Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poslijednji Pozdrav

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitimeuto sij 27, 2009 1:15 am

Kao sto i naslov kaze,ovo je moj poslijednji pozdrav.
Bilo je zanimljivo i dugo je trajalo ali sad je definitivni kraj.
Po mojoj procjeni,server je gotov sutra negdje navecer.
Zadnje nade smo imali i polagali na to da Burneu oduzmemo plan jucer,nocas. Medjutim to nam nije poslo za rukom. I ne samo to nego je covijek pametno uzeo kod sebe jos jedan plan tako da ih sada ima 2. To je vise nemoguce osvojit sad. Tako da eto,kraj je svih nasih nada.

Zelim se zahvalit cijeloj AS grupaciji i nasim saveznicima, cijeloj DOBBAN grupaciji na odlicno odigranom serveru. A posebno mojim Antzima kojima se ujedno ispricavam na manjku komunikacije koju smo imali u Antzu a nestala je ulaskom u AS grupaciju. Nadam se da mi ne zamjerate to toliko.

Sto se tice naseg WW,tu vam isto cestitam. Dali smo najvise sto smo mogli,sve od sebe. I dobro smo dogurali.
Bilo je svega.
Od svadji,nesuglasica,spijuna,nezadovoljstva,manjka informacija ali ja sam sve u svemu zadovoljan. Bilo je napeto i zanimljivo do samog kraja.

Sto se tice igraca,tu sam najvise profitirao ovom igrom. Naucio sam podosta toga o ovoj igri ali ono sto je meni najbitnije je to da sam sklopio mnoga poznanstva koja bi mogla prerast u dobra prijateljstva.

I na kraju zelim vam svima svu srecu u RL i buducim serverima i online igricama.
Mozda se jednom i sretnemo na kojem serveru ili u kojoj drugoj online igri.
Bila mi je cast i zadovoljstvo igrat sa svima vama.

Lijep pozdrav i ugodan zivot vam zelim.

Antz Forever AS long AS i live cheers
Hells Angel aka Medo
(Patrik)
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitimeuto sij 27, 2009 10:59 am

Sad mahanje
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : Poslijednji Pozdrav Slovenia
Registration date : 02.09.2008

Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitimeuto sij 27, 2009 12:42 pm

ljudi šta drugo da kažem nego da mi je bila čast igrat sa vama i zahvaljujem se svima za druženje i poznanstvo.
Nadam se da se opet sretnemo sunny ja i tako dolazim u Istru pa možda gdje i sternem kakog AS ratnika
[Vrh] Go down
galus
Novi član
Novi član



Broj postova : 18
Registration date : 25.07.2008

Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitimeuto sij 27, 2009 8:59 pm

Lijep pozdrav svima, štete šta je pobjeda opet izmakla za dlaku (ovo opet mislim na stari s1) ali svejedno bilo je super družiti se sa svima vama.
Posebni pozdrav malo bržem i nemcu, ljudima s kojima sam najviše kontaktiro i ujedno siterima, dečki svaka čast cheers klanjanje

pozz i do nekog drugog susreta (nick će najvjerovatnije biti falcon)

mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitimeuto sij 27, 2009 9:44 pm

mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje mahanje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poslijednji Pozdrav Empty
PostajNaslov: Re: Poslijednji Pozdrav   Poslijednji Pozdrav Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poslijednji Pozdrav
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tko smo zapravo mi ?
» pozdrav ekipi
» Pozdrav svima u plavoj
» pozdrav crnoj grupi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: