Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uljezi na AS teritoriju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uljezi na AS teritoriju Empty
PostajNaslov: Uljezi na AS teritoriju   Uljezi na AS teritoriju Icon_minitimečet pro 11, 2008 6:14 pm

Javio mi se POMPEJ sada vezano za ova dva saveza

G*PTSP*M
G*P*M-w1

Copy paste
POMPEJ je napisao-la:
hegovci neprestano vrbuju igrače iz naših wingova i neutralnih saveza...
na prostoru gdje imamo potpunu dominaciju održavaju dva sela oaze i koriste našu neodlučnost i neslogu.
G*PTSP*M njihov saveznik se širi a igrač karavana dobija neprestano pojačanja :

karavana -147/63 G*PTSP*M

punka(prasica) -110/111 {HEG}

prilično sam se istrošio u tim napadima,a neki igrači osim bobia neće ni da se jave kao npr.pljačkaš ili zarox.
znam da je WW u prvom planu,ali siguran sam što je karavana već i pokazao - napast će neka naša sela i nastojat onemogućit opskrbu WW-a...


Oba saveza su nikakva i mogu pasti u 24h ako se krene sa napadima, ili fejkovima, a nalaze se u nasem okruzenju. Predlazem da ih se unisti sto prije kao opomenu svima koji predu na {HEG}ovu stranu i odluce prasozderov WW hraniti...danas planove rijesiti, a sutra 4 AS-a neka ih udare i DOBBAN i to je to.


Zadnja promjena: Grand Master; čet pro 11, 2008 8:05 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Uljezi na AS teritoriju Empty
PostajNaslov: Re: Uljezi na AS teritoriju   Uljezi na AS teritoriju Icon_minitimečet pro 11, 2008 7:02 pm

Covjek pametno reko,nisam skuzio za tu situaciju jer nisam tamo...al kaj se mene tice-rokaj snimaj...smao recite i krecemo...pa cemo vidjet cijam majka crnu vunu prede...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uljezi na AS teritoriju Empty
PostajNaslov: Re: Uljezi na AS teritoriju   Uljezi na AS teritoriju Icon_minitimened pro 14, 2008 4:37 pm

[img]Uljezi na AS teritoriju Kartaaq7.th[/img]

evo ovo treba rasturiti, a i dati ljudima malo zanimacije da ne rade gluposti, a vidim da su ih poceli raditi.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Uljezi na AS teritoriju Empty
PostajNaslov: Re: Uljezi na AS teritoriju   Uljezi na AS teritoriju Icon_minitimened pro 14, 2008 11:52 pm

Sutra ću pokrenuti da maknemo G*PTSP*M i G*P*M-w1 sa server, plan je iduci.

Top 2 igraca iz ćemo izfjekati do bola, najvjerojatnije će njih ionako masovno braniti, karavna i još jedan. A ove ostale sve sporedne vojske neka rokaju, gađat po izboru, katapultima se ruse farme, trgovina i ured za trgovinu. Sve slabe članove uništiti, a ovih par najjačih ostaviti za kraj.
Onaj karavna se nalazi pored bobi-a sa jednim selom, sa ostalima je pobjegao bogu iza nogu. Very Happy
Sve Aseve i DOBBAN možemo uključiti pa da sa ovima završimo jako brzo palica
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uljezi na AS teritoriju Empty
PostajNaslov: Re: Uljezi na AS teritoriju   Uljezi na AS teritoriju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uljezi na AS teritoriju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: