Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI

Go down 
+6
don-kaco
voriorka
Grand Master
bobi
Hells Angel
Baysa
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:31 am

ja sam zbog ovoga što slijedi jako ljut i lud Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

čitati odozdola :

martia 14.10.08
RE^12: Pozdrav, mladiću ! 23:46:28
Ovako.
Ne želim izgubiti ni jednog igrača.
Dovoljno je da poštuješ ovaj put našu odluku.
Šef je Twetty i njegova je ipak zadnja.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Tko je šef???
Misliš gl -As-...
Meni jedino odgovara ako ce neko drugi preuzet to naselje a na drugo ništa ne pristajem...ako ti misliš izgubiti mene radi naselja od Dade zg...onda to ucini...
____________
martia je napisao-la:

Šef će ti sve objasniti.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Reci mi sve sada...nemoj te fraze sutra cu ti reci...
Dobija sam poruku od Twennty da ga ne napadam...
Ali on je u ovoj igri na suprotnoj strani i samo to je meni dovoljno dobar razlog...

Ako vam stvaram probleme...odoh ja u --As--...
____________
martia je napisao-la:

Onda OK.
Tvoja volja.
Ja sam rekla da ga ne diraš.
Ti si odlučio suprotstaviti se.
Ovo nije samo moja odluka.
Sutra ti sve javim.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Ponovno ti kažem da ti to necu moc ispuniti...
Ako me želiš izbaciti iz saveza slobodno to ucini...
Mislim da ce me rado vitiditi u --As--
____________
martia je napisao-la:

Meni nije.
On te ne dira, nemoj ni ti njega.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Heg-ovac je...
Meni je dovoljno dobar...
____________
martia je napisao-la:

Prvo mi daj dobar razlog.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Ne...nemogu ti ispuniti to...
To naselje ide na 0...
Znam da si ti vođa ---As--- ali ja to ne mogu prihvatiti....
____________
martia je napisao-la:

Izvolim Smile))))

Dado_zg je moj prijatelj.
Ajd ga, molim te, nemoj više napadati jer nikakve koristi
ionako od toga.
Nije te dirao nikad pa ne vidim razlog da ga kataš.
____________
metabolic31 je napisao-la:

Izvoli...
____________
martia je napisao-la:

Ajd mi se, molim te, javi.





kakvo je sad to prijateljsko ponašanje prema bilo kome iz HEG-a, a kamoli zabrana napadanja
tražim najstrože sankcije za ovakvu glupost, a metabolic31 ide kod mene u savez
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:52 am

Mene to ne cudi utoliko sto sam jednom s martiom pricao i ona mi je rekla da je ona dobra sa svima.
Kao ono glupo joj se kacit i ratovat.
Al onda kad treba resse,napada. E pa ili neka se napadaju svi ili neka igra SimCity.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 10:30 am

Aj da ja kažem jednu pametnu po tom pitanju...

Ja sa prvog s1 znam dosta danasnjih HEGovaca i sa njima sam (uspješno) igrao i surađivao u tadašnjem syn i kung fu savezu, neke mi ljude ne pada na pamet napadati, ma koliko god oni bili HEG. Ukoliko vidim da netko iz mog saveza napada nekoga tko je moj prijatelj iz saveza sa kojim smo u ratu, mogu ga jedino zamoliti da ga ne roka i to je to... Na njemu je dalje da nastavi dalje ili ne nastavi dalje... ali ne pada mi na pamet nekome zabranjivati da napada nekoga iz saveza sa kojim smo u ratu!

Zadnjih sam dana bio cak i dosta u kontaktu sa ljudima iz {HEG}a, ali to me i dalje ne sprijecava da napadam...

sedarian je u kriznom području blizu dado_zg, i koliko znam oni su si dobri, pa premda ga on sam ne napada, nisam bas primjetio da moli da ga ostali ne napadaju, i svaka mu čast... Ovo nije igra pojedinaca nego saveza. Gdje bi dosli kada se ne bi napadali?

Uopce nije bitno i nije pravi razlog da nekoga napadnem taj da li me netko napao ili nije! LJudi, ovo je jebena igrica, napadi se ne vrše šakama i ne krvari onaj koga se napadne ako mu se poruši par zgrada, ili uzme selo...

Napada se iz vise razloga:

1. ovo je ratna igra
2. zbog resursa
3. zato sto mi se ne sviđa u kojem si savezu
4. iz osvete
5. jer sam pijan i bas mi se nekog napada
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 12:30 pm

dado_zg je odmah tu do mene isto, do nedavno smo svi bili sa njim ok, nas par je imalo osobno NAP sa njim i nismo se nikada dirali...onda je LoS uzeo oazu od njega i ovaj je digao citavu frku u savezu kod sebe, poceli rokati LoS, gogu, maximusa, fejkovi na mene, sedarina, warungu i onda smo to prekinuli...
sve u svemu, dado je inace miroljubiv, napada cesto, precesto sa pretorianima Razz

ukratko ja cu se sloziti sa bobiem u svemu recenom...

p.s.metabolic vam je frend od LoS-a i nije ni cudo da roka dadu...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 12:32 pm

bobi ima pravo.
Ja sam si recimo jako dobar s Dream Team iz HEGa. Ja ga necu napadat a ni on mene(iako je predaleko ali nikad se ne zna). Ali to ne znaci da cu branit da ostali napadaju njega ili njegov savez. Isto tako je i s njegove strane.

Druga situacija je sa s3. Tamo smo u ratu s KMT. Ja sam si dobar s Duke Cuba(ako ga se netko sjeca odavdje iz A&D) iz KMT. Ima naselja odmah do mojih. I odmah u startu smo jedan drugom rekli da se necemo dirat. Tako je i bilo. Ja sam dirao njegove i on moje ali si medjusobno nismo poslali ni jedan napad. Cak ni kad je vodstvo to trazilo od mene jer je u jednom trenutku bio dotucen ja ga nisam ni pipnuo iako bi ga vjerojatno to unistilo.

Te nekakve zabrane napada su totalna glupost.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 12:39 pm

Sa duke cube-om imam dogovor ako se ikada nademo na novom serveru da igramo zajedno...on je jedan od rijetih iz A&D saveza koji je uspio na tom tamo podrucju rokati p njima, a bio je okruzen hegom i hosom...

ma covjek ako krene malo pricati sa ljudima iz HEG-a shvatiti ce da su isto ok ljudi i onda se sprijateljis...al u ratu smo nasrecu ili nazalost i sta je tu je...
a da poznanstva igraju veliku ulogu igraju...

martia inace ima pristup u vijcenici kao predstavnik ---AS---, svi koristimo isti forum pa neka ona isto svoje kaze...


Zadnja promjena: Grand Master; sri lis 15, 2008 11:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:11 pm

Hells Angel je napisao/la:
bobi ima pravo.
Ja sam si recimo jako dobar s Dream Team iz HEGa. Ja ga necu napadat a ni on mene(iako je predaleko ali nikad se ne zna). Ali to ne znaci da cu branit da ostali napadaju njega ili njegov savez. Isto tako je i s njegove strane.

Druga situacija je sa s3. Tamo smo u ratu s KMT. Ja sam si dobar s Duke Cuba(ako ga se netko sjeca odavdje iz A&D) iz KMT. Ima naselja odmah do mojih. I odmah u startu smo jedan drugom rekli da se necemo dirat. Tako je i bilo. Ja sam dirao njegove i on moje ali si medjusobno nismo poslali ni jedan napad. Cak ni kad je vodstvo to trazilo od mene jer je u jednom trenutku bio dotucen ja ga nisam ni pipnuo iako bi ga vjerojatno to unistilo.

Te nekakve zabrane napada su totalna glupost.

koliko god dream team decki bili u kurcu (u jednu su ruku izdajice, jer su preko noci promijenili tadasnji A&D sa HEGom... kao da danas ja odem u {HEG}npr) jer su gledali na svoje dupe i bilo im je vaznije da sebe zaštite nego da gledaju interes saveza... i da, btw, bili smo si sitteri, međusobni, od samog početka servera, moj originalni "selotejp" račun i njihov, ne pada mi na pamet ih napadati.Jednako tako necu napadati niti ostale sa starog s1, npr iz {HEG}a shemsu nisam dirao, iz HEGa Taju neću niti slučajno...

ali ako netko drugi hoće- samo naprijed.

Svoj sam originalni acc dao jer u to vrijeme nisam vise mogao igrati 3 servera koja sam tada igrao, biti sitter frendu na ovom sadasnjem accu i na druga 2 servera i raditi i imati život... čim sam ga dao se desila propast acca, već drugi dan je ostao bez najvećeg sela od strane hystrerije koji mi je bio prvi susjed i sa kojim sam se na pocetku servera dogovarao kako cemo se branit, obzirom da smo se mi (Tekuti) spojili sa A&D u kojem je on bio... I on je takodjer najprije izisao iz saveza i osvanuo u HEGu... jos jedan izdajica, ako se mene pita... ali dobro... on je barem igrač...

Ali zabraniti nekome da nekoga napada... pih...

neka mi samo proba netko nesto zabraniti... pogotovo ako mi netko dira RL frenda...
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:21 pm

Zamoliti me moze uvijek i svatko ali zabraniti nikad i nitko NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI 87262
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:07 pm

voriorka je napisao/la:
Zamoliti me moze uvijek i svatko ali zabraniti nikad i nitko NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI 87262

Evo malo i mene.sve stoji,svatko ima svoje principe i misljenja...ali ako se malo vratimo unatrag,GM ce najbolje znati o cemu zborim,---AS--- ljudi su od davnih vremena imali neke napove koji nama bas i nisu odgovarali...sto sa susjedima...sto sa citavim savezima...mogao bi se sjetiti kad su sarah i kikiriki(mislim)rokali po kinderu iz nekog hosa isto se ekipa iz ---as---a pobunila da s njim imaju nap...tak da nie mi bas cudno da je opet doslo do slicnog problema sa njihove strane...

i mislim da martia ne zalazi u ove prostore tj. na ovaj forum...
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesri lis 15, 2008 7:52 pm

da se osvrnem na ono od GM-a, da su i oni isto OK

ja sam par puta znao popričati sa prasožderom i marinomF iako su me njih dva najjače napadali
i bez obzira što smo ratni neprijatelji mislim da bi se skupa opasno naroljali da se negdje nađemo, pa čak i tijekom same igre možemo se zajebavati i sprdati Laughing

ali me strahovito ljuti da prabaka ili pradjed iz bilo kojeg AS-a, bilo kome idu zabraniti napad na neprijatelja br.1

hells angel kaže da su takve zabrane totalna glupost, ja kažem da je to (naravno u okvirima ove igre) VELEIZDAJA
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimečet lis 16, 2008 12:09 pm

To Baysa!
Pokupi ti fino metabolica k nama, a Martia nek se igra policajca na nekom drugom....

Tocka.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimečet lis 16, 2008 1:33 pm

Ne znam sta se dogadja sa ---AS--- savezom ali znam da se u zadnja dva tjedna tri puta "dogodilo" da uzmu igraca iz AS -+ saveza k sebi bez dogovora s vodstvom...tj. svaki put kad im ode jedan clan iz saveza oni pokupe jednog iz AS -+ saveza sto nije ok. Doduse, moram priznati i da su se svaki put ispricali.

Ipak, mislim da u njihovom vodstvu dolazi do velikog iskoraka u odlukama. Sto se tice ovoga s HEG savezima mislim da to nije misljenje cijelog saveza pa cak ni cijelog vodstva saveza nego pojedinca (ili pojedinke) i da zbog toga ne treba cijeli savez blatiti.

A sto se njihovih clanova saveza tice ako se ne slazu sa vodstvom saveza ili nekim stajalistima u savezu neka prijedju u as savez koji im vise odgovara (naravno uz dogovor vodstva) bravo
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimečet lis 16, 2008 1:42 pm

martia i twetty su inace super, predstavnici u vijecu iako ih bas i nema pa mislim da treba nekoga drugoga ubaciti od njih da sudjeluje malo vise...mislim da su - AS -, -- AS -- i ---AS--- najvazniji i trebaju biti najjaci pa neka si uzmu iz As-+ ako treba i pune se...
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:36 pm

Ma nije problem prebaciti igraca u jaci as... naprotiv to ce im biti nagrada Laughing ali ipak se treba to dogovoriti a ne samovoljno izabrati kad i koga... mislim, neki ljudi se tamo trude oko tog saveza i nije u redu da ih se tako ignorira i stavlja na gotov cin tj. da nemaju pojma o tome dok ne vide u izvjestajima.
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 1:07 am

Oooooooooooooo.....vidim, ima tu svega.

Sve ovo o čemu vi sad pričate, ne jednom ste i sami prekršili.

Voriorka, ja ne kradem igrače, oni nama dolaze sami.
A vi ih pitajte zašto onda i ostaju kod nas Smile

Što se Dade tiče, ja sam prvo lijepo zamolila (to je valjda izbačeno), a na izrazito negativan odgovor igrača, lijepo sam mu rekla neka to više ne radi.
I OK, dečku se to nije sviđalo, promijenio je savez i u čemu je problem ?

Radite od muhe slona, a svi ste vi ipak HEGovi saveznici.
Samo treba dobro gledati Wink
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 1:18 am

kako to smo mi hegovi saveznici?prosvjetli me?
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 10:54 am

Oni koji imaju bar nekog iskustva sa prijašnjih servera, to mogu odmah vidjeti.
Nisam tu da tebe prosvjetljujem i nisam ti neprijatelj.
Ali ima onih koji to jesu, samo neki to ne vide.
Na s2 se ponavlja priča sa s1. Bobi je spomenuo kung fu. E, to se isto ponavlja ovdje.
Tamo je kung fu igrao na onu....zavadi pa vladaj. Ovdje to radi 2P.
A, koliko vidim, don kaco, mi smo s njima saveznici.
A oni su saveznici sa HEGom.
Je l to dovoljno svijetlo ili da prosvijetlim i dalje?
Na kraju će se dogoditi upravo no što s dogodilo i prije.....ratovat ćemo sa dojučerašnjim saveznicima koji su nas zbog te svoje taktike, zavadi pa vladaj, natjerali da trošimo enormne količine svoje vojske protiv igrača koji su u istom ..... kao i mi.
Nisam vam, baysa i don kaco, prijetnja ni ja, ni moj savez, ni neki HEGovci.
Pušete na pogrešnu stranu Smile
Ako meni dado-zg može , dok dođu natari, na bilo koji način pomoći da dođem do kraja, ne vidim razlog da ga se dira.
A ni neke druge koji nam na ovim koordinatama nisu ni najmanja prijetnja.
DOBBAN nitko ne spominje, a oni sjede na dvije stolice Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 1:17 pm

o bem ti kuda ode ovo sve... Very Happy

probat cu ja malo sa 2p popricati da prekinu taj NAP sa {HEG}om...za ove druge HEGove me i nije bas briga previse...

sta se tice DOBBAN-a, situacija je slijedeca, {HEG} je prisiljen sa njima prekinuti saveznistvo jer su ih stisli drugi HEGovi i ovi su se usrali...nama to ide i na ruku, ako cemo iskreno, neka se i sa DOBBANom malo rokaju da na vise strana ratuju...tako da s euskoro moze ocekivati prekid saveznistva izmedu ta dva saveza.
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 3:05 pm

martia je napisao/la:
Oni koji imaju bar nekog iskustva sa prijašnjih servera, to mogu odmah vidjeti.
Nisam tu da tebe prosvjetljujem i nisam ti neprijatelj.
Ali ima onih koji to jesu, samo neki to ne vide.
Na s2 se ponavlja priča sa s1. Bobi je spomenuo kung fu. E, to se isto ponavlja ovdje.
Tamo je kung fu igrao na onu....zavadi pa vladaj. Ovdje to radi 2P.
A, koliko vidim, don kaco, mi smo s njima saveznici.
A oni su saveznici sa HEGom.
Je l to dovoljno svijetlo ili da prosvijetlim i dalje?
Na kraju će se dogoditi upravo no što s dogodilo i prije.....ratovat ćemo sa dojučerašnjim saveznicima koji su nas zbog te svoje taktike, zavadi pa vladaj, natjerali da trošimo enormne količine svoje vojske protiv igrača koji su u istom ..... kao i mi.
Nisam vam, baysa i don kaco, prijetnja ni ja, ni moj savez, ni neki HEGovci.
Pušete na pogrešnu stranu Smile
Ako meni dado-zg može , dok dođu natari, na bilo koji način pomoći da dođem do kraja, ne vidim razlog da ga se dira.
A ni neke druge koji nam na ovim koordinatama nisu ni najmanja prijetnja.
DOBBAN nitko ne spominje, a oni sjede na dvije stolice Smile

Konacno sam skuzio.cilj igre ti je docekati natare.I TO JE SASVIM OK,JER U BITI TO I JE CILJ IGRE...ali po tome smo mi SVI glupi jer ratujemo jedni sa drugima a mogli bi svi samo gradit,gradit,gradit do natara i onda opet samo gradit gradit gradit i mirna bosna...ja ne vidim ovu igricu na taj nacin,sa svima si budem dobar 300 dana dok ne dođu natari....ja i ovih 300 dana volim i zelim akciju(kao i ostatak servera pretpostavljam...a ako nieje tako...onda mozda zivim u zabludi...i vidim stvari drugacije...a vjeruj mi,da se roka po vama sa strane HEG-akao po nama i tibi rokala po dadi,nebi ni sekunde mislila...ali nisi u toj poziciji i stoga i mozes istupati sa ovakvim misljenjima kakva imas...

a ovo za saveznista...nije me briga...bito da rokamo po HEG-u...tj. HOS-u...ko zna kaj ce poslije biti...mozda 2p odjebe HEG-na kraju i srusi ih sa nama i ML-M-om...to je moje malo misljenje...
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 4:04 pm

E, nisi dobro skužio.
Igrala sam ja tu igru dok su u jednom danu pala 26 sela. Ratovalo se tako kako ti još nisi vidio. Ali, ratovali smo mi, wingovi, a glavni su savezi samo vojsku štancali.
Završila sam sa Mirekom u Syn-u i dobro znam kako se igra i kamo pucaju glavni savezi.
I nije mi jasno da jedno selo jednog igrača može izazvati ovakvu burnu reaciju.
Nisam si sa svima dobra i nitko to ni ne može biti.
Tko meni garantira da DOBBANi, koji su, btw, svi blizu mene i mojih saveznika, neće već sutra krenuti na nas? Jučer navečer su se ustrtarili dok su dobili poruku da ne mogu sjediti na dvije stolice. I to ne od nas.
I što ako mi ne pristanemo zvati se ANTIHEG?
Misliš da će nas blagonaklono gledati?
Istina, u pravu si, cilj mi je dočekati natare. I štancam vojsku, i to si u pravu.
Ali do sada sam izgubila tisuće i tisuće deffa na kojem se HEG našpranjio.
I napadamo svak dan HEG, ali baš svaki dan.
Samo za razliku od vas, mi smo imali to sreću da smo odmah na početku razmišljali da se ne razmilimo po karti, nego da budemo na okupu jer smo samo tako jači.
Tri smo saveza. Reorganizacia je grozna bila.
Išlo se na to da u -AS-u budu najjači. A ne na to da Krilnik, npr, dođe k nama jer nam je izuzetno blizu. A neki naši k vama koji su vama blizu.
Ali to je već druga tema.
Prozvalo me se, ja se izjašnjavam.
Sorry ako na taj način dirnem ičiji ego, ali to je moje mišljenje i ja ga iznosim.
I da to ne bi prešlo u neko djetinje prepucavanje, ovo je moj zadnji post o ovoj temi.

Nisam HEGOLJUBAC, imam tri prijatelja u njihovom savezu.
Ali oni znaju da je moj meni na prvom mjestu.
I poštuju to. Vi ne. A znam da i u glavnom ASu ima onih koji su si dobri sa nekima od njih Wink
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimesub lis 18, 2008 9:46 pm

Ajde da se i martia javila..

ja sam jedan od, na kraju prvog s1. hr, leadera syna... protiv dosta ljudi sam iz ovog saveza ratovao... i to velika vecina 1. bojne zna... ja i dalje imam dobre odnose sa nekolicinom ljudi iz HEGa... i sigurno ih necu napadati, ali NIKOME iz mog saveza necu neredjivati da ih ne napada... Afterall, ovo je igra saveza, a ne pojedinaca... ponekad su pojedinci zrtvovani za dobrobit saveza...

To sto ste se vi doselili kolektivno tamo blizu mene vam ne bi vjerojatno puno vrijedilo da nisam razbio baš sve hegovce tj tadašnje HOSovce koji su okruživali mene, a bome i vas... dakle, redom su nestajali prilično jaki igrači: lucano, sixer, galomix, peppy, karliko... na kraju je i troskot obrisao acc...pa cak i tigrovo oko koji je blize vama, ali, ja sam ga preko nekoliko puta čistio od vojske... da su oni tamo ostali i da sam ih ja pustio onda na m iru, ne bi danas imali tamo tako jaku bazu... i vjerojatno bi oni tamo sada imali jaku bazu, a ne mi... meni je drago sto je danas tamo nasa jaka baza, ali vjeruj mi da mi apsolutno nije bilo lako im prvo ubit napadacku vojsku, a zatim i pobit hrpu defa koja je tamo bila... to znaju oni iz mog saveza, a izmedju ostalog i vidi se na mojem napadackom, ali i obrambenom ranku...

to sto je tebi dado prijatelj, ne daje ti pravo da ostalima iz saveza braniš da ga napadaju... isto tako, ako je meni npr taja prijateljica, ili maxtroll ili morea... ne daje meni na pravo da vama branim da njih napadate...

Lako jos za te HEGove sa kojima sluzbeno nismo u konfliktu... ali ovaj sa kojima smo u SLUŽBENOM ratu... mislim da ti kao jedna od vođa tog saveza ne bi smjela braniti nikome da napada.. mozes zamoliti, mozes ti ne napadati... ali zabraniti ne...

Ovo je ratna igrica ljudi moji.. postoji jedan savez sa kojim smo u ratu i nema zabrane za napadati bilo koga iz tog saveza... nema niti obaveze, svatko radi sto mu je volja... ali nema ni zabrane... ali apsolutno je POŽELJNO napadati TAJ savez!!!

izmedju ostalog, lako je za sela od pixela... nitko ne krvari zato sto ga je netko napao Wink
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimened lis 19, 2008 12:38 am

Slazem se s bobi u potpunosti sto se tice ovih zabrana i zamolbi. Cinjenica je da te nitko ne moze natjerati da napadas svog frenda ali ti isto tako nitko ne moze zabranit da napadas nekog iz saveza s kojim smo u ratu.

u ovo prije o razbijanu HOSa ne bi ulazio posto me nije bilo u to vrijeme tu.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimened lis 19, 2008 1:54 pm

ako netko moze vidjeti nasu grupaciju prije dva mjeseca, mozda i vise cak onda ce vidjeti da se nismo ni mi razmilili po karti bas kako si ti rekla...kada se AS stvaro i kada su godfather, green iz 1 bojne zajedno sa bivsim tratincicama i jos nekim igracima sastrane se spojili to je bila jako gusta formacija igraca, ma sta gusta, bilo ih je ko gljiva poslije kise i da pravo kazem nisam mogao vjerovati da ce to biti unisteno...za to jamcim ja i jako se pazilo, osobno sam tu pazio da to tako bude...nazalost, rat je odnio zrtvu i ispalo je da u centru osim greenboy nije bilo isksnih i agresivnih igraca koji su se u stanju suprustvaiti, nazalost velika vecina je pala bez ipsucanog metka, mnogi su se i ustrtarili i eto...ne znam dal to netko prati, ali u ovom ratu koji traje od 6 mjeseca, a ne sada kada je komercijaliziran je izmedu 20 i 30 ljudi sa obje strane brisalo acc-ove.

jos jedno, u nasoj gurpi nem wingova, samostalni savezi koji djeluju kao jedno prema van, ali ovdje se svi dogovaramo...cim nekom das naziv wing po meni si od tog saveza kripla napravio koji nemoze nista sam...mislim da je tu nasa politika dobra jer zato sada imamo 3 AS u top 20, a sjeite se svih onih mutavih HOSW1, W2, W3 i da ne velim...

al ajde da jedno rijesimo, ako nas pocne HEG koji je daleko od nas ne {HEG} napadati, dal cete vi isto nama uskociti u pomoc i napasti {HEG} da nam olaksate? da im napadate ona slaba sela koja s en ebrane nama pomazete puno...
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimened lis 19, 2008 4:41 pm

A kad nismo pomagali?
Svaku poruku koju si mi poslao ja samproslijedila po savezu.
Ili Vesna ili geek.
Svaki se dan HEG napada.
Ne vidim ja sad tu neki problem.
Ali, ajd, trebate loptu za napucavanje pa sam vam ja naišla Wink
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitimened lis 19, 2008 5:04 pm

CroCop napada RiSa - AS - - *HV* 19.10.08 15:56
CroCop napada oral - AS - - ZAPiC! 19.10.08 15:55
CroCop napada Deny94 - AS - - 19.10.08 15:53
lero napada Priroda - AS - - 19.10.08 15:53
lero napada Inspektor Vinko - AS - - 19.10.08 15:53
godfather napada Luke Skywalker - AS - - {HEG} 19.10.08 15:52
Gvozdeni napada cabron - AS - - 19.10.08 15:51
CroCop napada babonja - AS - - 19.10.08 15:50
napalm81 izviđa marcusstrasni2 - AS - - 19.10.08 15:50
dado_zg napada bounty hunter {HEG} - - AS - 19.10.08 15:49
don-kaco napada nick10 - AS - - {HEG} 19.10.08 15:46
? ? ? napada MaliOdRostilja - AS - - 19.10.08 15:45
mirtz pl. napada Mladjo_os - AS - - }HEG{ 19.10.08 15:43
Sedarian napada kiki_1812 - AS - - ~TND~ 19.10.08 15:42
Agavax izviđa Mario-A5 - AS - - {HEG} 19.10.08 15:37
dado_zg napada Lord of Slaves {HEG} - - AS - 19.10.08 15:32 bobi napada Bucmarin - AS - - 19.10.08 15:31
bobi napada kimochi - AS - - 19.10.08 15:29
lero napada pero04 - AS - - -BOSS- 19.10.08 15:29
Smokejumper napada blakonja - AS - - 19.10.08 15:28
bobi napada zdeslav1 - AS - - PTSP 19.10.08 15:26
Agavax izviđa Mario-A5 - AS - - {HEG} 19.10.08 15:24
electron izviđa pišonja - AS - - DicktatX 19.10.08 15:24
Smokejumper napada Howart_GT - AS - - U.N.F 19.10.08 15:23
dado_zg izviđa bounty hunter {HEG} - - AS - 19.10.08 15:22
POMPEJ napada strbac - AS - - MS 19.10.08 15:22
Agavax izviđa Mario-A5 - AS - - {HEG} 19.10.08 15:21
mirtz pl. napada Majstorix - AS - - DOBBN~R~ 19.10.08 15:19
lero napada sharanolovac - AS - - 19.10.08 15:19
Gvozdeni napada Cro_sol - AS - - 19.10.08 15:15
electron napada shadoween - AS - - 19.10.08 15:13
electron napada Dragon Princ - AS - - 19.10.08 15:12
bobi napada Tigrovo oko - AS - - {HEG} 19.10.08 15:11
electron napada black_boar - AS - - ML_M 19.10.08 15:09
mirtz pl. izviđa Mladjo_os - AS - - }HEG{ 19.10.08 15:07
Krilnik izviđa šimunček - AS - - {HEG} 19.10.08 15:05
electron napada maki0203 - AS - - 19.10.08 15:03
POMPEJ napada juric99 - AS - - BFF 19.10.08 15:02
POMPEJ napada Inoslav Brdar - AS - - F I R E 19.10.08 15:01
Smokejumper napada slonic - AS - - 19.10.08 15:00
electron napada titanikus - AS - - 19.10.08 14:59
Krilnik napada REBORN - AS - - {HEG} 19.10.08 14:58
bobi napada Tigrovo oko - AS - - {HEG} 19.10.08 14:57
dado_zg napada Lord of Slaves {HEG} - - AS - 19.10.08 14:55
POMPEJ napada -MARIN- - AS - - =KL= 19.10.08 14:53
? ? ? napada odjebix - AS - - 19.10.08 14:52
bobi napada Jerko - AS - - {HEG} 19.10.08 14:51
dado_zg napada Lord of Slaves {HEG} - - AS - 19.10.08 14:48
Smokejumper napada veky000 - AS - - Storm 19.10.08 14:47
POMPEJ napada pocono - AS - - 19.10.08 14:46
Gvozdeni napada pride - AS - - 19.10.08 14:45
lero napada bh fanaticos - AS - - 19.10.08 14:42
Smokejumper napada SpecijalkaPP - AS - - 19.10.08 14:41
Smokejumper napada RAZER - AS - - 19.10.08 14:39
POMPEJ napada sasaiva - AS - - 19.10.08 14:37
godfather izviđa ma-ti-ja - AS - - PTSP 19.10.08 14:36
Smokejumper napada drvo - AS - - 19.10.08 14:33
lero napada ico12 - AS - - 19.10.08 14:31
lero napada domac - AS - - 19.10.08 14:30
POMPEJ napada dino_4 - AS - - JS*B-STE
[Vrh] Go down
Sponsored content





NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Empty
PostajNaslov: Re: NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI   NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NE MOGU VJEROVATI DA U AS-u POSTOJE HEGOLJUPCI
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: