Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molba za primanje u savez

Go down 
Autor/icaPoruka
p3r0
Gost




Molba za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Molba za primanje u savez   Molba za primanje u savez Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 1:41 pm

Pozdrav svima,
Novi sam igrac i uskoro mi istjece period zastite (p3r0 -31|171 server 2). Populacija mi je trenutno oko 120 sto je za vas vrlo malo. Problem je sto mi se u blizini nalazi nekoliko gradova iz saveza AS i 2P. Kako ja to vidim ili ce te me vi primiti ili ce me netko iz ova dva saveza pojesti. Sto bilo da bilo neka ude brzo.
Pozdrav,
p3r0
(P.S. Zelim vam dobar tek ako se odlucite za prehranu na mojim pasnjacima)
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

Molba za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Re: Molba za primanje u savez   Molba za primanje u savez Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 3:32 pm

nove farme se jawljaju.. lol! lol!
[Vrh] Go down
scady
Gost




Molba za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Re: Molba za primanje u savez   Molba za primanje u savez Icon_minitimepet ruj 12, 2008 11:37 am

....pozdrav....
....ja bih vas lijepo zamolila ako bi ste me primili u vas savez....znam da imam premalo populacije al ne mogu ni imati vise kad ovaj moj trenutni savez je totalna banana....
....vi ste mi i blizi....budimo realni okruzena sam vama.....sto je lijepo jer postujete me kao igraca nenapadanjem....zahvalna sam vam na tome.... cheers
....ne znam sta da vam jos kazem....moj prijatelj iz ovog saveza u kojem sam ja trenutno je presao u AS savez.....mislim u onaj sa dvije debele tocke....
....nis...ja vas pozdravljam pa mi molim vas javite....
....ako vas jos sta zanima slobodno pitajte, ali molim vas ne na forumu nego meni osaljite poruku....hvala na razumijevanju....
...scady....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molba za primanje u savez Empty
PostajNaslov: Re: Molba za primanje u savez   Molba za primanje u savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molba za primanje u savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molba za prijem u savez
» molba za ulazak u savez
» Prijavnica za savez
» Ulazak u savez

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: prijave za ulazak AS-
Forum(o)Bir: