnog izlezavanja.
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 1:08 am

Moram kazat da je s moje strane nap vec prekršen,napao sam nekog iz Dicktatovog winga.
Ako se kasnije utvrdi da nap ostaje na snazi,sve ce biti vraceno
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 2:24 am

Načuo sam da se dictat počeo vucarati sa hos-om, sad tko kome daje guze, nemojte me držati za riječ. Ako se to dokaže mogli bi početi derati po njihovom wingu, napokon nešto farmi cheers
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:12 am

hm hm ja sam kao i uvjek za akciju
a i vrijeme je da se otkriju nove farme
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 12:15 pm

nove farme..i nova sela.. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 12:56 pm



Eto ovo je moje viđenje događaja...i to mi se radi sa dickcat-om...
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 1:48 pm

najbolje bi bilo da se sada drzimo po strani onda kasnije kad izgine dicktatu vojska mi upadnemo i zauzmemo sela
[Vrh] Go down
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimesri kol 20, 2008 10:18 pm

bako je napisao/la:
najbolje bi bilo da se sada drzimo po strani onda kasnije kad izgine dicktatu vojska mi upadnemo i zauzmemo sela

Moram rec da bi bilo bolje da nisi nista piso,kako cemo mi znat kad je njima vojska umrla???ko kaze da ce oni izgubit u tom ratu???nisu ni oni za bacit. kralj
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:56 am

ajmo vijece dajte neki odgovor-bilo kakav, pregorit cu , nemogu spavat od iscekivanja. pa nisam ukrao posteno selo vec mjesec dana. a njihovih oko mene bar 15. a da ne govorim o oazama koje ce me spasiti od beskonacnih lutanja trznicom u potrazi za hranom ili jos bolje ostat ce mi vise zlata i ostalih resa za instant gradnju jer necu morat pretvarat u hranu.

ajmooooo vijeceeeee, dajte neki odoooovooooor. bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
krmača
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 06.06.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: nap sa diktatom   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:51 pm

je glupost...

i trebalo bi ga prekinuti,


ODMAH...

I nisam jedina koja to misli
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:14 pm

krmača je napisao/la:
je glupost...

i trebalo bi ga prekinuti,


ODMAH...

I nisam jedina koja to misli

sta
[Vrh] Go down
CroCop
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 25.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:27 pm

bako je napisao/la:
krmača je napisao/la:
je glupost...

i trebalo bi ga prekinuti,


ODMAH...

I nisam jedina koja to misli

sta

piše ti u naslovu posta
[Vrh] Go down
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 5:08 pm

CroCop je napisao/la:
bako je napisao/la:
krmača je napisao/la:
je glupost...

i trebalo bi ga prekinuti,


ODMAH...

I nisam jedina koja to misli

sta

piše ti u naslovu posta


Sad da ja nesto kazem...Ja mislim da je glupo zapocinjat novi rat s Dictatom,pa razmislite malo vidite koliko nas HOS i HEG napadaju(nismo ni mi njima duzni Smile)jos sad ako ih odbacimo udruzit ce se s HEGom i HOSom a onda samo najebali... Exclamation
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 5:59 pm

Blues je napisao/la:


Sad da ja nesto kazem...Ja mislim da je glupo zapocinjat novi rat s Dictatom,pa razmislite malo vidite koliko nas HOS i HEG napadaju(nismo ni mi njima duzni Smile)jos sad ako ih odbacimo udruzit ce se s HEGom i HOSom a onda samo najebali... Exclamation

Moram se sloziti s tobom. Efikasno mozemo ratovati na 1-2 fronta. Ako se broj saveza sa kojima ratujemo pocne povecavati, izgubit cemo konce u ovoj igri. Jednostavno ne mozemo slati pojacanja na sve strane. Sto manje saveza sa kojima ratujemo, to smo u konacnici efikasniji. Dobar primjer je u broju naselja. Simcity igraci bez obzira na populaciju i broj naselja ce u pravilu puno prije popusiti u igri nego igrac sa manje naselja, ali potpuno razvijenih, i gradjenih po nekom planu odn. taktici. Pun k... naselja nista ne znaci ako ih ne znas/ne mozes braniti. Tako nam i previse ratova nije dobro za zdravlje. Moramo paziti sto radimo i ne zaletavati se brzopleto samo zato sto nam fali farmi.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 7:28 pm

Nexhr je napisao/la:
Blues je napisao/la:


Sad da ja nesto kazem...Ja mislim da je glupo zapocinjat novi rat s Dictatom,pa razmislite malo vidite koliko nas HOS i HEG napadaju(nismo ni mi njima duzni Smile)jos sad ako ih odbacimo udruzit ce se s HEGom i HOSom a onda samo najebali... Exclamation

Moram se sloziti s tobom. Efikasno mozemo ratovati na 1-2 fronta. Ako se broj saveza sa kojima ratujemo pocne povecavati, izgubit cemo konce u ovoj igri. Jednostavno ne mozemo slati pojacanja na sve strane. Sto manje saveza sa kojima ratujemo, to smo u konacnici efikasniji. Dobar primjer je u broju naselja. Simcity igraci bez obzira na populaciju i broj naselja ce u pravilu puno prije popusiti u igri nego igrac sa manje naselja, ali potpuno razvijenih, i gradjenih po nekom planu odn. taktici. Pun k... naselja nista ne znaci ako ih ne znas/ne mozes braniti. Tako nam i previse ratova nije dobro za zdravlje. Moramo paziti sto radimo i ne zaletavati se brzopleto samo zato sto nam fali farmi.

Pozdrav.



O tome ti ja kazem...ali opet s druge strane glavni dictat nam ne moze puno nastetit jer su na drugom kvadrantu dok ostali wing savezi mogu posluzit kao nova sela...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 7:45 pm

ma daj kaj je ovo?pa jel ja jedini vidim da su se vec udruzili s HOS-om i HEG-om?Pa ratuju nam protiv saveznika...ne kuzim vas...uostalom HEG-a se netreba bojati(ne bojim se nikog sa servera),zato sto su druge koordinate od nas i svatko tko zna moze svoja sela obraniti od njih...kako je to ucinio mislim da kikiriki kod nas nedavno...a i ako nemozemo podnjet rokanje sa HOS-om i dickcat*-om(koji je 34-tvrti savez)(glavni DIckcat sigurno nece nista napravit kad vide da smo skinuli nap jer se rokaju a i daleko su nam)onda jebi i server i igricu i sve...
[Vrh] Go down
Blues
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 01.08.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 7:51 pm

don-kaco je napisao/la:
ma daj kaj je ovo?pa jel ja jedini vidim da su se vec udruzili s HOS-om i HEG-om?Pa ratuju nam protiv saveznika...ne kuzim vas...uostalom HEG-a se netreba bojati(ne bojim se nikog sa servera),zato sto su druge koordinate od nas i svatko tko zna moze svoja sela obraniti od njih...kako je to ucinio mislim da kikiriki kod nas nedavno...a i ako nemozemo podnjet rokanje sa HOS-om i dickcat*-om(koji je 34-tvrti savez)(glavni DIckcat sigurno nece nista napravit kad vide da smo skinuli nap jer se rokaju a i daleko su nam)onda jebi i server i igricu i sve...

Malo si previse samouvjeren...neznas sta je Dictat u stanju napravit,niko nezna...cekaj odluku vijeca..
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:51 pm

a ti znas jel?daj molim te koga se ti bojis...ocito jako volis svoj acc i sve bi napravio da ti ga ne sruse...ovo nije takva igra
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 12:05 am

A gle uglavnom gadna situacija.
neutralni-kakvi smo i to saveznici?
ZA P- ako bude HEG & HOS & DICktat protiv nas opet smo u qercu
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 12:44 am

judiii nemojte se klat oko ovoga i onako je na vijecu da odluci sta ce se dogodit s nama i dictatom. na neki nacin imate svi dobra stajalista ali dictat sa zvjezdicom (neznam gdje mi je zvjezdica na lapu i neda mi se traziti) Laughing i nije neka prijetnja ali nemojte ih olako shvatiti.
ja sam napisao ono sto jesam jer mi je njihov wing na nasim koordinatama idealan za osvajanja i znam da ima ovdje jos ljudi kojima su njihova sela i oaze zapele za oko, a ako im prvi savez ratuje sa 2p-om s kojim smo u saveznistvu onda mislim da ni mi nebi trebali ostati po strani ( mogli bi pomoci na nacin da pocnemo rokati po wingu)Laughing Laughing Laughing

jedino sto ce se onda wing prestrukturirati u razne hos podwingove pa ce biti vise farmi tu kod nas i ako se kojom srecom nase vijece odluci za prekid napa budite spremni na gubitke jer im nisu bas igraci za baciti. i nemojte se krviti na forumu i dizati tenzije oko ovog pitanja najbitnije je da smo mi slozni a sve ostalo ce doci samo od sebe.
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 12:17 pm

don-kaco je napisao/la:
ma daj kaj je ovo?pa jel ja jedini vidim da su se vec udruzili s HOS-om i HEG-om?Pa ratuju nam protiv saveznika...ne kuzim vas...uostalom HEG-a se netreba bojati(ne bojim se nikog sa servera),zato sto su druge koordinate od nas i svatko tko zna moze svoja sela obraniti od njih...kako je to ucinio mislim da kikiriki kod nas nedavno...a i ako nemozemo podnjet rokanje sa HOS-om i dickcat*-om(koji je 34-tvrti savez)(glavni DIckcat sigurno nece nista napravit kad vide da smo skinuli nap jer se rokaju a i daleko su nam)onda jebi i server i igricu i sve...

gledaj,možda si u prvom dijelu u pravu...ali rekao si u svom postu da je DICTAT 34. na serveru(podebljano u tvom postu),no to nema veze,važna je vojska,jer rangovi se gledaju po populaciji,ide zajedno pop i vojska ali vojska je važnija...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 1:33 pm

da da stanovnici se ne bore i to...al ja sa svojih 11 naselja imam svojih 15k deff-a...a njima je prosjek po savezu,neznam,6 naselja...znaci da i nemogu imat ni priblizno vojske kao mi...a ja sam danas izgradio naseljenike umjesto senatora zato sto nemas sta zauzet...ja sam svoje misljenje reko i mislim da sam u pravu...nema me vise u ovoj temi...
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 1:54 pm

Ljudi, logika je ako smo sklopili savezništvo sa 2P-grupom, a oni su u ratu sa Dictatom onda je red ak niš drugo da prekinemo sve odnose sa Dictatom,zar ne? Nitko ne kaže da ćemo ići u rat s njima i slično, al ak smo odlučili završiti igricu zajedno s njima onda se trebamo i međusobno podržati.
Stvarno nije potrebno da vodite takva prepucavanja među sobom jer kao što vidite, viječnici nemaju vremena čitati takve postove ili ne žele. Zato frulam
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:09 pm

don-kaco je napisao/la:
da da stanovnici se ne bore i to...al ja sa svojih 11 naselja imam svojih 15k deff-a...a njima je prosjek po savezu,neznam,6 naselja...znaci da i nemogu imat ni priblizno vojske kao mi...a ja sam danas izgradio naseljenike umjesto senatora zato sto nemas sta zauzet...ja sam svoje misljenje reko i mislim da sam u pravu...nema me vise u ovoj temi...

Vidim da se snaga svih igraca AS saveza odredjuje po tvojoj snazi...
Fuck them all!
Najjaci smo, najjaci! bounce

Uzmi u obzir da ako se zakrvimo sa Dicktatom prvi koje ce napasti smo mi "slabiji" jer vecina igraca ide linijom manjeg otpora i napada slabije od sebe (ukljucujuci i mene, na sto i nisam previse ponosan). A bas se pitam kad si zadnji puta poslao pojacanja nekome iz winga? Rezultat toga ce biti povecanje broja tvojih naselja i populacije, dok ce igraci moje "kategorije" vjerojatno imati velikih gubitaka u vojsci i naseljima.
Daljnji komentar je suvisan.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Sponsored content





Rat 2P vs. Dicktat Empty
PostajNaslov: Re: Rat 2P vs. Dicktat   Rat 2P vs. Dicktat Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rat 2P vs. Dicktat
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dicktat i A&A.CL1
» scott(2P) vs Dicktat
» Raspad Dicktat*
» Dicktat i wingovi
» Dicktat*-napadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: