Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 molba za prijem u savez

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ely
Gost




molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitimepon lip 30, 2008 11:17 pm

Pozdrav! Javljam se sa molbom da me primite u savez.Trenutno sam u savezu DOBBAN koji je promjenio kompletno vodstvo tj vodstvo saveza preuzeli su pridošlice a ne stari članovi a to mi se ne sviđa.Populacija mi je 1978 , aktivna sam, rasa-Gali, nemam drugog korisnika računala i mislim da bih mogla pridonijeti napredku saveza.nick mi je ely.
[Vrh] Go down
ely
Gost




molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitimesri srp 02, 2008 11:59 pm

zašto još uvijek nemam nikakav odgovor
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: Re: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitimečet srp 03, 2008 12:49 am

Pa proslo je samo 40 ak minuta.
Sa popom zadovoljavaš,pitanje je jesi li se javila vođi DOBBAN da ne sipadne da krademo clanove
[Vrh] Go down
ely
Gost




molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitimečet srp 03, 2008 3:09 pm

čini mi se da nevidiš dobro datume prošlo je malo više od 40 minuta
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: Re: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitimečet srp 03, 2008 9:57 pm

za svaki zahtjev za prelazak iz DOBBAN-a kod nas, mora se čekati jer smo sa njima u dobrim odnosima i kao što je napisao Archol da ne ispadne da im krademo članove, prvo pričamo sa ljudima iz DOBBAN-a
[Vrh] Go down
Sponsored content





molba za prijem u savez Empty
PostajNaslov: Re: molba za prijem u savez   molba za prijem u savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
molba za prijem u savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molba za ulazak u savez
» Molba za primanje u savez
» Prijavnica za savez
» Ulazak u savez
» prijava za savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: prijave za ulazak AS-
Forum(o)Bir: