Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jednosatna i pushanje

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitimened pro 21, 2008 4:01 pm

Igrac x ima 4 sela, u 1 selu proizvodi 1000 drva, u 2 selu 1200 drva, u 3 selu 500 drva i u 4 selu 700 drva što u prijevodu znači da je njegova jednosatna 3400drva po satu ako sam dobro zbrojio Razz. Tako se gleda za svaki ressurs.

On iz jednoga sela smije poslati znači 20 trgovaca koji nose 3400 drva i ostalih ressa kod geek-a i green-a u selo sa planovima.

Jel tako? Osobno sam bio dugo sa tim pravilom jednostatne zbunjen, a imam i malo nooba u sebi ko i svi igrači pa da im se to pojasni i pošalje da se još ne muče sa slanjem iz svakoga sela po 4 trgovca.
Jednosatna i pushanje 872778

Druga stvar, ako geek nazove svoje selo Geek village umjesto WW village, lakše je copy paste slati resse, nego stalno tipkati ili scrollati -99 77 jer WW village ima ko gljiva poslije kiše.


I za kraj hoćemo li pushati igrača dva sada da napravi tj. podigne svoju veliku vojsku, znači to bi pushali najjača dva ili tri igrača u savezu vojno gledano.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Re: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitimepon pro 22, 2008 2:15 pm

Nitko niš Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Re: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitimepon pro 22, 2008 3:06 pm

mene ne treba pushati, imam dosta ressa da napad proizvodim non stop, a uz to sam proizveo i oko 75k pretorijana...

jedino me treba pushnut sa hranom malo povremeno... ali ima i potrebnijih za to pa vise ni ne trazim...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Re: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitimeuto pro 23, 2008 4:28 am

Evo ovako,sto se tice jednosatne mislim da si dobro shvatio ali ako nekome nije jasno poslat cemo kruznu o tome. To je najmanji problem.

Sto se tice geekovog sela,mislim da ne treba mjenjati ime. Svima trebaju bit umemorirane samo 3 korde. To je WW i planovi. I onda se nece imat sta upisivat i scrolat. Sve ostale korde se izbrisu nakon slanja. Bar tako ja radim.

Sto se tice pushanja,ja nikad nista nisam trazio od saveza,ni ovog,ni Antza. Ali mislim da cu sad morat. Imam jos 7 farmi na 17 podic. S obzirom da nemam kog farmat,a sam ne mogu toliko ressa skupit. A da ne pricam o farmama na 18. To na ovom serveru necu dozivjet. frulam
Ali uz malu pomoc,mogao bi dic ove farme na 17 i napravit solidnu kolicinu offa i ovnova. Premalo ressa imam da sam radim i off i farme u isto vrijeme.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Re: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitimesri pro 24, 2008 5:30 pm

treba u jednoj kruznoj obavezno napisati da se očekuje od svakoga igrača da minimalno pošalje 100 000 hrane dnevno i više ako je moguće...ja sam neki dan u jednoj turi poslao 160 000 hrane pa vjerujem da se 100 000 može odvojiti bez imalo problema...puno smo pisali po tim kružnima, a nigdje nismo naveli taj minimum koji je jako važan.


šta se pusha tiče, nemam ništa protiv, možemo kružnu poslati da si digneš farme, iako sada mislim da to baš i nema funkciju, tempo kojim igra ide rađe diži vojsku i u minus ulazi, a sa NPC se pokrivaj narednih 15ak dana i to je to.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jednosatna i pushanje Empty
PostajNaslov: Re: Jednosatna i pushanje   Jednosatna i pushanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jednosatna i pushanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: