Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NATARSKI WW

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepon lis 27, 2008 3:58 pm

Po informacijama koje ja imam 25.11 bi trebali natari doci...znaci jos mjesec dana...iskreno nadam se i prije.

Znaci ovak, ukoliko dodu na vec znane lokacije onda smo na konju.

0, -1
-125, -125
125, 125
-125. 125 POKRIVENO KOD BOBIA I.GREENBOY WW
125, -125
0, -75
0, 75
75, 0
-75, 0 POKRIVENO KOD KLODOVIKA, MR.BROWNSTONE
-225, 0 POKRIVENO KOD AGAVAXA, SMOKEJUMPERA, MR.BROWNSTONE
0, -225
225, 0
0, 225

Najvjerojatnije ce i doci, mozda malo pomaknuto, ali blizu tih lokacija.
Kod bobia WW selo ce uzeti greenboy, vojske za ciscenje i zauzimanje tog sela su spremne, gore nema sumnje da uzimamo WW. Greenboy je rimljanin sto je pozitivno.

E sada kolko sam vidio na karti danas jos 2 WW-a su izgleda nasa, hellsova ekipa je ocito otisla na -225, 0 i tamo mi se cini da nema zive duse osim njih.
U savezu imamo 3 ili 4 graditelja WW-a, sedarian, hale, greenboy, bobi...oni automatika moraju sittati i graditi...

E sada, treba se dogovriti tko ce drzati drugi i treci WW ako bog da. Ne bi bilo lose da ---AS--- dobije jedan WW.
I umalo zaboravih, osobe koje drze WW izlaze van iz saveza i osnivaju zaseban savez AS da se ukloni mogusnoct spijunaze...nema zajebancije, davanja sifri frendvima da vide kulu babilnosku i tih gluposti.

I treba sve maximalno forsati sada da samo vojsku rade, populacija se zaboravlja NATARSKI WW 747992 ...jebes sela ako ne osvojimo igru, tako ja gledam na to.

p.s.izgleda da bi bilo pozeljno da i teutonac ima WW jer za probijanje teutonskog zida treba duplo vise ovnova od rimskoga.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepon lis 27, 2008 6:22 pm

Grand Master je napisao/la:



E sada kolko sam vidio na karti danas jos 2 WW-a su izgleda nasa, hellsova ekipa je ocito otisla na -225, 0 i tamo mi se cini da nema zive duse osim njih.

Tako je, mi smo se naselili od -260 do -210 i tamo smo samo mi. Bilo je {HEG}a ali je to Agavax strucno rijesio. u 3 dana im je uzeo sva sela. klanjanje lol!
Ima tamo jos bivsih Antza koji su po drugim ASevima.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepon lis 27, 2008 9:18 pm

Ovak, prvu ekipu za jedan WW imamo, green, godfather, bobi i jos par njih...tamo AS-a imao ko u prici i ne treba dodatno naseljavati, kod -225 0 se moze poslati kruzna da se nasele svi tamo malo.

Hells, vidim bili ste vrijedni, sada sam to gledao posteno i super ste ono naselili...a sada, di ima dima ima i vatre, reci mi imate vec dogovrenu ekipu koja osvaja WW, jel tako? Smile

Ukoliko nemate, dogovri sa smokeom, agavaxom i pripremite sve sta treba, vojske za osvajanje, riznice za planove, sto vise da se seli taj plan da ga netko ne mazne ili kaj vec Razz ...mislim da je najlogicnije da ta ekipa tamo hvata drugi WW Smile

Ostaje treci WW, -75 0, taj bi mogao biti sakljiv, da se 2p ne zaleti, ali nes cemo izmisliti i trecu ekipu naci, najvjerojatnije ---AS---
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimeuto lis 28, 2008 1:23 am

Nemamo nista tocno dogovoreno. JA cu to s njima dogovorit. Vidjet koga sve tocno ima dolje da znam na koga mogu dolje racunat.

Tamo oko -75 mozes dilu racunat. On je tamo dosta jak.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimeuto lis 28, 2008 2:31 pm

super....dogovritte to, treba imati ekipu spremnu cim odblokiraju natare da uzmete WW selo...bilo sta ako vas zanima pitajte ove iskusnjare nase...evo nekih sedarianovih tipova za sada, imam i od LoDa neke pa da svi procitate kako sta treba.



Sedarian je napisao-la:
Imam nekoliko prijedloga za cudo i sve vezano za to!

I. ww selo obavezno osvaja rimljanin koji koristi zlato!
II. ta ista osoba osim ww sela mora imati još jedno selo gdje ce imati riznicu i minimalno 5 žitnica, jer se tu cuvaju planovi. (najbolje ako je taj grad cropp15)
III. mora imati obavezno 2 sittera, i nema zajebancije sa acc da itko drugi ulazi na acc sa lozinkom. To strogo kontroliraju i kažnjavaju.
IV. u ww selo i u selo gdje je riznica se od obrane šalje: teutonci: izvidnici i kopljanici, gali samo falange, a rimljani legionare i pretorijane. To je u pocetku zbog male potrošnje, kasnije kad se izgradi žitnica na veci lv sva vojska se može slati.
V. od zgrada se u ww selu grade prvo i osnovno glavna zgrada na lv 20, poslje nje zid na lv 20, pa onda slkadišta i žitnice do potrebnog lv koliko košta cudo na lv 100, nema potrebe da se gradi preko toga. (NIKAD SE NE GRADE tržnica. pilana, ciglana, talionica, pekara i mlin, vojarna.... kao ni sve druge zgrade) Ovo je jako bitno jer je što se tice cuda najbitnije vrijeme, ko prvi pobjednik!
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimeuto stu 04, 2008 8:25 pm

Uuuuuuuuups SmileSmile

Kod -125/125 zaboravili smo na ...mirek123.
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimeuto stu 04, 2008 11:04 pm

Nadam se da samo neće biti random kako su se prijetili i na S1!
Uglavnom imamo fore do dolaska, i treba biti sve spremno do dolaska, da čim prije uzmemo ww selo!
Kad to napravimo treba poslati nešto pojačanja i to odmah prije udara, na selo, tako da stiže obrana, čim selo bude osvojeno.

Što se tiče gradnje u ww selu, pošto se u njemu ne može koristiti zlato za gradnju, niti NPC trgovac, i sve se svodi na to tko je brži treba pažljivo graditi.
U WW selu će biti sgrađene 1 žitnica i 1 skladište na lv 20 i po jedno na lv 10, tako da je tu dovoljno resa za gradnju glavne zgrade na 20! I TO POD OBAVEZNO, (zato što je bitna brzina, a svi znamo što glavna zgrada donosi!)!
Onda se gradi zid na lv 20. Poslje njega se grade velike žitnice, za početak 1, da se ima hrane za vojsku. Inače vojska u ww selu jede 1/2 od normalnog, ako netko nije znao! Smile

Evo vam link na moj AS savez forum na S1, pa si svi koji neke stvari ne znate tamo malo pogledajte.

http://assavez.19.forumer.com/index.php

Ima lijepih stvari! Smile

Što se tiče sela u kojem čemo čuvati plan za gradnju. Trebali bi i takvo selo napraviti! Trebalo bi imati minimalno 5 žitnica, poželjno je 8! I naravno mora imati riznicu na 10 i dvorac heroja bar na 1, da se može poslati heroj u osvajanje i rušenje riznice, u natarskom selu sa planovima! (ta sela će izgledati nešto kao oaze). Ako ovakvo selo nemamo treba ga čim prije sagraditi!

Evo za početak pogledajte ovaj link sa S1, pa ako ima pitanja u vezi toga i u vezi ovoga što sam napisao, pucajte!

Ove sve stavke tko će koje selo, treba ćim prije razjasniti, da znamo tko osvaja, koje selo čuva planove, itd. Bez obzira na kojoj lokaciji se pojavila ww sela!

Inače kad dođu natari pojavi se i jedan novi link gdje se može vidjet kako koje ww selo napreduje, tko ga je osvojio, i na kojem je lv čudo izgrađeno, i u kojim se selu nalaze planovi!

Ako ste mislili da je to sve, varate se ima toga još! he he
I molim da se ovo tko će koje selo, treba čim prije razjasniti. Pa molim da se definira do kraja idučeg tjedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimečet stu 06, 2008 2:40 pm

Evo novi info za osvajanje sela da se zna...ovo sam nabavio u razgovru sa LoD-om, a i sa sedarianom sam pricao oko toga.

LoD:
"u natarskom selu ima cca 86500 vojnika. Nemaju neku obranu i po meni je najbolje da mali igrači(mislim na one sa manje offa, šalju pljačke. Iz tri razloga. Prvo da vidimo koliko je vojske unutra, a drugo da odmah slabe obranu. Treći razlog je da se riješe offa koji im više neće trebati"

Znaci, slabiji igraci iz - AS - i ---AS--- pogotovo trebaju se zaletiti i taj sitni off zabiti tamo, a nakon toga LoD i bobi ce to zatuci i greenboy acc osvaja prvi WW.

Drugi nositelj ce biti na -225, 0 koordinatama agavax...procedura je ista, AS-+, ~AS~, ---AS--- neka se zaleti sa slabijima i razbije to, a onda par jacih neka pocisti.
Natarskom selu se skida odanost kao svakom selu, 5 do 6 napada herojem, zadnji napad mora biti od nositelja da on to selo uzme.
Ako sam sta pogrijesio ispravite me...
mahanje

e da, gf ima iskustva sa WW gradnjom, on ce sittati i graditi kod greena, sedarian sitta i gradi kod agavaxa...naravno, dogovarate se sve, al ovo je obvezno.
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:17 pm

Da li to znači da ste mirek123 izostavili sa -125/125?
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepet stu 07, 2008 1:19 pm

martia je napisao/la:
Da li to znači da ste mirek123 izostavili sa -125/125?

kaj se mene tice... ne...

mirek je u tom teamu, isto kao i svi ostali oko tih koordinata... napravit ce se novi savezi u kojima ce biti samo graditelji, a i preslozit cemo se jos malo vjerojatno kada dodje vrijeme...

a sa tobom cu pricat preko IGMa
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimečet stu 13, 2008 3:45 pm

drugi WW na -225, 0 ako se svi slazete moze biti nosioc dila...rasa gali, znaci ok zid je odbar i protiv ovnova i protiv vojske, lao lapo kako bi rekli...dajte to potvridte da to zavrsimo.

ekipa zaduzena za osvajanje drugoga WW-a je agavax, hells, smoke jumper, dila i ostatak koji se nalazi na tim koordinatama...hells neka sa ~AS~ i ~~AS~~, AS-+ dogovri da oni posalju svoje vojske u ciscenje natarsko sela, posto su slabiji igraci, tj. nemaju isgurno vojske od 20k jedinica da potrose to na osvajanje sela, a sa velikim vojskama cemo tuci druge protivnicke WW-ove.

Nakon toga ~AS~, ~~AS~~ i AS-+ su zaduzeni za proizvodnju samo deffa.

dila ima osim gg crop, jos jedan half crop i jedan full croper na dobrim lokacijama, neka podigne 5 zitnica i vise ako treba u njima da se cuvaju planovi.
Sedarian to sitta. gornja ekipa je vidim dogovorena.

Molim vijecnike da potvrde dal se slazu sa ovime.

P.S.I forsajte ljude da saju resse kod bobi-a, mene i warunge...svatko ima utjecaj od vas, a nama je to krajnje potrebano. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepet stu 14, 2008 4:06 am

Grand Master je napisao/la:
drugi WW na -225, 0 ako se svi slazete moze biti nosioc dila...rasa gali, znaci ok zid je odbar i protiv ovnova i protiv vojske, lao lapo kako bi rekli...dajte to potvridte da to zavrsimo.

ekipa zaduzena za osvajanje drugoga WW-a je agavax, hells, smoke jumper, dila i ostatak koji se nalazi na tim koordinatama...hells neka sa ~AS~ i ~~AS~~, AS-+ dogovri da oni posalju svoje vojske u ciscenje natarsko sela, posto su slabiji igraci, tj. nemaju isgurno vojske od 20k jedinica da potrose to na osvajanje sela, a sa velikim vojskama cemo tuci druge protivnicke WW-ove.

Nakon toga ~AS~, ~~AS~~ i AS-+ su zaduzeni za proizvodnju samo deffa.

dila ima osim gg crop, jos jedan half crop i jedan full croper na dobrim lokacijama, neka podigne 5 zitnica i vise ako treba u njima da se cuvaju planovi.
Sedarian to sitta. gornja ekipa je vidim dogovorena.

Molim vijecnike da potvrde dal se slazu sa ovime.

P.S.I forsajte ljude da saju resse kod bobi-a, mene i warunge...svatko ima utjecaj od vas, a nama je to krajnje potrebano. Rolling Eyes


Ovako,diLa je teut i glavni grad mu je predaleko od -225. Po meni je bolje da on sudjeluje na nekom drugom gradu. recimo -75/75 ili -125/125 ili tako nesto.
Tamo na -225 dobar crop gg ima Agavax a on je gal. Po meni,mislim da bi on trebao dolje uzet WW. Sto se tice planova,svi dolje imamo cropove i polucropove. Samo se trebaju dic riznice i zitnice.
A s ASevima cu rijesit stvar.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitimepet stu 14, 2008 3:18 pm

agavax je odbio ponudu da drzi WW...ima dobar razlog, o tome cemo igm...ako dila nece daj nekoga preporuci od tamo drugoga da to rijesimo.


e da, pricao sam sa DOBBAN-om, tj. javili su mi se isto da dogovrimo zajedno kako bi isli u taj WW...sada zanima i mene tocno kako vi gledate da bi isli zajedno u to? ono dal oni ciste natarsko selo i te stvarcice...
[Vrh] Go down
Sponsored content





NATARSKI WW Empty
PostajNaslov: Re: NATARSKI WW   NATARSKI WW Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NATARSKI WW
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: