Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 katapulti za rusenje ww-a

Go down 
+13
HappyM
saki_007
Lord of Destiny
napalm81
damned
krilnik
bluehell
primzy
Baysa
soundblaster
Archol
bobi
viditrix
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2008 1:25 pm

viditrix je napisao/la:
ja neznam ko tu kog hebe, pusti simulatore i onako uvijek lazu, govorim o hofu sa starog s1, jedino sto postoji mogucnost da je netko tamo manipulirao hofo-m.
drugim rijecima kati opale i prije nego li ih pobiju to znamo (iz igre) svi, a pitanje je samo kolicine koja treba za srusiti level ww-a ili velikog skladista.

ponovit cu jos jednom: na starom s1- 1 k kata nije napravila nikakvu stetu ali se 2 k probilo premda su svi do zadnjeg izginuli i skinuli "nesto" za 1 lvl. ili veliko skladiste ili ww nisam 100% ziher kaj je bilo, a o lvl-u ww-a da ne govorim to je islo zadnjih par dana i sjecam se dobro da su ww-i bili preko 90 lvl-a. pa je vjerojatno i selo bilo krcato defom.

mozda sam skroz zabrijo al ja cu napravit 2-3 kile kata pa kud puklo puklo i poslat cu ih same, jer kad zabijem ovo sta imam od offa neku ozbilniju vojsku vise necu raditi posto nemam crop za gg a kati papaju previse hrane.


p.s.
pa dobro jel ima ovdje među nama netko ko je igrao s1 u nekom od as-ova ili netko tko je vidio taj hof.

ja ti opet kažem, same kate nisu mogle skinut ništa... osim ako vec nije bila pobijena ili raspuštena obrana u tom selu.

i to je to...

obztirom da je bilo igrača koji su imali i po 2k kata i koji su imali i nesto vojske pa svejedno nisu skinuli niti lvla nicemu, stvarno mislim da je glupo i razmišljati o tome da bi same kate napravile IKAKVU štetu...

a simulatori su prilično točni... ako se znaju svi parametri (lvl zida, lvl obrambene i napadacke vojske)
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2008 1:56 pm

Koliko ja znam...
postotak kata koji opali jednak je postotku ubijenog deff...
Igraci koji imaju preko 1000.1500 kata neka samo nastave s katama i rusiti ce a oni koji imaju po 100,200...
Neka naprave nekih tisucu dvije off i samo kataju trgovacke centre iz kojih se supporta WW
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 3:16 am

ja ti opet kažem, same kate nisu mogle skinut ništa... osim ako vec nije bila pobijena ili raspuštena obrana u tom selu.

i to je to...

obztirom da je bilo igrača koji su imali i po 2k kata i koji su imali i nesto vojske pa svejedno nisu skinuli niti lvla nicemu, stvarno mislim da je glupo i razmišljati o tome da bi same kate napravile IKAKVU štetu...

a simulatori su prilično točni... ako se znaju svi parametri (lvl zida, lvl obrambene i napadacke vojske)[/quote]


gle ja samo govorim o hofu sa starog s1 koji sam vidio vlastitim ocima na forumu -as- a i u kojem se radilo o 2 k kata bez popratnih jedinica ( I NISAM JEDINI KOJI GA JE VIDIO, ZNAM ZA BAREM JOS JEDNU OSOBU NA OVOM SERVERU S KOJOM SAM O TOME PRIJE NEKOG VREMENA RAZGOVARAO, ALI DOTICNI JE NA SUPROTNOJ STRANI PA MU BAS I NEVJERUJEM PREVISE), a uostaom jos malo pa cu se i sam uvjerit jel to bio pravi hof il se netko igrao ; ))
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:19 pm

[Vrh] Go down
saer
Novi član
Novi član
saer


Broj postova : 16
Registration date : 04.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 2:45 pm

Neću sad čitat sve postove koje ste napisali... Very Happy

Ne isplati se rušati WW.
Sa tih 2000 kata, koje su spomenute bolje je srušit veliko skladište nego skinut WW za 1 lvl.
Rušenjem cijelog skladišta, unazadio si to WW za tjedan dana, pošto zlato ne vrijedi.

... Tako mi reče jedan ML-M (s2)/KMT (s3)-ovac. Very Happy

Iz pouzdanih izvora znam da ML-M neće raditi WW, nego će negdje spucati off i srušit tuđe.
Još jedna ptičica mi je rekla da će se ML-M i HEG udružiti. Ako se to dogodi... ne piše nam se dobro dečki i cure. vrag
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 4:03 pm

ja sam pričal sa delta force iz ml-m i reko mi je da ne dolazi u obzir udruživanje s hegom..a kaj se tiče ww reko je da postoji mogućnost da ruše tuđe a da ne grade svoj..
[Vrh] Go down
saer
Novi član
Novi član
saer


Broj postova : 16
Registration date : 04.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 5:34 pm

Ne znam... ja samo prenosim šta mi je rečeno. Very Happy
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 6:04 pm

saer je napisao/la:
Neću sad čitat sve postove koje ste napisali... Very Happy

Ne isplati se rušati WW.
Sa tih 2000 kata, koje su spomenute bolje je srušit veliko skladište nego skinut WW za 1 lvl.
Rušenjem cijelog skladišta, unazadio si to WW za tjedan dana, pošto zlato ne vrijedi.

... Tako mi reče jedan ML-M (s2)/KMT (s3)-ovac. Very Happy

Iz pouzdanih izvora znam da ML-M neće raditi WW, nego će negdje spucati off i srušit tuđe.
Još jedna ptičica mi je rekla da će se ML-M i HEG udružiti. Ako se to dogodi... ne piše nam se dobro dečki i cure. vrag

sa 2000 kata i jakom popratnom vojskom ce se mozda srusit 1 lvl, a ne cijelo veliko skladište Smile
[Vrh] Go down
saer
Novi član
Novi član
saer


Broj postova : 16
Registration date : 04.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 2:51 pm

Nemoguće. Skladište bi trebalo lakše srušit nego WW. Ne kužim...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 4:32 pm

saer je napisao/la:
Nemoguće. Skladište bi trebalo lakše srušit nego WW. Ne kužim...

http://travilog.org.ua/hr/7637521/3da721b84661568e87ab7f8c3e101969

ovo je moj napad na jon snowa na s1 starom... pa mi onda govori sta je moguće, a što nemoguće.
[Vrh] Go down
electron
Novi član
Novi član
electron


Broj postova : 16
Registration date : 03.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 4:53 pm

Fini gubici na def strani s obzirom na kolicine s obje strane, prije ovoga bih rekao da ta kolicina offa nece napraviti skoro nikakvu stetu toj kolicini defa.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 7:23 pm

electron je napisao/la:
Fini gubici na def strani s obzirom na kolicine s obje strane, prije ovoga bih rekao da ta kolicina offa nece napraviti skoro nikakvu stetu toj kolicini defa.

ma gubici su nikakvi... niti jedan posto... jedino sto je napravilo malo pizdarije je bilo rusenje 1 lvla velikog skladista...

toliko o tome kako sami katapulti ruše nešto...
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:30 am

bobi je napisao/la:
http://assavez.19.forumer.com/viewforum.php?f=61&sid=3ce6a0a0398d23a1835d5755071a793c

evo ti pa traži Smile

e samo da znas da sam bio gore al nebi naso da se ubijes. Sad
[Vrh] Go down
saer
Novi član
Novi član
saer


Broj postova : 16
Registration date : 04.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimečet stu 27, 2008 7:15 pm

Da... cro_manjonac je imao puno kata, ali premalo vojske. affraid
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimečet stu 27, 2008 10:30 pm

a kkako su onda ralici na s1 srusili WW i lik ispocetka poceo graditi ..???
[Vrh] Go down
soundblaster
Novi član
Novi član



Broj postova : 17
Registration date : 26.10.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesub pro 20, 2008 7:35 pm

ljepo zaredao se cijeli kung fu i svi udarali redom i tako pocistili obranu dosta
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesub pro 20, 2008 10:18 pm

I.


II.


Pogledajte, naucite, znanje je tu da ga podijelimo....i držite se dogovora, gradite ili kate ili ovnove, oboje nemojte graditi, od 1000 kata i 1000 ovnova nikakva korist, dapače napast će vas Gorštak Pero zbog toga...2000 katapulta, poželjno 3000 do 4000 kata, a ovce se broje od 3000 do 5000...stvar je jednostavna matematika i postoci....i katapulti kolko sam ja naučio gađaju samo jednom jer je jači udarac.
mahanje

P.S.Imate na jubito još takvih filmova mali milijun sa raznim fintama, napadima i sve...a sada jedna žuja, ipak je subota i blagadani su došli santa
[Vrh] Go down
primzy
Newbie
Newbie



Broj postova : 59
Zemlja : katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Slovenia
Registration date : 02.09.2008

katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitimesub pro 20, 2008 10:38 pm

Grand Master je napisao/la:
I.


II.


Pogledajte, naucite, znanje je tu da ga podijelimo....i držite se dogovora, gradite ili kate ili ovnove, oboje nemojte graditi, od 1000 kata i 1000 ovnova nikakva korist, dapače napast će vas Gorštak Pero zbog toga...2000 katapulta, poželjno 3000 do 4000 kata, a ovce se broje od 3000 do 5000...stvar je jednostavna matematika i postoci....i katapulti kolko sam ja naučio gađaju samo jednom jer je jači udarac.
mahanje

P.S.Imate na jubito još takvih filmova mali milijun sa raznim fintama, napadima i sve...a sada jedna žuja, ipak je subota i blagadani su došli santa

čekaju na komandu da krenu
[Vrh] Go down
Sponsored content





katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: katapulti za rusenje ww-a   katapulti za rusenje ww-a - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
katapulti za rusenje ww-a
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: