Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Wing i glavni savez

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Wing i glavni savez Empty
PostajNaslov: Wing i glavni savez   Wing i glavni savez Icon_minitimened lip 08, 2008 1:52 pm

Mislim da bi trebali konačno ili napraviti od winga savez ili se riješiti tereta.Pozvati ok igrače i raspustiti wing.Ovako kako smo do sada radili wing je samo teret.Loše igrače prebacujemo u wing i ne možemo onda očekivati da će tamo biti dobri i da će wing ikada nešto vrijediti.Na taj način i oni koji nešto vrijede gube volju i možda odu u neki drugi savez.

Crni_Frajer,Catelyn,Zana drugi i treči vikend za redom imaju žutu.
Aurelije koliko znam nije se logirao oko 15 dana .Igra siter Ombre.To isto nema smisla
Ja bi to isključio
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Wing i glavni savez Empty
PostajNaslov: Re: Wing i glavni savez   Wing i glavni savez Icon_minitimepon lip 09, 2008 4:35 am

napravi topic za isključivanje i napiši koga i zašto
pa glasamo

s wingom škripi. a drugi wing nam je kao na vratu [još nisu promijenili ime, još se misle, još imaju stara savezništva...]....poslati ću im poruku, jer ovo više nema smisla
a kako stvari stoje 1 wing je problem, što će biti s 2....

i dalje mislim da je ključno vođenje winga. to stvari ne štimaju. i treba poboljšati komunikaciju

jedan detalj - napisao sam da svi u wingu moraju imati mogućnost slanja MMa....a nemaju...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Wing i glavni savez Empty
PostajNaslov: Re: Wing i glavni savez   Wing i glavni savez Icon_minitimepon lip 09, 2008 1:38 pm

posto sam ja sa F W pokrenuo sve da napisem tu...avio mi se viditrix danas isto...nije im problem promijeniti ime u --- AS ---, nego muci ih to sta ce trebati ubiti sva saveznistva i NAPove. objasnio sam vec po 5 puta da neka se ti saveznici jave nama vezano za to i da cemo vidjeti, ionako ih je 90% nikakvo i same farme.
gf javi se viditrixu, ja sam sa njim vrsio sve pregovore...sad ovo vec postaje j... komplicirano i vise se ni meni ne da tako zaj....
P.S.mozes se javiti i twettyu kolko sam od viditrixa shvatio.
prvi wing je los, pomoc se stalno trazi i ne valja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Wing i glavni savez Empty
PostajNaslov: Re: Wing i glavni savez   Wing i glavni savez Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Wing i glavni savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» wing i glavni savez
» Novi wing --- AS ---
» Novi wing na sjeveru
» BORBENE SKUPINE -- AS -- WING
» Savez CL 9

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: