Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Istina o S2 i -AS-u.

Go down 
+6
martia
voriorka
bobi
Grand Master
krilnik
don-kaco
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:00 pm

Pocet cu od pocetka-hvala svima na dobroj partiji...ima odlicnih ljudi ovdje...mozda sam prekasno ušao pa nisu svi bili tako pricljivi ali reci cu po stoti put-GM-u kapa do poda,zbilja je ljudina...svi vi ostali koji citate,odlicni ste igraci,odlicno ste server odigrali,svaka cast.Bilo mi je zadovoljstvo igrati s vama...

A sad idemo-svi znamo da smo imali spijuna u savezu.Ali to nije bio obican spijun,da je govorio stanje deffa u nekom selu di se čeka radi ili prenosio na kojeg igraca ide akcija...taj spijun je cijelu situaciju saveza prenosio,do najsitnijih detalja,mogao bih reci da je cjeli server bio u -AS-u(vodeci ljudi svih saveza),jer nas spijun je sa svima kupovao primirje preko spijuniranja i informacija...jos i sad sita neki acc-mozda i vodi,to je jos jedina nepoznanica.

Evo male kronologije toga-Prasozdermu prepustio 15croop u zamjenu da taj 15croop ostane u Hos-u do kraja,e onda je spijun izasao iz Hosa i ujedno zaratio sa Prasom jer se nije drzao dogovora,ali je odmah kupio Chunku(u međuvremenu Hos postao Heg)novim informacijama iz -AS-a i time je Chunka smirio prasca...Onda je glavni lik ove price htio voditi Hanibalov acc,a bio je u drugom savezu(znaci bio bi u 2 saveza istodobno)pa su se ljudi pobunili i nisu mu htjeli dati taj acc ali je gospodin dosao do Pass-a od Hanibala i promjenio sifru bez icijeg znanja...to vam je najkraca verzija,ima jos puno pregadljivih detalja...i taj nas spijun je znao koliko mi taktiziramo sa WW-om i napadima,znao je da odgađamo napade na 2P,sve je znao i prenosio ljudima kojima se te info bile bitne...i naravno da su ostali planirali sve puno lakse...

Uglavnom da skratim,nismo ovaj server mogli pobjediti,nikako,uostalom covjek je Anarchy skype chat sobi tak da zna sve o svim ww-ima ...naguzili bi nas prije ili poslije sa tako odanim spijunom koji je dao guzice svima samo da se njega ne dira.tAKO DA VAM SVIMA CESTITAM NA ODIGRANOM SERVERU NAJBOLJE STO JE ISLO.

OVO SU 100% PROVJERENE INFORMACIJE,I DOKAZE SAM VIDIO.


Eto mislio sam da bi bilo lijepo to vam reci kad sam ja vec saznao.Molio bih da ovo ne izađe iz ove teme do kraja servera jer su ljudi riskirali govoreci mi to.Uostalom shvatite moju poziciju sad...

I na kraju-Gospodin spiju je vodeci u DOBBAN savezu.MONTECRISTO.

Hvala na vremenu,do neke druge prilike.

S postovanjem
Don-Kaco



Edit:kovo iz --AS--a me napadat poceo cim sam izasao iz saveza,a i jos mi je jedna osoba rekla da sumnja da i taj acc vodi Montecristo...i jos mi je napisao danas kad sam ga pitao zasto me napada reko je da sam sad sam i bez pomoci,a ako ga napadnem da ce me tuziti Krilniku...mislim ne kuzim te poremecene umove...
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:48 pm

bok,
ne drži kovin račun montecristo, nego moj mlađi brat...
Ja sam inače sitao "pravog" kovu, al on je samo nestao i nisam imao ni šifru, pa sam acc dao mojemu malome bratu koji ima 10 godina Smile
Sorry, ako se je malo zaigrao ja sam kriv jer sam mu rekao da napada Heg-ovce ili one koji nisu u savezu.
Eto, na tebe je naletio lol!
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:49 pm

krilnik je napisao/la:
bok,
ne drži kovin račun montecristo, nego moj mlađi brat...
Ja sam inače sitao "pravog" kovu, al on je samo nestao i nisam imao ni šifru, pa sam acc dao mojemu malome bratu koji ima 10 godina Smile
Sorry, ako se je malo zaigrao ja sam kriv jer sam mu rekao da napada Heg-ovce ili one koji nisu u savezu.
Eto, na tebe je naletio lol!

Da li gledaj ovo,ja pricam prije 10 minuta sa jednim Hegovcem na skajpu i on mi kaze hahahah kovo te napada a?Mislim ja nisam u savezu,znaci netko je morao reci,ne kazem da je tvoj buraz...al shvati sta ti govorim...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:53 pm

A ono, kao prvo idem kava popit, a kao drugo ziva katastrofa ako je monte bio spija posto je on zaista dosta visoko pozicioniran u DOBBANu i ako je jos uza sve to bio u chat sobi anarchy saveza.

Samo primjer da postoji svakakvih ljudi na ovom serveru kao i u RL...ja cu sutiti, iako na prvu ruku mi dode da steram tipa u 3 pm i jos puno toga..
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:55 pm

Pa ako je kovo u --AS--u onda taj tvoj HEG-ovac na skypu ima pristup u wingu, zar ne?
Buraz mi napada isto tako i šimučeka, .Frana i ostalu gardu sa mojega i njegovog acc-a i to mu je zabavno... Smile
Šteta kaj si izašao van saveza. Od početka do kraja servera su špije i to nije razlog da se radi toga izlazi. Ovo je prljava igra i trebaš takve stvari progutati ako želiš igrati...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 5:57 pm

krilnik je napisao/la:
Pa ako je kovo u --AS--u onda taj tvoj HEG-ovac na skypu ima pristup u wingu, zar ne?
Buraz mi napada isto tako i šimučeka, .Frana i ostalu gardu sa mojega i njegovog acc-a i to mu je zabavno... Smile
Šteta kaj si izašao van saveza. Od početka do kraja servera su špije i to nije razlog da se radi toga izlazi. Ovo je prljava igra i trebaš takve stvari progutati ako želiš igrati...

Ma frende nisam ja zbog spija izasao,nego da se malo poigram.Znam da ima spija,ali ovo nije spijun kalsika,ovo je nesto najnize kaj sam ja ikad vidio...da se netko zbog igrice ide tak ponizavat...muljat i kenjavit...halo,on je prodavao neku pricu da moli hegovce da ga ne napadaju jer mu je zena trudna i ima rak,pa kad to nije proslo onda je davo info o WW-u...pa nemos se sa takvim stvarima tak isprdavat...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:01 pm

don-kaco je napisao/la:
halo,on je prodavao neku pricu da moli hegovce da ga ne napadaju jer mu je zena trudna i ima rak,pa kad to nije proslo onda je davo info o WW-u...pa nemos se sa takvim stvarima tak isprdavat...

cekaj, jebes, sta je isao govoriti da mu je zena trudna i da ima rak da ga ne napadaju...majko mila ovo je teska debilana onda...

ne znam, igra se blizi kraju, pokusavam saznati kakva je sveopca situacija na severu i dal ce se moci probiti burna ili ne...
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:02 pm

Ako je ovo istina onda stvarno nemam riječi, STRAŠNO !
Prije mjesec dana dado_zg mi je rekao da postoji jedan čovjek u savezu koji igra obostranu igru, al da mu ovi daju krive informacije...
Btw, kad smo kod Montecrista taj dečec mi je užasno antipatičan i snjim sam se prije klao dok nije pobjegao u Dobban kao i neki drugi jumferi koji su se bojali za svoj acc...
Vidim da je u napadima među njih 10, pa me baš interesira koga je pogodio, ak netko zna nek napiše...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:23 pm

krilnik je napisao/la:
Ako je ovo istina onda stvarno nemam riječi, STRAŠNO !
Prije mjesec dana dado_zg mi je rekao da postoji jedan čovjek u savezu koji igra obostranu igru, al da mu ovi daju krive informacije...
Btw, kad smo kod Montecrista taj dečec mi je užasno antipatičan i snjim sam se prije klao dok nije pobjegao u Dobban kao i neki drugi jumferi koji su se bojali za svoj acc...
Vidim da je u napadima među njih 10, pa me baš interesira koga je pogodio, ak netko zna nek napiše...


Ahahahahha znam ja koga je pogodio,a zna i Bobi i GM.On ti tovari u svoju oazu izvidnike i klubiče sa par acc-a i onda uleti sa svojim herojem i 1k ei-a.i tako stalno.i nabija si off bodove...vidio je GM reportove od tih napada,poslao mu ih ja.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:26 pm

ma to kruzi okolo po cijelom serveru već Very Happy

svi to vec znaju... hehehe, a ja samo zelim da lik digne zlato, ita ce nam spremat reporte, pa cemo ih objaviot, da svi vide kako je trnovit put to zlata Very Happy
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:28 pm

Nisam znao za tu fintu Rolling Eyes
GM pošalji mi te reporte ako hočeš da ti oprostim onih 146kn kojih si mi dužan dvije godine lol!
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:30 pm

bobi je napisao/la:
ma to kruzi okolo po cijelom serveru već Very Happy

svi to vec znaju... hehehe, a ja samo zelim da lik digne zlato, ita ce nam spremat reporte, pa cemo ih objaviot, da svi vide kako je trnovit put to zlata Very Happy

Htio sam ja progurat te reporte preko extremista.kaze nema sanse,samo predsjednik saveza ili doticni igrac.a ita ne zeli objavit i tu ju razumijem

nece ita, al ce mozda mama... ma i ita će kad dodje vrijeme, kad bude kraj servera Smile
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:30 pm

e, a sad, ajmo istinu o WWu... uskoro cemo danas ili sutra dobiti obavijesti o akciji... probat cemo srusit burnu sva sela (skupa sa ostatkom servera) ukljucujuci i GG i selo sa planom... to se cini kao jedina opcija u sprijecavanju burneta da digne na lvl 100 Smile

inace nema sanse. Geek je i dalje jedini u igri.. tj nije jedini, ali je najblizi burnu...

ali je jako daleko, treba nam barem 10 dana da dignemo sve sruseno
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:43 pm

don kaco, jesi rekao Iti za ovo sa monteom?

mislim da i DOBBANi zasluzuju to znati
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:45 pm

bobi je napisao/la:
don kaco, jesi rekao Iti za ovo sa monteom?

mislim da i DOBBANi zasluzuju to znati

NE NESMIJE TO NITKO ZNATI DOK SERVER NE ZAVRSI.MORAM DOGOVOR ISPOSTOVAT.NISAM NI VAMA SMIO REC DO KRAJA SERVERA
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:48 pm

prvo i osnovno, tesko je ovo zadrzati za sebe. Drugo, ja necu vise nista napisati tamo u sobi dok je god on tamo...

mislim da nije fer prema DOBBANima da im se to ne kaze... ali dobro, tvoj odabir, ja bum sutil.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:50 pm

bobi je napisao/la:
prvo i osnovno, tesko je ovo zadrzati za sebe. Drugo, ja necu vise nista napisati tamo u sobi dok je god on tamo...

mislim da nije fer prema DOBBANima da im se to ne kaze... ali dobro, tvoj odabir, ja bum sutil.

A daj bobi nemoj me sad zezati.Znaci igrac mi je rekao za spijuna prije kraja servera.Tu je vec ispao ljudina...ali samo zato jer sam rekao da ce ostat među nama...ispast cu kurva ak se procuje...svati me...
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 7:07 pm

Evo ovako... gade mi se takvi ljudi i to je jedini komentar koji imam na temu tog lika...

Osim njega u --AS-- savezu sam pronasla jos jednog spijuna - varioc

on je od jucer van igre tamo, dao mi je acc, ja sam promjenila pass... ne znam tko se spajao na taj acc ali sam 100% sigurna da na njemu vec neko vrijeme nije njegov pravi vlasnik... eto jos jedan spijun manje...

Na zalost, tko zna koliko ih jos ima Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 7:28 pm

krilnik je napisao/la:
Nisam znao za tu fintu Rolling Eyes
GM pošalji mi te reporte ako hočeš da ti oprostim onih 146kn kojih si mi dužan dvije godine lol!

Nema se, teska su vremena i steze se remen maximalno. Very Happy:D

Ja sam spreman za akciju, brijem da cu fejkova ispaliti mali milijun sam da se crveni cheers
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 8:24 pm

don-kaco........nikad se nismo baš previše "imali", ali prvi put ti, otkad je ovog servera, skidam kapu (nemoj to s kapom doslovno shvatiti Wink
Sumnjalo se na to već odavno.
A u cijeloj toj priči se sve nekako podudara s još jednim igračem, meni omiljenim, koji je na kraju završio....gdje?
Pa u glavnom ASu, naravno Wink
Puno se toga na kraju sazna, ja od prije par dana imam informacije zbog kojih bi neki Istina o S2 i -AS-u. 720188 , ali, kao što sam napomenula već prije....ostanimo jedni drugima u lijepom sjećanju.
Zbog svih tih činjenica, gluposti koje tek na kraju izađu na površinu, ja više ni nisam u ASu.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:13 pm

martia je napisao/la:
don-kaco........nikad se nismo baš previše "imali", ali prvi put ti, otkad je ovog servera, skidam kapu (nemoj to s kapom doslovno shvatiti Wink
Sumnjalo se na to već odavno.
A u cijeloj toj priči se sve nekako podudara s još jednim igračem, meni omiljenim, koji je na kraju završio....gdje?
Pa u glavnom ASu, naravno Wink
Puno se toga na kraju sazna, ja od prije par dana imam informacije zbog kojih bi neki Istina o S2 i -AS-u. 720188 , ali, kao što sam napomenula već prije....ostanimo jedni drugima u lijepom sjećanju.
Zbog svih tih činjenica, gluposti koje tek na kraju izađu na površinu, ja više ni nisam u ASu.

Ha da,nakraju nisu bas svi bajni,a oni za koje sam mislio da su samo malo srackali okolo,napravili su toliko sranja da bi trebali zbog igrice na robiju...al nema veze...na novom serveru igram pametnije...pa i sam ako treba...bolje mi je u savezu sa 4-tvero ljudi za koje znam sta su i tko su nego sa 60 najjacih u koje nisam siguran...
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:15 pm

Ovak matria, bilo bi uredu da kažeš sve, jer nisi samo ti u toj igri nego nas ima još koji smo patili zbog špije itd. a to da jedni drugima ostanemo u ljepom sječanju nabijem Istina o S2 i -AS-u. 747992 Daj si zamisli kakva sirovina moraš biti da radiš takve stvari da budeš sa svima dobar da svima pomažeš odnosno jednu stranu izigravaš, ajde da je špija kao špija (šuti, uništava ali kad ti taj dođe u kuću i bude dobar sa tobom i "jede te" ja ga zatamanim, a vjerojatno bi i drugi) zato bi bilo ljepo karte na stol, a ne spominjati nešto ali ne odavati radi "sječanja" jer svaka sirovina od osobe to zaslužuje!!! Cool Very Happy


Nadalje kad sam došao na ASBAN chet nakon par dana mi je nešto poćelo smrditi, onda sam skužio da se neki čudno ponašaju da traže neke informacije simo tamo, neznam tko je više bio ali jedan od njih je bio montecristo, par dana je pričao o off-u jel ga se ima i sl. i to onako fino usputno ne da navaljuje, da navaljuje to se skuži tek nakon par dana kad spominje stalno off... tu sam već bacio sumnju, jer smo mi neki zakljućili da je tamo neka "baba tračara" možda nije ni jedina, jedno ime sumnjivo sam zabio (isparilo mi živili )
čak sam ja jedan dan provalio da imam jedan opaki off koji čeka kraj i prcao sam ekipu malo što je stvarno bilo popraćeno a neki su pokušavali i saznati odakle je taj off koje selo Very Happy mislim ...

Iskreno da je monte baba tračara je i da prenosi neke informacije ako ništa drugo onda onak usput bubne nešto, to je činjenica! Najgore od svega što je najjaći u DOBANu i trpa ga se svuda, što je naravno greška i meni takav (baba tračara) nikad nebi neki titulaš bio u savezu nego samo potrčko sa puno sela!! Nadalje monte kao neradi off on je def igrać, pa sa čime se zabio na burnea, sa gologlavim !! I to kada kasnio je ohoho ali kasnio je bez kata!!!! Ja sam kasnio ali sam imao kate a on je išao ubiti vojsku po meni onak bezze, tad mi je isto poćeo smrdit a znao sam da je babac!!

Dalje ima još špijuna ali nisu takvog kalibra takva robetina, ima špija koji služe svrsi ali ovo ako je istina a ja moram priznati da je i meni dok nisma ovo ovdje proćitao na br.1 bio monte, inaće i sa itom sam prićao prije par dana i spomenuo da imamo babu traćaru na asbanu, i simo tamo pa da neotkriva neke stvari tamo, našto je ona meni spomenula kao jel ja sumnjam već na nekoga ... montea!? ja sam samo rekao da mi je malo sumnjiv jer je traćara.. nisam htio precizirat.. što će reći da oni znaju (valjda)

I moram dodati kako smo mi pucali na ASBANU neke MM poruke iz heg-a pa se poćelo sa fintama da se u svakom savezu šalju malo izmjenjene MM poruke ili čak razlićite Very Happy što će reći da znaju da ih pucamo a gdje drugdje nego na ASBANU i forumu Smile znaći žele otkriti gdje sve imaju špijune u kojim savezima, samo bezveze se trude Very Happy crko od smijeha

I da sve takve likove treba razotkriti jer takvi su lako i u RL gadni, tako da mi neko prijateljstvo sa takvima netreba ni najmanje!! Naravno da ćemo si mi ostati u dobrom sječanju ali ovakvi likovi mislim da trebaju ispasti iz sječanja


Ah napokon moj topic o špijunčekima, ajmo još toga lol! frulam
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:20 pm

Samo bi molio da sve moje info o Monteu ostanu ovdje dok ne zavrsi server.kad zavrsi radite sta ocete al ja bi da mi IG nick ostane cistog obraza...
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: ss   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 10:21 pm

Koje su ovo igrice i pizdarije! NE MOGU vjerovati da ljudi rade ovakve stvari!!!!!! Sad(((
Pa i meni su prijetili iz HEG-a i nudili svakakve gluposti, pa nisam na ništa pristao!!

Pa ljudi moji ovo je samo igra!! Kakva trudna žena?!?! Koje su to gluposti! Koliko moraš biti jadan da radiš ovakve stvari zbog igre???

Jer, ja nekidan kad sam napisao u kružnoj da smo MI srušili marsovca, nakon 5 minuta mi je MateF poslao poruku, da kao što se ja hvalim da smo ga MI srušili kad su ga ONI srušili!! Sad mi je žao što se nisam sjetio pogledati nabrzake tko je sve online u savezu!! Jer je osim mene bilo jedno 5-6 ljudi online! Sad(

Ali neću više o tome, ide mi sve to na k.... kad čujem da se netko bavi ovakvim stvarima?!!?

Zato bi ja bio loš špijun, pojma nemam što se događa! Laughing

A sad što se zaljetavanja tiče, ja pičim kate dalje, pa ima da rušim sve pred sobom!! Smile
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitimečet sij 22, 2009 11:45 pm

Evo zbog ovoga sam izasao iz saveza-najdrazi napadi kroz cijeli ovaj server.Uzasno malo vojske ali znam kolko ga boli...a nemoze mi nista...


http://travilog.org.ua/hr/6020441/fdfbfef2de2fdb532bab5ff4e6004678


http://travilog.org.ua/hr/6505524/2f0d8442f7c0e532facbd0dac81582b2


Isao bih u gradove al ga Hegovci kataju pa je natovario deffa u gradove...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istina o S2 i -AS-u. Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istina o S2 i -AS-u.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: