Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Antz savez

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Antz savez Empty
PostajNaslov: Antz savez   Antz savez Icon_minitimeuto kol 12, 2008 1:31 pm

Malo ih gleda i zadnje vrijeme i izgleda da znaju sta rade...za sada imamo sa njima tihi NAP, ali me zanima dal netko misli da bi trebali i nesta formalno sa njima napraviti...bolje mi nego HOS.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

Antz savez Empty
PostajNaslov: Re: Antz savez   Antz savez Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:09 pm

Vidim da ti dulje vrijeme nitko ne odgovara na post iako je vise puta procitan, pa cu ja ukratko:
Trebaju nam dodatni savezi, pogotovo ako likovi znaju sto rade, jer priblizava se vrijeme dolaska Natara i izgradnje WW-a, a oni koji su sudjelovali u tome na S1 znaju da to jednom savezu nije lako. Drugi razlog je to sto ruku na srce, i nismo bas nesto jaki cim nas hosovi wingovi rasturaju (govorim o --AS-- wingu, glavni savez ne zelim komentirati). Ukratko, sto nas vise gradi WW, vece su sanse za pobjedu. A nece se nitko nama prikloniti ako ga pozovemo na suradnju onda kada je ocito da nam trebaju pojacanja. Makar je i to moguce, ipak je politika kurva.
E, sad, da ne izlizem previse tipkovnicu lagano pozdravljam... mahanje
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

Antz savez Empty
PostajNaslov: Re: Antz savez   Antz savez Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:24 pm

malo sam tužan glede napa sa mravima imao sam neke vizije
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Antz savez Empty
PostajNaslov: Re: Antz savez   Antz savez Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:35 pm

evo sada se vecina vodstva vratila sa godisnjih, vidio sam tam neku pasivnost da se pise, ne znam di al ajde...uglavnom, godfather je nakon poduljeg izbivanja dosao nazad, warunga je isto sa laptom 4 tjedna halao malo sa mora, a green je isto svaki tjedan barem par dana bio na moru...mislim da ce se sada stvari poceti brz odlucivati.

sta se tice antza, imam RL frenda tamo, nisu losi savez, bolje da ih uza sebe stavimo jer znamo kako HOS radi i vjerujet da ce ih probati dobiti na svoju stranu...a i slazem se sa nexhr da ce nam trebati sto vise ljudi kad natari dodu jer jebemu idemo jako, idemo po pobjedu i idemo na janjetinu!
cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Antz savez Empty
PostajNaslov: Re: Antz savez   Antz savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Antz savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zamolba za clanstvo u savez
» ML-M Savez
» Savez CL 9
» Prijavnica za savez
» Ulazak u savez

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: