Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela

Go down 
+5
saer
voriorka
Baysa
Gorštak Pero
Grand Master
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero


Broj postova : 16
Registration date : 16.12.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 1:22 am

Hou hou hou, dragi djede to je Đuro koji mi ga guro, a ja njemu Pero koji mu ga stjero hou hou hou cheers
Je to je moj dečko s kojim konačno završavam svoju tvrđavu u kojoj ćemo zajedno živjeti i posvajati djecu Laughing
Al mili moji to neče biti lako jer ću uskoro dobiti po guzici, al ne od Đure nego od raznih vragova vrag
ZATO ŠALJITE MI POJAČANJA I PUNOOOO HRANE AKO ŽELITE DA USPIJE PRVI TAKAV BRAK U NAŠOJ DOMOVINI

Sve vas volim al ne više od mojega Đure Cool

Imate veliku pusu od nas i čuvajte se jer vladaju rane prehlade.


PUSA

mahanje
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 9:10 pm

Ne znam Pero, vrag te nosil, svasta vi u tom WW selu radite, evo i Nelixius je to valjda cuo pa dosao vidjeti sta ima Very Happy

http://travilog.org.ua/hr/4449270/56433674f05987521cc9004ca79da390

Jeste sta popricali sa Nelixom, vidim da su mu taman dva sjekirasa prezivjela, mora da su neki HEGovi gejevi bili cim ste ih pustili
lol!

Pero, Đuro, ajde uskoro ce i kod vas tulum biti pa cemo vidjeti sta ce se desiti Very Happy
[Vrh] Go down
kikiriki_igrac
Newbie
Newbie



Broj postova : 98
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 10:43 pm

Oprost pero sto ti se obracam posto se ne znamo -dajem si mozda i previse slobode
ali zelio sam samo da ti skrenem pozornost i proslijedim informaciju o novootvorenom baru za mladice kao sto si ti. alien
bounce
posto znam da ti je sad tesko u ww-u i da je info blokada a i ne stignes pratiti vijesti i zanimljivosti.

Bar se nalazi u blizini Markovog trga pa ces najvjerojatnije pronaci i neku osobu za koju si dao glas na nekom od izbora u lijepoj nasoj a cuj tko zna mozda uspostavis kakvu "suradnju" pa te vidimo i u saboru iako smo sabornicu prepunili s takvim alien
bounce

Samo se ti nama drzi u WW-u i svakog ko naleti mlatni dolje ili ga primi i ne pustaj dok ne bude kraj servera bounce

Eto toliko
Sve najbolje volimo te makar si razlicitih prohtjeva i idem ti sad poslati "svjezeg mesa"

bounce PUSA bounce

mea culpa

PUSA i Djuri
bounce


Zadnja promjena: kikiriki_igrac; uto sij 13, 2009 11:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 11:43 pm

lol! lol!
[Vrh] Go down
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero


Broj postova : 16
Registration date : 16.12.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:33 am

Hvala ti kiki rikić na tako lijepim rječima. Još više hvala ti na spomenutoj lokaciji gdje bi Đurica i ja mogli upoznati best frendove, mjauu alien
Spomenuo sam ja tebe mojemu Đurici, al ti njemu nisi baš simpa jer si kiki rikić. On misli da ti delaš sa kiki rikijem, a ja mu tvrdim da to nije tak. Oni koji se hvale nemaju niš, a oni koji su skromni uvjek te iznenade bounce
Zato kiki jedva čekamo da te bolje upoznamo i molimo te da nas pozoveš u pub u blizini Markovog trga.

Imate svi lijepu pusu od mene i mačka i nemojte zaboraviti da će nam se ovih dana crveniti guzica, zato šaljite sve što imate.


mahanje
[Vrh] Go down
kikiriki_igrac
Newbie
Newbie



Broj postova : 98
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:51 am

bounce
a cuj jos nisam imao reklamacije ali znas kako se kaze sto ljudi sto cudi
nikad ne znas sta koga i koliko dugooo veseli bounce

p.s. ni ja ne znam lokaciju
mislim da je najbolje cekati kad zavrsi neka od sjednica sabora pa za njim alien

bounce flower bounce
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Slovenia
Registration date : 02.09.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimesri sij 21, 2009 12:44 pm

e Pero, Pero , Kako te nije sramota.Ti i Đuro se odali alkoholu i kurvama a ljudi vam kuću razvališe, a i bobi izgleda kod vas zaglavio.I on se ušutio.Ajde malo uozbiljite se inače neka vas vodstvo šalje na zdravljenje
[Vrh] Go down
Gorštak Pero
Novi član
Novi član
Gorštak Pero


Broj postova : 16
Registration date : 16.12.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimesri sij 21, 2009 2:11 pm

Dragi prizmy,
drago nam je što si nas se sjetio kad nam je najteže Razz
Moj Đurek ima malo čudnu ozljedu, napuklo mu je lijevo jaje Sad
Ovi HEG-ovci nisu uredu jer gađaju stvarno nisko. tuctuc
Al nema veze, moj Đurek nosi i desno jaje, meni sasvim dovoljno i ništa nas ne može uskratiti Laughing
A kad spominjaš vodstvo dozvoli da im se zahvalim i kažem dvije-tri rječi;

Bobi- dobar momak koji se zna brinuti o nama kad nam je najteže i HVALA mu od mene i Đurice-purice. Malo je u zadnje vrijeme postao šutljiv, al to je zato što ga je Đurica slučano dotaknuo po lijevoj strani stražnice misleći da sam to ja alien

voriorka- Slatka mačkica koja zna što radi i hoče. Mi nju najviše volimo zato kad pobjegne od Vas, dođe k nama Laughing . Ona je naša prava prijateljica i sad trenutno previja mojega Đureka i zato hvala ti, doktorice naša


Grand Master- Ljudi moji nitko ovdje nezna osim mene i Đurice-purice s kojom strojnicom barata GM affraid
On je samo jednom došao knama i išao je pišati po našem skladištu i Đurica-purica ga slučajno uslikao, misleći da je vidio kraljevskog pitona, al kasnije sam mu objasnio da to nije zmija tuctuc
GM- do jaja si (to na našem jeziku znači da si super) i iskoristi svoje potencijale palica


Warunga- On nam je baš zanimljiv dečko jer nam dođe pomoći kad je sjetva frulam


Hells Angel- Ljudi moji da znate s kakvim šmrkom barata naš anđeo gasitelj affraid
Kad nam skladišta gore on je uvjek prvi i sve nam pogasi. Čak zna mene i Đuricu-puricu malo sa svojim šmrkom zahvatit, al to je sve frendovski, mjauuu king

godfather- neznamo kakvu strojnicu ima, al znamo da ima pravi hrastov štap. Naime, on se ljuti kad ja i Đurica-purica igramo dogy-skvoš i jednom smo dobili po guzi njegovim štapom. Al on je naš šef i obečavamo da ćemo paziti što radimo dok dolazi knama bounce

Eto,
toliko ukratko od nas i imate velikuuu pusu od mene i laganu od odzljeđenog Đurice-purice


mahanje
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Slovenia
Registration date : 02.09.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimesri sij 21, 2009 3:29 pm

e oporavit će se Đuro i njegovo jaje.A kakvo -takvo je , vrijednije je od čitavog HEGa. Samo tako naprijed , uz vas smo u dobrom i u slabom



AS long AS I live
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 7:21 pm

Hahahaa... Pero, Pero sta se sad stidis i lazes tu ljudima? Znas da ja njeguje tebe a ne njega... tako je od pocetka servera....

Imam za tebe dva pitanja koja vec dugo zelim postaviti.

1. pitanje... Jesi li jos uvijek moj papucar? Laughing
2. pitanje... Imas li koju novu pjesmicu za mene? Very Happy (vec dugo nema novih pa mi je vec neugodno da je profil stalno isti Laughing )

Evo puno pusa Perice moj i daj se malo aktiviraj u ww-u... ne grade se zgrade same a ni zid... prestanite lizati rane jedan drugome i na posao! Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 747992
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: ss   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:40 pm

Dragi djedice santa (Pero)! Smile

Ja sam bio dobar dečkić cijelu godinu i htio bih za poklon da pobjedimo HEGa. Jer ak neč'mo mi 'ko če?
Išo sam sa GM-om u napade i rušenja i osvajanja hegovih sela cijelu godinu. Krali smo im rese, rušili nastambe od trske. Ali onda se pojavio burne (burn baby burn) i jednostavno ga nemož'mo sami srušit!?!? Slušao je onog Prasca pig i sagradio kuču od cigle i jednostavno naši katasi ne prolaze! Crying or Very sad

Pravi od nas sobove rendeer rendeer i oče pobjed't!! I šta da mi sad radimo?? ŠTA? ŠTA? ŠTA?

Pomoz djedice, tvoj dečkič Sed!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela   Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Intervju sa legendom AS saveza, Gorštakom Perom + izgled WW sela
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» izgled foruma
» Ulazak u savez
» Uzimanje sela HOS-u
» HEGov support WW sela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: javni Forum :: Povijest AS saveza-
Forum(o)Bir: