Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novi wing na sjeveru

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Novi wing na sjeveru Empty
PostajNaslov: Novi wing na sjeveru   Novi wing na sjeveru Icon_minitimepet srp 04, 2008 5:06 am

Moje mišljenje je da nam treba novi wing na sjeveru [oko Lord of Destiny, Gandalfa, mene....]
Budući da su sva tri AS saveza dobro popunjena, gledao sam malo okolo da vidim što se nudi.
Onako generalno - Scavans3 bi bio dobar izbor [ništa još nisam nudio, jedino sam uspješno vrbovao 3 člana pored LoDa, ali za sada nisam pitao da se prime u savez]

Pa ako se ostali slažu, mogao bih ih kontaktirati. Ako baš i ne postanu wing, možemo barem imati saveznika. Jer se lagano pojavljuju razni HOS wingovi [barem imamo meta]
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Novi wing na sjeveru Empty
PostajNaslov: Re: Novi wing na sjeveru   Novi wing na sjeveru Icon_minitimepet srp 04, 2008 9:13 pm

zasto ne...ako su aktivni igraci i ako ce biti koristi od njih u buducnosti onda nemam nista protiv. isto da su maximalno neovisni, da djeluju unutra kao sam svoj savez, a prema van da svi AS-evi djeluju kao jedan.
[Vrh] Go down
 
Novi wing na sjeveru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» wing i glavni savez
» Novi server ili restart S2???
» DIPLOMACIJA, NOVI ASEVI, I SAVEZNICI, ML-M
» BORBENE SKUPINE -- AS -- WING

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: