Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gašenje acca

Go down 
+5
krilnik
Lord of Slaves
Klodovik
HappyM
mezak
9 posters
Autor/icaPoruka
mezak
Novi član
Novi član



Broj postova : 26
Registration date : 24.06.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimečet lis 09, 2008 10:22 pm

moram izraziti svoje veliko nezadovoljstvo sa klodovikovim postupkom oko sela od streloK

kada je postavljeno pitanje tko je streloK i tko ga sitta, nismo dobili nikakav odgovor, a sada se odjednom javi klodovik i odluči kako će on preuzeti 2 sela, a tko želi neka uzme ostala
streloK je zadnjih 2 tjedna pod jakim napadima {HEG}-a i upravo zbog neznanja i nemogućnosti da se vidi stanje u selu nismo mogli niti slati def
tek kad se {HEG} odlučio preuzimati njegova sela, pojavi se klodovik sa slijedećom porukom :

*********************************************************************************************
poz ekipa,

evo buduci da strelok od davno vec ne igra, a ja kao ex-sitter nemam vremena ni za svoj acc a kamoli jos i ovaj, odluceno je da ovaj acc ide na brisanje. bilo bi dobro kad bi netko uzeo ovih par naselja sa dosta populacije:

-98|30 (krop)
-95|33
-41|33 (ovo je dosta vazno)

Naselja -74|3 i -79|5 cu pobrat ja (klodovik) jer su odmah do mojih. Znaci ja sad micem acc iz saveza, pa nakon 48sati navalite na ona 3 naselja gore. acc cu stavit na brisanje kroz sljedecih par dana tako da bude vremena za preuzimanje.

ae poz
ps. ako tko ima kakvih pitanja nek pita Smile

*********************************************************************************************
sada ja postavljam pitanje dali je uredu da si on izabere 2 sela od igrača koji je bio kod nas, a da se nas pri tome ništa ne pita
istina je da su mu oba sela blizu, ali blizu su i nama pa bi bilo uredu da podijelimo ta dva naselja nas dvojica, ali nikako nije uredu da on svojevoljno polaže pravo na oba

molim zato da prabake i pradjedovi daju svoje mišljenje o ovome, jer ja mislim da se --AS-- smatra manje vrijednima u grupaciji AS i da je svejedno koja ćemo mi sela dobiti.
apsolutno mi je jasno da to nije opći stav, ali iz pojedinih postupaka je vidljivo da neki misle kako oni vrijede puno više
[Vrh] Go down
HappyM
Novi član
Novi član



Broj postova : 11
Registration date : 25.07.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimečet lis 09, 2008 11:59 pm

mezak je napisao/la:
*********************************************************************************************
sada ja postavljam pitanje dali je uredu da si on izabere 2 sela od igrača koji je bio kod nas, a da se nas pri tome ništa ne pita
istina je da su mu oba sela blizu, ali blizu su i nama pa bi bilo uredu da podijelimo ta dva naselja nas dvojica, ali nikako nije uredu da on svojevoljno polaže pravo na oba

molim zato da prabake i pradjedovi daju svoje mišljenje o ovome, jer ja mislim da se --AS-- smatra manje vrijednima u grupaciji AS i da je svejedno koja ćemo mi sela dobiti.
apsolutno mi je jasno da to nije opći stav, ali iz pojedinih postupaka je vidljivo da neki misle kako oni vrijede puno više

U potpunosti se slazem sa tobom...
meni je to presmjesno da neko moze rezervirat tude selo... ko prije curi njegova :-)... btw. pohvala bobiju,greenu, johniu na nasoj raspodjeli sela... ipak nismo manje vrijedni u --As--!
[Vrh] Go down
Klodovik
Novi član
Novi član



Broj postova : 7
Lokacija : Petrinja
Registration date : 06.07.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 2:27 am

Da razjasnimo prvo na pocetku. Strelok ne igra negdje od 6.og mjeseca ove godine (i dok je igrao ja sam mu sittao jer mi je RL frend). Od tada sam na njegovom accu igrao ja i samo ja, sto kao sitter sto s njegovim passom. Naselja koja sam rekao uzeti sam JA SAM gradio od nule i trosio svoje vrijeme (kojeg nisam imao ni za svoj acc) na to. Tko si jebote ti sad da polazes ikakva prava na ta naselja? ma nabijem te na nezadovoljstvo

trudim se ovih dana ko konj da prasozder i gamad iz dobbana ne preuzme naselja, a ovo mi je valjda hvala. trebo sam jednostavno zbrisat acc jer nije vrijedno toga, al kad covjek oce na bolje evo sta se deesava.

A ti Mezače se sljedeci put s ovakvim problemima obrati meni osobno, a ne cviliit javno na forumu ovako.

do tipkanja
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 2:56 am

Klodovik je napisao/la:
Da razjasnimo prvo na pocetku. Strelok ne igra negdje od 6.og mjeseca ove godine (i dok je igrao ja sam mu sittao jer mi je RL frend). Od tada sam na njegovom accu igrao ja i samo ja, sto kao sitter sto s njegovim passom. Naselja koja sam rekao uzeti sam JA SAM gradio od nule i trosio svoje vrijeme (kojeg nisam imao ni za svoj acc) na to. Tko si jebote ti sad da polazes ikakva prava na ta naselja? ma nabijem te na nezadovoljstvo

trudim se ovih dana ko konj da prasozder i gamad iz dobbana ne preuzme naselja, a ovo mi je valjda hvala. trebo sam jednostavno zbrisat acc jer nije vrijedno toga, al kad covjek oce na bolje evo sta se deesava.

A ti Mezače se sljedeci put s ovakvim problemima obrati meni osobno, a ne cviliit javno na forumu ovako.

do tipkanja


A ja podržajem Klodovika....
[Vrh] Go down
Klodovik
Novi član
Novi član



Broj postova : 7
Lokacija : Petrinja
Registration date : 06.07.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 5:17 am

ok ekipa mislim da nije u redu da se sad medjusobno djelimo i svadjamo. znam da onaj moj post nije bas primjeren i zelim se ispricati zbog toga. vec sam bio nadrkan radi osobnih stvari, a kad sam dosao na forum i vidio originalni post jednostavno sam pukao.

no psovanje na stranu, stojim iza svega sto sam napisao i znam da sam u pravu. naravno ako se vodstvo saveza zeli umjesati u ovo, postovat cu njihovu odluku i ako treba izaci iz saveza, pa neka ta sela uzme onaj tko misli da ih zasluzuje.

PS. eh i ne znam od kud si samo izvukao to da se ja radi toga sto sam u kakti glavnom savezu osjecam superiornije u odnosu na nekoga iz winga? mislim stvarno, ovo me vec na vrtic podsjeca :/
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 9:41 am

Ak se ne varam mislim da nemreš uzeti selo 14 dana, ako si ga sittao...
[Vrh] Go down
voriorka
Novi član
Novi član
voriorka


Broj postova : 43
Age : 43
Registration date : 24.06.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 10:19 am

Krilnik je u pravu.

A zasto se jednostavno ne dadjete na pola puta, podjelite i mir :predaja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 4:14 pm

htio bi samo podrzati klodovika. posve je u pravu. pa i ako nije izgradio ta sela od nule, on je igrao na accountu i pazio i gradio. bar zasluzuje da si pobere sela koja su mu u blizini. dok nije nitko govorio o preuzimanjima sve je bilo ok, a sada se javlja pohlepa ostalih. a covjek je ponudio ostala sela da si preuzme bilo tko, a neki se sada smatraju manje vrijednima.

mezak i ekipa se uvijek grabe za sela. ako nisu njihova, onda bolje da ih nitko nema. vec su to radili i prije i ovaj mezakov post me uopce ne cudi.
[Vrh] Go down
mezak
Novi član
Novi član



Broj postova : 26
Registration date : 24.06.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 4:23 pm

zayl je napisao/la:
htio bi samo podrzati klodovika. posve je u pravu. pa i ako nije izgradio ta sela od nule, on je igrao na accountu i pazio i gradio. bar zasluzuje da si pobere sela koja su mu u blizini. dok nije nitko govorio o preuzimanjima sve je bilo ok, a sada se javlja pohlepa ostalih. a covjek je ponudio ostala sela da si preuzme bilo tko, a neki se sada smatraju manje vrijednima.

mezak i ekipa se uvijek grabe za sela. ako nisu njihova, onda bolje da ih nitko nema. vec su to radili i prije i ovaj mezakov post me uopce ne cudi.
prvo ja ne cvilim. drugo mezak i ekipa ne grabe naselja jer bi ih već imali brdo. to što si ti bezobrazan i ne javljaš se na poruke kad ti nudim pomoć to je tvoj problem.
kad sam tražio da mi se da podatak tko je sitter streloka nije se javio nitko, a sad odjednom ti gradiš naselja od nule. kako si uopće mogao uzeti ta naselja kao sitter a nije prošlo 14 dana. tu mi nešto ne štima. uzmi si i moja ako ih želiš. za mene je ova tema završena.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 4:38 pm

mezak je napisao/la:

prvo ja ne cvilim. drugo mezak i ekipa ne grabe naselja jer bi ih već imali brdo. to što si ti bezobrazan i ne javljaš se na poruke kad ti nudim pomoć to je tvoj problem.
kad sam tražio da mi se da podatak tko je sitter streloka nije se javio nitko, a sad odjednom ti gradiš naselja od nule. kako si uopće mogao uzeti ta naselja kao sitter a nije prošlo 14 dana. tu mi nešto ne štima. uzmi si i moja ako ih želiš. za mene je ova tema završena.

ne zelim se raspravljati s tobom. sve smo si rekli prije par mjeseci preko igm, a zadnja moja poruka je bila da mi se vise ne javljas i da ti necu odgovarati, niti mi ne treba nikakva tvoja pomoc. to nije bezobrazno.

ja sam samo tu naveo cinjenice da podrzim klodovika. svatko tko je pratio dogadaje unazad par mjeseci od kad ste se spojili sa as-om (pa i prije) zna da uvijek pravite probleme tamo di ih nema. ja, osobno, sam tri puta imao problema s vama i ''vasim'' selima i htio sam podsjetiti ekipu na to. a sada napadas klodovika, sto samo pokazuje da je problem u vasoj oholosti, a ne u drugima.
[Vrh] Go down
.308 Winchester
Novi član
Novi član



Broj postova : 33
Registration date : 24.06.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 5:03 pm

ja mislim da je ova tema presmiješna i nepotrebna.. pa na šta smo mi spali da se koljemo tu zbog jednog naselja... umjesto da si budemo dobri, radimo zajedno i pokušamo nači najbolje riješenje za ovakve "tenzije" preko igm-a vi se tu javno koljete i povlačite za tim puno nepotrebnih rasprava, te samo stvarate još veće tenzije..

RESPECT SVIMA..
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 6:11 pm

deeeecooooo, deeeecoooo hahahh hahahh hahahh klanjanje

dajte... ljudi....eeee, hebena sela... eeee Wink

malo romantike unesite u ove postove flower
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitimepet lis 10, 2008 6:34 pm

tako je malo brži, treba nam puno romantike i ljubavi jer smo u ratu bravo

a ova tema je gašenje acca 957106
[Vrh] Go down
Sponsored content





gašenje acca Empty
PostajNaslov: Re: gašenje acca   gašenje acca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gašenje acca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: