Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zamolba za clanstvo u savez

Go down 
+9
bessie
samovinkulja
zvonimir222
Jurrassic
Lord of Destiny
joe kickass
mr hard
VuXs
Grand Master
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Pavlic
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 05, 2008 1:00 pm

Pozdrav.

Kao sto u naslovu stoji, zelio bih u vas savez. Javi te mi krako dali ide ili ne da mogu dalje.

Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru.

Nik mi je Pavlic i bio sam u CL savezu.
[Vrh] Go down
MJJ
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 1:23 pm

JA bi htio uci u savez bivši sam član CL1 i aktivan sam cheers
[Vrh] Go down
Antonio
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 2:25 pm

Mogu li se prikljućiti savezu pokraj mene su swingerajac,MR Hard i Nino pa bih se htio i ja prikljućiti savezu....



UNAPRIJED HVALA!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 3:52 pm

Antonio je napisao/la:
Mogu li se prikljućiti savezu pokraj mene su swingerajac,MR Hard i Nino pa bih se htio i ja prikljućiti savezu....



UNAPRIJED HVALA!!!!!!!!!!!!

koji ti je nick u igri??
[Vrh] Go down
Mario
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 4:29 pm

Mogu li se i ja prikljuciti u vas savez jer ima jako puno igraca iz -AS- i --AS-- blizu mene i ja dolazim iz CL1 saveza i vidim da ste ih dosta prilimili iz CL1 pa bi vas molio da i mene primite,moj nick na travian je Mario91
[Vrh] Go down
VuXs
Novi član
Novi član
VuXs


Broj postova : 5
Registration date : 05.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 10:07 pm

meni malo pošaljite ressa pa imate + od mene
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 06, 2008 11:20 pm

Antonio je napisao/la:
Mogu li se prikljućiti savezu pokraj mene su swingerajac,MR Hard i Nino pa bih se htio i ja prikljućiti savezu....



UNAPRIJED HVALA!!!!!!!!!!!!


Ako te mr hard i nino farmaju onda mozes postati sluzbena farma saveza Smile
[Vrh] Go down
joe kickass
Novi član
Novi član
joe kickass


Broj postova : 11
Lokacija : Ogulin
Registration date : 05.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimečet svi 08, 2008 10:42 pm

ja bi htio uči u vaš savez.vidim da neki slabiji ljudi ulaze a ja sam još u wingu
[Vrh] Go down
Lord of Destiny
Administrator
Administrator
Lord of Destiny


Broj postova : 16
Age : 59
Registration date : 02.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepet svi 09, 2008 2:22 pm

Hej Joe

Ako si u wingu, znači da si i blizu glavnom savezu i da si pod kakvom takvom zaštitom.


Uskoro će biti riješen sustav prelaska igrača iz winga u glavni savez.
[Vrh] Go down
Circa
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimesub svi 10, 2008 1:14 pm

Zasto ja jos uvijek nisam dobio pozivnicu???
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimesub svi 10, 2008 1:55 pm

Circa je napisao/la:
Zasto ja jos uvijek nisam dobio pozivnicu???
javi se ahuri...48 do 50 pozivnica je morao slati pa je moguce da je preskocio nekoga slucajno.
[Vrh] Go down
Circa
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimesub svi 10, 2008 5:13 pm

Javio sam mu se vec...
Receno mi je da ce danas stici pozivnica, ali jos nista od toga, a vec sam imao i jedan napad na moje selo jer sam jedini u okolici koji nije u nekom savezu...
[Vrh] Go down
Antonio
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimeuto svi 13, 2008 1:42 pm

Mogu ja uć i u wing meni ne smeta :joker:

nick mi je majmun Cool
[Vrh] Go down
bepo
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimened svi 18, 2008 11:12 pm

Molio bih vas za clanstvo u savezu, ako je moguce... Bio sam u CL2 ranije... Od vasih clanova poznajem Pavlic-a i Mr Harda, mozete ih kontaktirati za preporuku jer se poznamo iz RL... Nadam se Vasem pozitivnom odgovoru i naravno pozivnici Wink)

Unaprijed hvala,

bepo
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimened svi 18, 2008 11:47 pm

bepo je napisao/la:
Molio bih vas za clanstvo u savezu, ako je moguce... Bio sam u CL2 ranije... Od vasih clanova poznajem Pavlic-a i Mr Harda, mozete ih kontaktirati za preporuku jer se poznamo iz RL... Nadam se Vasem pozitivnom odgovoru i naravno pozivnici Wink)

Unaprijed hvala,

bepo

a jurrassica? koji su ovo minusi
[Vrh] Go down
bepo
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 12:12 am

heh, nisam skuzio da je i on tu... sorry jurre Embarassed
[Vrh] Go down
Jurrassic
Newbie
Newbie
Jurrassic


Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 5:09 am

bepo je napisao/la:
heh, nisam skuzio da je i on tu... sorry jurre Embarassed

affraid affraid affraid
Zamolba za clanstvo u savez 855829
Zamolba za clanstvo u savez 695266
ban
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 2:28 pm

Jurrassic je napisao/la:

affraid affraid affraid
Zamolba za clanstvo u savez 855829
Zamolba za clanstvo u savez 695266
ban

hahahh hahahh bravo

crko od smijeha
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
Jurrassic
Newbie
Newbie
Jurrassic


Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 3:08 pm

bepo je napisao/la:
Molio bih vas za clanstvo u savezu, ako je moguce... Bio sam u CL2 ranije... Od vasih clanova poznajem Pavlic-a i Mr Harda, mozete ih kontaktirati za preporuku jer se poznamo iz RL... Nadam se Vasem pozitivnom odgovoru i naravno pozivnici Wink)

Unaprijed hvala,

bepo

A primite covjeka,
iako me nije spomenio na 1.,
oprastam mu,
jer sam velik covik!!!

:hahahaha: dobar :hahahaha:
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 3:35 pm

[quote="Jurrassic"]
bepo je napisao/la:
Molio bih vas za clanstvo u savezu, ako je moguce... Bio sam u CL2 ranije... Od vasih clanova poznajem Pavlic-a i Mr Harda, mozete ih kontaktirati za preporuku jer se poznamo iz RL... Nadam se Vasem pozitivnom odgovoru i naravno pozivnici Wink)

Unaprijed hvala,

bepo

taj bepo je bio sa mnom u savezu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 6:02 pm

bepo, care, evo sve super i da si nam blize onda bi nesta i sredili...na +- karti si moze bit samo lose za tebe i nas ako udes kod nas...dok ti mi dodemo u pomoc tebe bu vec neko mlatnuo, vec se to desilo jednom nasem clanu ili obrnutno.
preporuka da uletis u neki jaci savez na +- karti i to je to. mahanje
[Vrh] Go down
bepo
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepon svi 19, 2008 10:14 pm

kolonisti su poslani, za cca. 30h cu biti u vasem susjedstvu pa se nadam da ce to biti dovoljno za sada...
[Vrh] Go down
mr hard
Novi član
Novi član
mr hard


Broj postova : 39
Lokacija : Knin
Registration date : 03.05.2008

Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimečet svi 22, 2008 11:20 pm

Ljudi daj mrdnite se malo, i primite covjeka u savez 'bemu misa ili bar u wing za pocetak. Covjek se preselio da dodje u savez a mi nista....
[Vrh] Go down
majmun
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimepet svi 23, 2008 1:20 pm

Slažem se sa Hardom
[Vrh] Go down
juki14
Gost




Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitimesub svi 24, 2008 10:09 am

bok ljudi..
neki me znaju sa servera 1..(TOMI08)..
sad sam u Dicktat4..
da velim nekaj o sebi...
Zovem se Mario,imam 21 godinu..dolazim iz zagorja..glavni grad zagorja je vinograd..
Laughing Laughing
kaj da vam jos velim..imam brata..takodjer igra..DUDEK23..
imam sestru..ona ne igra..
pa bih vas molio pozivnicu za - AS - ili wing -- AS --..
pa unaprijed zahvaljujem..i nadam se buducoj suradnji..
i btw.poznam VuXs-a,Godfathera,Tarasque..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamolba za clanstvo u savez Empty
PostajNaslov: Re: Zamolba za clanstvo u savez   Zamolba za clanstvo u savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zamolba za clanstvo u savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» prijava za savez
» Zamolba ASu :)
» Prijavnica za savez
» Ulazak u savez
» Prijava za savez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: prijave za ulazak AS-
Forum(o)Bir: