Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KRAJ LJUDI

Go down 
+4
moto
Grand Master
krilnik
primzy
8 posters
Autor/icaPoruka
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : KRAJ LJUDI Slovenia
Registration date : 02.09.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:47 pm

Ljudi šta da vam kažem nego to da mi je čast bila da sam sa vama igrao.

Drago mi je da sam upao u ovakav savez koji je do samog kraja ostao na svom putu u borbi i ciljevima.Prvi put sam igrao ovu igru i naučio sam se puno,ali najvažnije je to što sam ovim putem upoznao puno dobrih ljudi.Jedino mi je žao što se sa većinom nikada nećemo sresti, a šta znaš na pojedine još negdje naletim.

Za sada pravim pauzu a kasnije me možda i potegne opet a onda sigurno tražim potpise
AS long AS We live!


a sada da ovo do kraja odradimo i da se popnemo na vrh i još jednom
AS long AS We live! i


Zadnja promjena: primzy; ned sij 18, 2009 5:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:05 pm

Koja pauza lol!
Mi smo svi ovisnici i nije lako samo tak prekinuti.
Nakon dva tjedna koliko traje stanka, sigurno češ se regati.
LJUDI GOTOVI SMO NEMA NAM SPASA, ONAJ TKO NEMA LOVE ZA LJEČENJE TAJ JE NAJEBO KRAJ LJUDI 720188
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimesub sij 17, 2009 11:26 pm

Primzy, evo skoro pa mi Sad krenula niz obraz. Bila mi je cast igrati sa tobom i tvojom ekipom koja je isti dan usla u AS...osobno necu nikada zaboraviti koliko ste za savez napravili kada ste uzeli tolko nam potrebni plan za gradnju WW-a!!
Zivili 100 godina cheers

P.S.I dobro krilnik kaze, nakon malo pauze da vidis kako se brzo situacija promjeni...jos cemo mi rokati zajedno.. Very Happy
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: pa ovaj   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 12:40 am

neznam dal uopce smijem pisati vise na ovom forumu vjerovatno sam i u zaborav pao iako sam non stop u toku s zbivanjima..........
svima vam zelim sve najbolje u RL
a posebno hvala ljudima poput fratra wincha i da ne nabrajam jos sto su mi dozvolili da sad skoro prije kraja servera ja osobno zabijam njihovu vojsku u hosovce tj hegovce.
Pozdravljam sada i ljude koje su mi obiljezili posljednju godinu travijanstva s nekima od njih se i osobno upoznao kao bays, fratar, max a s nekima sate i sate proveo na skypu winch , mezak , voriorka, black ,brzi ,.... i da ne nabrajam i nemojjte zamjerit ako sam koga zaboravio ipaak sam malo ne zna u godinama..
e da nesmijem zaboraviti nase susjede slovence napalma, tilena i ostalu ekipu koji su mi produzili vjek trajanja na serveru
Svim zajdno veliki pozdrav a posebno grupaciji TNT koja se pridruzila AS-u
vas ex pradjed
motototo cyclops
AS a long
AS a live
[Vrh] Go down
.308 Winchester
Novi član
Novi član



Broj postova : 33
Registration date : 24.06.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 6:51 am

a šta da kažem... osim da mi je bilo ogromno zadovoljstvo igrati sa svima vama...
pogotovo sa ekipom iz TNT-a s kojima sam i počeo igrat travian, prvo ex s1 pa onda s2, te s kojima sam (kako bi reko moto) provodio sate i sate na skypeu..

moto nakon sveg što smo na travianu prošli zajedno zaslužio si da dam malo svoj acc u tvoje ruke, te da razbiješ ono malo vojske što mi bilo ostalo...


svima sve najbolje u RL, ali i naravno u travianu... Dao Bog da opet na nekom drugom serveru budemo na istoj strani i borili se protiv našeg vječnog neprijatelja HEG-a

lol! lol! cheers cheers lol! lol!
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 1:59 pm

Dečki I meni je bila čast igrati sa ovakvim savezom!
Kad sam počeo nisam znao nništa o igri,al s vremenom sam dobivao iskustvo!
Prvo mi je bilo dobro sa ekipom saveza Draconis(ne postoji več),a onda ste krenuli na napade na mene Very Happy:Donda reko pridružim se vama..
Upoznao sam dosta igrača,s kojima ču ostat u kontaktu..al igru ču igrat viječno..=)=)
Možete me nač na s4,isto ime...i vidjeti na s2 ponovo Very Happy:D..

Kao što rekoh AS a long,AS we live !!!!
DEČKI PREDOBRI STE!!!
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 3:48 pm

također i meni je bila čast igrati sa najboljim savezom ikada..hvala vam uopće kaj ste me primili onako slabog i kaj ste mi pomagali kad god je trebalo..najviše hvala mom prijatelju mentoru i idolu baysi koji je uvijek bio uz mene naučio me igrat travian i imao strpljivosti za sve moje upite ..hvala za pomoć i voriorki koja me primila u savez i malo bržem,godfatheru bobiju,maestru,nexhr,mezaku,fratru,martii,peguli,308.winchestru i svima ostalima klanjanje
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 10:10 pm

bluehell je napisao/la:
također i meni je bila čast igrati sa najboljim savezom ikada..hvala vam uopće kaj ste me primili onako slabog i kaj ste mi pomagali kad god je trebalo..najviše hvala mom prijatelju mentoru i idolu baysi koji je uvijek bio uz mene naučio me igrat travian i imao strpljivosti za sve moje upite ..hvala za pomoć i voriorki koja me primila u savez i malo bržem,godfatheru bobiju,maestru,nexhr,mezaku,fratru,martii,peguli,308.winchestru i svima ostalima klanjanje

A di sam ja tuctuc tuctuc

Da sikorsitim sam priliku da pozdravim mota kojega nisam zaista jako dugo vidio...moto care meni je osobno bilo zao kada si otisao, ali pamtim te ko supe igraca i naj... se HEG sa tobom itekako puno.
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimened sij 18, 2009 10:18 pm

sorry master zaboravio sam na tebe lol! i ti si isto u skupini evo posebno za tebe

klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje kralj
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitimepon sij 19, 2009 11:11 am

Grand Master je napisao/la:
bluehell je napisao/la:
također i meni je bila čast igrati sa najboljim savezom ikada..hvala vam uopće kaj ste me primili onako slabog i kaj ste mi pomagali kad god je trebalo..najviše hvala mom prijatelju mentoru i idolu baysi koji je uvijek bio uz mene naučio me igrat travian i imao strpljivosti za sve moje upite ..hvala za pomoć i voriorki koja me primila u savez i malo bržem,godfatheru bobiju,maestru,nexhr,mezaku,fratru,martii,peguli,308.winchestru i svima ostalima klanjanje

A di sam ja tuctuc tuctuc

Da sikorsitim sam priliku da pozdravim mota kojega nisam zaista jako dugo vidio...moto care meni je osobno bilo zao kada si otisao, ali pamtim te ko supe igraca i naj... se HEG sa tobom itekako puno.

Baš mi je drago de me se jos netko sječa osim moje ekipe s kojima sam i dalje u kontaktu.
Iako se moja djelovanja ne vide trenutno sam prisutan skoro pa 24 sata dnevno
Šta radim????
pa svakodnnevno posaljem oko 1 000 000 hrane za WW i defa koliko ga uspijem uzgojiti po raznoraznim acc-evima.
Ako jos netko ima nepotrošenog offa nek mi se slobodno javi bounce

NEMA PREDAJE SVE DO KRAJA
JA OSOBNO NE ODUSTAJEM OD TOGA DA GEEK NAPRAVI WW
ŠALJITE HRANU I DEF JER
STARI NIJE KRAJ
JOŠ MI JEDNU PIVU DAJ
[Vrh] Go down
HappyM
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 25.07.2008

KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: !!!!!!!!!!!!!   KRAJ LJUDI Icon_minitimeuto sij 20, 2009 4:02 pm

KRAJ LJUDI 561872

Pozdrav svim suigracima...........
[Vrh] Go down
Sponsored content





KRAJ LJUDI Empty
PostajNaslov: Re: KRAJ LJUDI   KRAJ LJUDI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KRAJ LJUDI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» naj vjerovatnije kraj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Obavijesti :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: