Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HOS/HOS.BRO

Go down 
+14
Baysa
samovinkulja
Paha
piton
kriglić-www.ovisnik.hr
Lord of Slaves
Twetty
swingerajac
SuperKita
ombre
Pavlic
kikiriki_igrac
godfather
bobi
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 06, 2008 10:48 am

Nego, da pitam kakva je situacija sa njima, i u kakvim su odnosima nasi savezi... postoje li kakvi diplomatski kontakti, jer bi volio saznati malo vise prije nego pocnem po njima udarat oko svojeg 15 croppera kad se skupi jos malo vojske unutra i kataša koji su skoro pa vec na putu Smile
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 06, 2008 2:24 pm

išla je kružna ako se ne varam prije koji dan da ih se ne lupa....ali ako ne podnude NAP to se neće dugo održati
za sada ih ne napadamo
[Vrh] Go down
kikiriki_igrac
Newbie
Newbie



Broj postova : 98
Registration date : 03.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 06, 2008 2:46 pm

nije isla kruzna
samo za antz i da sta s njima ?
bounce
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 06, 2008 6:05 pm

Bobi, ti sa svojom hordom mozes sta ces. Nevjerovatnu vojsku imas...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 06, 2008 6:40 pm

Pavlic je napisao/la:
Bobi, ti sa svojom hordom mozes sta ces. Nevjerovatnu vojsku imas...

a to je išlo na ustrb kataša i ovnova, malo su oni zapostavljeni... ali radimo i na tome...

međutim, ne brinem se ja za ovo oko gl. grada, nego oko croppera koji je dosta daleko, i u kojem vojsku tek treba napravit...
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimesub lip 07, 2008 8:42 pm

Imam neki glupi osjecaj da su HOS-ovci ovog dmitra zaduzili da salje fejkove, da izaziva, nebi li nas navukli na rat.
Mozda pricam gluposti, ali ne mogu se oteti dojmu. Mali je glup kao k... pisao sam se s njim.
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:07 pm

Ne znam koliko je pametno uzimati ljude u savez kojemu su pola prijatelja iz HOS/BRO (Pise u profilu igraca)

Ne znam, neka mi netko kaze suprotno...
[Vrh] Go down
ombre
Newbie
Newbie
ombre


Broj postova : 95
Registration date : 04.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:54 pm

Pavlic je napisao/la:
Ne znam koliko je pametno uzimati ljude u savez kojemu su pola prijatelja iz HOS/BRO (Pise u profilu igraca)

Ne znam, neka mi netko kaze suprotno...

baš tako, aaa ionako se već priča da postoje špijuni- ovako tko zna ša bi bilo.
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:21 pm

moram ponovno pokrenuti ovu temu jer sada dok pricamo od 12 stitova(tj napada na clanove AS)u sekciji napadi kod saveza su od strane HOS-a.

situacija bas i nije zavidna, pig stalno izvidja i ubija vojsku, pri tome mu pomazu marinf i dmitar zvonimir..

dajte ljudi da nesto ucinimo s time u vezi..kad su pljackali wing nismo djelovali nego par puta protiv hos-a i ispalo je izvrsno,,neznam sto se sada tamo desava ali primjecujem da su krenuli dosta intenzivno na nas..i s izvidjanjima i fejkovima i napadima..

smatram da bi nesto trebalo poduzeti,,ako ima netko ideje neka kaze, ja osobno mislim da bi trebalo prasozdera malo spustit na zemlju i poklat mu ono vojske sto mu ionako placamo da trenira..
Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:34 pm

Ovog prasca treba ąto prije stavit u kobasice. Sad je ostavio wing na miru, a krenuo na -AS- No
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 2:38 pm

povlacim ovo gore, upravo vidjeh da su to vapaji nakon gazenja od strane warunga i gm-a sinoc pa im se oprasta.. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 3:00 pm

SuperKita je napisao/la:
povlacim ovo gore, upravo vidjeh da su to vapaji nakon gazenja od strane warunga i gm-a sinoc pa im se oprasta.. Laughing Laughing Laughing
Susjed, jesili online? Ja trazio pojacanja za tebe...
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 3:03 pm

hehe,jesam ali sam bio na ombreovom racunu i ja mu saljem otamo a ti s mog pa smo naseg grand mastera malo zbunili..hehehe
[Vrh] Go down
Twetty
Novi član
Novi član
Twetty


Broj postova : 7
Age : 43
Lokacija : Kutina
Registration date : 10.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimečet lip 19, 2008 9:56 pm

HOS - glume nedodirljive. Ne odgovaraju na poruke, ciljano i složno napadaju i brane se. Vjerujem da ste upoznati sa time.

HOS/BRO - solidna ekipa, malo slabiji od HOS, ali su dobro organizirani.
Nakon iscrpljujućih napada, vjerujem da bi se došlo do dogovora.
Uglavnom, diplomacija im funkcionira.

HOS. - samostalan savez sačinjen od ljudi koji su vezani rodbinskim i prijateljskim vezama (čini mi se da imaju i psa).
Uglavnom, mali jesu, ali se bore po sistemu mušketira.
Diplomacija im je također jako dobra.

Na kraju, predlažem da se polako počinjemo družiti sa susjedima, jer bolje da si nemoramo gledati leđa, dok nas napadaju natari.
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:24 am

Još bolje je da njih nema pa tako sigurno necemo paziti leđa.

A što se tice druženja: apsolutno sam protiv svih druženja s njima(oni nisu vrijedni toga)
[Vrh] Go down
Twetty
Novi član
Novi član
Twetty


Broj postova : 7
Age : 43
Lokacija : Kutina
Registration date : 10.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:07 am

Nemoramo se družiti sa njima.
Jednostavno da imamo takav odnos sa njima gdje netrebamo gladati da li će nas napasti ili ne.
Ratovanje košta resursa, vremena i živaca.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:10 am

al čini mi se da oni ne žele dobre odnose HOS/HOS.BRO 855829
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:18 am

S njima nema druzenja, dogovora ili bilo sta... njima ne treba nista vjerovti, jer su seronje. Samo cekaju da ti noz u ledja zabiju.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:28 am

da a i vidjet čemo ko če se zadnji smijat palica palica palica
[Vrh] Go down
Twetty
Novi član
Novi član
Twetty


Broj postova : 7
Age : 43
Lokacija : Kutina
Registration date : 10.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:50 am

Oni su ljudi od riječi.
Isto kao i mi.

Nemojte da ova rasprava bude pitanje nečijeg ponosa.

Onaj tko nije zainteresiran za smirivanje odnosa, dovoljan mu je bilo kakav razlog da napada, pa makar taj razlog bio samo sumlja u protivnika.

Iza svake ikone naselja na mapi, krije se neka osoba od krvi i mesa, sa vlastitim životom i vlastitim problemima.

Prije nego li se zaključi da li je netko seronja ili ne, priupitaj tu osobu kako je i čime se bavi u životu.
Vjerujem da nećeš dobiti usrani odgovor.
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:58 am

Twetty je napisao/la:
Oni su ljudi od riječi.
Isto kao i mi.

Nemojte da ova rasprava bude pitanje nečijeg ponosa.

Onaj tko nije zainteresiran za smirivanje odnosa, dovoljan mu je bilo kakav razlog da napada, pa makar taj razlog bio samo sumlja u protivnika.

Iza svake ikone naselja na mapi, krije se neka osoba od krvi i mesa, sa vlastitim životom i vlastitim problemima.

Prije nego li se zaključi da li je netko seronja ili ne, priupitaj tu osobu kako je i čime se bavi u životu.
Vjerujem da nećeš dobiti usrani odgovor.
Ljudi o rijeci? Pricamo o HOS-u ili?

Gle, ja sam u svakom slucaju za dobre odnose, ali to ne ide, sa njima ne,...
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 11:03 am

HOS: na početku sam bio u HOSu. pa otišao u 1.bojnu. zadržao dobre odnose s HOSom, dogovorio NAP bojne i HOSa
- dolazi do nastajanja - AS -a, obaviještavam unaprijed Šimunčeka i Lucana iz HOSa, provjeravam s kime ratuju, da ne bi nakrcao savez s papcima koji bježe pred HOSom
- nudimo HOSu NAP [u porukama s gorespomenutom dvojicom ističem da mi je cilj savezništvo]
- u jednom trenutku čak i nudimo vojnu pomoć protiv 2P ili koga već. sami su rekli da bi mogli poslati obranu...
- cijelo to vrijeme [3-4 tjedna u svibnju] NAP ne prihvaćaju, pod izgovorom da smo primili ovog ili onog u savez koga su oni kao farmali [to sranje su nam pokušali prodati još za vrijeme 1.bojne]. postoji naša dobra volja da se 2 nova člana koji im kao smetaju izbace, vele da nije više bitno, da stoje....
- nakon toga dolazi MateF i zalaže se za NAP! ja sam našu ponudu odavno povukao. Mate mi javlja da je uvjerio ostale da imamo NAP, ja odgovaram - super, čekam da mi se netko javi pa da sve dogovorimo....ovo je bilo prije 3 tjedna. cca

sad ako netko ne vjeruje da HOS drži do ičega, do ikakve riječi - neka mu

zadnje su srali protiv ljudi koji su tu bili 1 dan, pa otišli u DOBBAN s kojim imaju savezništvo. za mene su to nule od ljudi. njihova riječ ne vrijedi baš ništa
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 11:43 am

eto, odlucili smo da od diplomacije nista,,i ne samo to nego lazu i zavlace,,to i nije bas civilziran nacin..

tako da sada samo moramo odluciti kako im stati na kraj..naravno s vojskom,,

samo sto bas nisu ni slabi niti kukavice..
[Vrh] Go down
Twetty
Novi član
Novi član
Twetty


Broj postova : 7
Age : 43
Lokacija : Kutina
Registration date : 10.06.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:24 pm

Unutar 24h ja mogu srediti da dođemo do sporazuma sa HOS/BRO.
Sa njima sam u kontaktu i u dobrim odnosima.

Prihvatljivo?
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:33 pm

nimalo
HOS naše tuče bez obzira na savez. pa zašto bi mi poštedili njihov wing?
[Vrh] Go down
Sponsored content





HOS/HOS.BRO Empty
PostajNaslov: Re: HOS/HOS.BRO   HOS/HOS.BRO Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HOS/HOS.BRO
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: