Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lord of Slaves

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimesub svi 31, 2008 11:12 pm

Oceli mi netko odgovoriti zašto dopuštamo savezu Sparta i njihovim clanovima(prasožder) da nas pljackaju.
Ako na ovom dijelu mape ne žele živjeti u suživotu i toleranciji s nadređenim (-as-) onda je krajnje vrijem da poduzmemo nešto.

Ako Hos-u gledamo kroz prste mislim da Sparti ne bismo trebali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Re: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimesub svi 31, 2008 11:27 pm

slažem se s tobom prasožder napada sve po redu , a možemo ga u sačekat da vidi kako je to
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Re: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimesub svi 31, 2008 11:58 pm

ili poslati svu napadacku od nekoga tko ima napadacke i sto izgubi vratiti u ressima.. Question
mene jos nije napao ali nikad nije kasno:)
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimened lip 01, 2008 12:03 am

Tribamo se odgovoriti poslati nekolicinu napada(pravih) ili objaviti rat cjelokupnom savezu.
Ovo je sad prešlo sve granice
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Re: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimened lip 01, 2008 12:07 am

eh, ja neznam sto se kod vas desava ali ako smo vec isti savez onda salji nasem vodstvu da se nesto poduzme,,

mi imamo dosta problema s hos-om pa sada uglavnom svi radimo zidine i vojsku, netko napadacku netko obrambenu,dogovorite i vi takvu raspodjelu ali napade koji traju se treba sanirati.. :evil: :evil: :evil:
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimened lip 01, 2008 12:09 am

Posla sam ja svima poruku ali za sada nema nikakva odgovora-ma boli mene kurac ako niko ništa ne želi poduzet (ja sam voljan sudjelovat)
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Re: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitimened lip 01, 2008 12:20 am

pricekaj onda malo,, danas su izaslane poruke proizvodnje vojske i dizanja zidova jer je pocelo malo zesce s hos-om pa valjda idemo po redu.. Idea

a ovi ostali ce doci na red, nemoj se brinut... Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lord  of  Slaves Empty
PostajNaslov: Re: Lord of Slaves   Lord  of  Slaves Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lord of Slaves
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stalni napadi iz saveza DOBBAN na igraca guny!!!!
» Sta se slusa?
» Lord of Slaves
» situacija u wingu
» HOS/HOS.BRO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: