Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Info za sve vijecnike, djedove i bake

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Info za sve vijecnike, djedove i bake Empty
PostajNaslov: Info za sve vijecnike, djedove i bake   Info za sve vijecnike, djedove i bake Icon_minitimesub sij 10, 2009 3:25 pm

Evo jucer sam umjesto bobi-a bio na skypeu, bio je i geek isto prisutan....uglavnom, svi su se slozili jednoglasno i lagano d aje HEG fucked Very Happy

U cuku vremena sta sam bio pa picio vanka malo, dogovreno da je bi svi WW holder isli u jedan WW savez(znaci pobijedujemo kako god okrenes), da se izbjegne medusobni sukob nas, mlma, dicktata, 2p-a....u HEGu imaju jos vojsku za napad na 2 maximum 3 WWa inace.

Netko od ljudi na nasatanku ce napraviti jedu kruznu za akciju KAOS, islo bi se u napad na jace HEGove igace koji jos imaju jaku off vojsku....

I mislim da je to to, geek je ostao do kraja vjerujem pa daljnje informacije njega pitati.


mahanje kava
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Info za sve vijecnike, djedove i bake Empty
PostajNaslov: Re: Info za sve vijecnike, djedove i bake   Info za sve vijecnike, djedove i bake Icon_minitimesub sij 10, 2009 7:17 pm

Grand Master je napisao/la:
Evo jucer sam umjesto bobi-a bio na skypeu, bio je i geek isto prisutan....uglavnom, svi su se slozili jednoglasno i lagano d aje HEG fucked Very Happy

U cuku vremena sta sam bio pa picio vanka malo, dogovreno da je bi svi WW holder isli u jedan WW savez(znaci pobijedujemo kako god okrenes), da se izbjegne medusobni sukob nas, mlma, dicktata, 2p-a....u HEGu imaju jos vojsku za napad na 2 maximum 3 WWa inace.

Netko od ljudi na nasatanku ce napraviti jedu kruznu za akciju KAOS, islo bi se u napad na jace HEGove igace koji jos imaju jaku off vojsku....

I mislim da je to to, geek je ostao do kraja vjerujem pa daljnje informacije njega pitati.


mahanje kava

odlicno.mislim da ce se nakon takvog raspeta sarvera heg-ovci zbilja morat zapitat kak su jako kenjali i vidjet da su bas debili...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Info za sve vijecnike, djedove i bake Empty
PostajNaslov: Re: Info za sve vijecnike, djedove i bake   Info za sve vijecnike, djedove i bake Icon_minitimened sij 11, 2009 4:16 pm

bobi, ti si na skypeu stalno, pokrenite spajanje svih WW holder u jedan savez tako da budemo pobjednici kako god ispadne...

dobivam poruke od puno ljudi da ocemo li u napd na 2P ici, jos ce netko izletjeti i gluposti napraviti, a kada se udruzimo onda je to to...izmlatiti HEG jos jednom i tuto kaputo.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Info za sve vijecnike, djedove i bake Empty
PostajNaslov: Re: Info za sve vijecnike, djedove i bake   Info za sve vijecnike, djedove i bake Icon_minitimened sij 11, 2009 9:13 pm

radi se na tome
[Vrh] Go down
Sponsored content





Info za sve vijecnike, djedove i bake Empty
PostajNaslov: Re: Info za sve vijecnike, djedove i bake   Info za sve vijecnike, djedove i bake Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Info za sve vijecnike, djedove i bake
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» INFO vezan za HEG

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: