Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 INFO vezan za HEG

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepet sij 09, 2009 4:35 pm

evo da ne pisem svakom djedu i baki posebno, najvjerojatnije to ionako svi znate, ali da malo i u vijcnicu koju temu bacimo.

jucer sam malo sa svojim susjedom dado_zg pricao, naravno cestita nam svima na super akciji kao prvo i ispricava se radi sranja sta neki njegovi HEGovci pisu na forumu pa i prasac, a poslije smo ja i on malo pricali onak sastrane.
Kolko sam vidio to s epise i na javnom forumu dosta...uglavnom, u HEGu su u k... blago receno, Very Happy

sada ocekuju da se mi ostali savezi pokoljemo, dado je rekao sam da nemaju u planu napadati i rusiti druge WW za nas, vec da cemo morati sami rusti ukoliko zelimo pobijediti....i konstantno pokusava nas na 2P okrenuti Very Happy

Kolko sam jucer sa bobiem pricao, izgleda da su ipak ljudi iz svih saveza osim HEGa dovoljno pametni i do takvih gluposti nece doci, vec ako sve bude kako spada, ici cemo u jos jedan napad na HEG.

Krenuli su graditi prasca, burnea i ozirisa opet, cemu ozirisa ne znam ali neka im je.
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:09 am

Evo i mene, hvala sto ste me pustili ovdje da nisam više pred pragom vjecnice Very Happy

Evo jedna porukica iz HEG-a ako niste vidjeli do sada:

Citat :
Ken 08.01.09
MM 05:03:52
Pozdrav svim saveznicima!

Vjerojatno ste culi da je sinoc bilo veselo u nasim ww selima. Cijeli server je napao i ucinili su dosta stete. No, nista jos nije gotovo, ne predajemo se, samo cemo malo napraviti reorganizaciju.

ODUSTAJEMO od NAZGULOVOG WW-a. Selo je totalno unisteno i nema smisla ga popravljati.

Stoga radimo novu podjelu saveza koji ce pomagati po 1 ww.

1. Savezi ]HEG[ i CINBS_W salju hranu i obranu u WW OSIRIS (51|11).


2. Savezi {HEG}, [HEG] i }HEG{ u WW PRASOZDER (-9|9)


3. Savezi HEG, |HEG|, CINBS_A i CINBS u WW BURNE (73|104)

Jos ce svaki savez dobiti koordinate gdje se nalazi plan pojedinog ww graditelja te ce i u to selo slatii satne proizvodnje.

NAPOMENA!
resurse u ww sad neko vrijeme ne morate slati (nemamo skladista hehe) ali hranu i dalje saljite!

Hvala Vam!

pozz
Chunka

Što je novi poredak za neke saveze tj neki su preraspodjeljeni po pitanju gradnje ww-a, odnosno promjenjeni naspram onog prije objavljenog od strane GM Wink
Po mojem mišljenju idu na dva ww-a Osiris je onako pratnja.

king
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:18 am

slazem se sa agavaxom...brijem da idu na burne-a i prasca i to je to.

sada dok ovo pisem idu fejkovi na sve nas, za pretpostaviti je da su krenuli na geek-a Suspect ....nemaju ni oni vise sta cekati, nelixius im je izvidio selo, izabrali su strike force ekipu koja ce udariti i biti ce jako zanimljivo sta ce se desiti. Very Happy cyclops
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepon sij 12, 2009 2:32 am

Ja mislim da idu i na naše gradove (igraće) za koje misle da imaju off koji se ćuva za kraj scratch
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepon sij 12, 2009 7:48 am

Evo ljudi malo stanja off-a kod nekih hegovaca, ali dajte napišite koji vas interesiraju jer je jebacki posao njušiti (oo7) Cool

LINKIC

I MALO PORUKICA:

Exclamation
Večer svima,
dosta je bilo zajebancije.
Svi su se odlucili urotiti protiv nas. Glavna misija je da HEG ne OSVOJI server. Pošto je nemoguća borba HEG vs S2.HR mi krećemo drugim putem. Naravno off ne zelimo ponijeti do kraja servera u zaborav. Idemo ga zabiti tamo gdje će ih sigurno boljeti.

Od danas pa DO KRAJA servera... SVI DO JEDNOGA. Deff, off, pasivni, majke i djeca, ratari i natari - SVI MORAJU SLATI napade na glavne gradove od sljedećih saveza:

1. - AS -
2. 2P
3. ML-M
4. Dicktat
5. DOBBAN
6. -RR-

Pogotovo fejkove na njihove WW holdere i SVA NJIHOVA sela. Da okuse kako je to kad se strahuje za gradove. Vrijeme udara će biti poznato samo onima koji su dobili zadatke.

Ako oni misle da smo mi nečije budale onda se grdno varaju. Neka vide što znači 200.000 offa na glavni grad dok je DEFF U WW-u. Ja sam iskusio to - nije ugodno - ali zato će osveta biti slađa!

Kako ne bi mislili da WW nemoraju cuvati - FEJK I NA SVE WW OVE poredu. Imate ih SAMO 5.

Vrijeme je da se krene... Svi koji imaju manje od 7.000 ofanzivne vojske nema što čekati našu naredbu i metu - proizvoljno neka biraju selo. Ako nemate hrabrosti ili se bojite odmazde - kraj je blizu - tko dočeka ovaj server sa takvom ofenzivom u selu, nema se čime hvalit.

P.S. Team leaderi ce dobiti koordinate gdje i tko udara sa vojskama jačima od ovoga.

Jedini koji Vas nevoli & i onaj koji vas voli

Maxtroll & burne

Exclamation
Ako niste znali ostatak servera se odlucio na jos jednu akciju na nas... ovaj put su im mete OFF gradovi i support sela.

Divim se njihovoj mastovitosti i pokusajima... Dakle; PRIORITET su vam off gradovi, branite ih i cuvajte ko oko u glavi. Sva ostala sela se lako obnove, off se ne moze vise obnoviti.

Za pretpostaviti je da ce ovi 'manji' igraci rokati manja sela pa pazite na vase offove koji su u pojačanjima da ih ne ubiju. Izmicite ih prije svakog napada.

Ubacujte deff iza cistaca i spasavajte koliko god mozete gradove i ubijajte im offove.

Pripazite se katanja gradova na nulu (gold cuda radi Smiley)


bounce
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:28 pm

maxtroll je dobar, brijem ima on jos toga dosta...a sajko i vor su isto jaki...vidim katapulta imaju lijepe brojke Smile

inace, sa bobiem sam pricao i veli da maxtroll dolazi u posjet veceras oko 23h pa cemo vidjeti sta ce biti...trebam vidjeti dal jos tko od ovih dolazi...
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepet sij 16, 2009 12:45 am

taja 15.01.09
MM: Dajte Anarhiju da se igramo! 18:33:02
Dosta je šale.

Zadnjih 5-6 dana sve što smo mogli čut je "ajme fali mi hrane" i "ajme napadaju me". Hajdemo ozbiljno promijeniti strane - od sada, želim da SVATKO šalje fejkove na SVA PLANSKA SELA od protivničkih igrača (izuzev 2P, oni su sad malo van igre, pa da si smanjite posao) i to neka pljušti.

Ajde ekipa http://burne.org/fejkovi.html

Sve osim HEG i 2P su vam sada mete!

Klikove na gore zadane neskatane mete. Neka plaču. Možda opet idemo na nekog slabijega samo jer možemo Cheesy A možda i ne! Al kaže jedna stara "dajte planove da se igramo! da se igramo! da se igramo!"

DIGNIMO im živce kao što su oni nama. Ne štedite na fejkovima! A posjetite koje support selo sa katašima. Oni se definitivno ne štede mene! Malo neka bude osobno.

burne


Moguće da se nama OKRENU na planska sela, što je pogubno za nas!!!! Oni koji su zaduženi za to neka se paze jer def nam teško razaljuju u ww-u možda se okrenu ka krađi plana!!!

maxtroll 15.01.09
MM - hitno - vazno 19:47:39
Vecer svima

Kratki osvrt na dosadasnje AKCIJE...

Rusenje prvih WW ova kako bi se rasteretili hranom i otvorili garaze- Pilgrim i mwb (team7 i team3)
U potpunosti rusenje WW ova

Jucer takodjer uspjesna akcija Sol Invictus (team 2) Sva skladista srusena.
Danas Team 5 usporio AS i stvorili solidnu prednost sa svojim WW ovima u odnosu na njega i time zakljucujem takodjer uspjesnom akcijom (team5)
Napad u tjeku na peti WW koji HEG rusi i skoro sam 100% siguran da ce biti uspjesan. Team 6.

Preostali broj offova neka pazljivo procita sljedece...

Marsovac danas u ponoc stavlja lvl 100 u que i unutar 20 tak sati serveru je kraj. (MOZDA)

Javite se Senatu za sve daljnje akcije. Osobno vise ne zelim sudjelovati u planiranju sto i kako jer su neki ljudi presli granicu sa svojim ponasanjem.
Jasno mi je da je pritisak velik i da nitko ne zeli zavrsiti server sa offom kod kuce stoga i ja nemogu i ne zelim vise objasnjavati a ni primati nikakve uvrede na svoj racun.
Niti sam umisljen, niti bahat, niti imam zivaca slusati tuda misljenja. Zasto ne ovako, zasto cekamo, zasto nebi to gadao itd itd ...

Stoga Vam prepustam na izbor sto ce se dalje i kako ce se dalje odigrati. Chunka ima popis ljudi sa offom a i siguran sam da ima plan.
Toliko od mene

Maxtroll


Što se tiće maxtrollovog mm-a izgleda da HEG ima prednost nad našim ww-om scratch možda se varaju, tko će ga znati i taj ww koji ima prednost bi bio od ekipe koja je nas skatala tj mislim da oni grade prasoždera ali nisam ziher :/
Pažljivo čitajte maxtrolov MM ako je istinit da se mnogo toga saznati, a mislim da je jer se ubiti ljuti na ekipu pa nije mamac ako znjau za špije Wink a tko će ga i to znati Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimepet sij 16, 2009 2:42 pm

Pa jucer se sve cist dobro odigralo po meni....sada jos da HEG lupi po 2P isto i po marsovcu onda smo na konju posto mi jos off-a imamo za napasti...

HEG ima jos ziher dosta off-a, simuncek, peppy i ko zna kolko njih iz ++ HEGova se nisu potrosili....simek ima oko 17 000 konja, znaci jedno 45 000 sjekira i uz to dodatnu opremu...

Bobi kakva je situacija sa marsovcem??? Sta su mu srusili za sada?
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimesri sij 21, 2009 12:10 am

Evo malo infa, mada mislim da heg ima još off, da me hebu Wink

Danas su odradjeni zadnji napadi HEG&CINBS koalicije , ostvarili smo odredjenu prednost pred ostalim savezima , ali ne smijemo si dozvoliti da budemo sruseni.

Znam da vam već svima izlazi na uši naše ponavljanje , ali znajte da to nije bezveze i da bez SVIH VAS ne mozemo.

UPUTE SVIMA :

Povucite SAV deff koji vam nije u burneovom WWeu i posaljite ga njemu , šaljite sav deff iz vaših sela kod burnea u WW. Šaljite hranu što je više moguće!

Znam da smo dosadni , iritantni .. ali ovo je sve u interesu našeg saveza i pobjede na ovom serveru!

Lp ,

jurki

EDIT :

Napade pogledajte na forumu :

http://forum.hegemony-great.de/index.php?topic=4692.new#new
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitimesri sij 21, 2009 1:46 am

mi sada moramo stisnuti, ja ocekujem osobno da ce 2p odigrati sada veliku ulogu i napasti HEG kako spada...tu su i dani i tata, sol inivctus i ima jos par super offova kod niih...


a heg ima ziher offova, ako nisa znam da simuncek, odmilja simek ima jo soff ziher Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





INFO vezan za HEG Empty
PostajNaslov: Re: INFO vezan za HEG   INFO vezan za HEG Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INFO vezan za HEG
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Info za sve vijecnike, djedove i bake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: