Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SimACA i PTSP

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimened ruj 14, 2008 1:41 pm

Evo ovako,da krenem iz pocetka.

Imamo problem sa SimACA. Sve je krenulo kad smo se poceli rokat s PTSP radi oduzimanja njihovih naselje. U toku tog rokanja sa PTSP se nekako,nemam pojma kako ukljucio SimACA sa fake napadima. I tako je to trajalo dva dana. Mi nismo reagirali na te fake napade jer nije bilo potrebe. Mislili smo da samo pomazu PTSP-u da nas zbune. Medjutim PTSP je oslabio sa svojim napadima koji su 99% bili fake a SimACA je pojacavao svoje napade medju kojima je bilo nokoliko pravih ali ne i jakih napada. Sve je kulminiralo nocas kad je na mojih 20 igraca krenulo po 30-50napada na sva sela vecinom od SimACA i nesto malo od PTSP-a. Krenuli su sa rusenjima rezidencija,oduzimanjem naselja i namjernim razbijanjem vojske.

http://travilog.org.ua/hr/7043956/f1bb58ac7e188792b0580ea98de6a0a3

http://travilog.org.ua/hr/3823064/6bea0da2a8398612a721701782f26cef

Bilo je toga jos. Sitnijih napada na mala naselja rusenja rezidencija i zitnica itd.
Uglavnom od silnih napada nismo znali gdje postaviti obranu pa smo tako isli na rizik i postavljali obranu u nekoliko sela od igraca koji su bili napadani. I ocito smo fulali. Neke napade smo ulovili ali ove glavne smo fulali.
E sad javlja mi se Zombie iz SimACA da bi oni kao primirje,da se oni pripremaju za WW itd.,itd. Mi njih nismo ni pipnuli iako smo htjeli jer su pokupili igrace iz Scavans grupe s kojima smo bili u konfliktu. Ali posto smo se pridruzili ASu odlucili smo se pocet pripramat za WW. Moji igraci ne zele ostat na tome.
Stoga bi molio vas ovdje za neku ideju,prijedlog,pomoc sta radit dalje i ocemo li koordinirano krenut na SimACA i jednostavno ih maknut iz ovog kvadrata.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimened ruj 14, 2008 5:30 pm

evo ja cu prvi odgovrit da imate nasu punu podrsku da zrokate njih ako to zelite...na simcity mislim.
ako vi njih niste dirali onda je to krajnji bezobrazluk sa njihove strane da idu na vas i jos nude sada primirje.
---AS--- se nalazi najblize vama i moj je prijedlog da sa njima najvise dogovrite kako i sta...mi smo dosta sa {HEG} savezom okupriani, ali ima igraca koji su slobodni i mogu uletiti sigurno...ako sta zatreba javi nekom od pradjedova i biti ce kruzna poslana da vam se uleti i pomogne.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepon ruj 15, 2008 12:28 am

Oni sad forsiraju na primirju nakon sto smo se zbrojili i krenuli na njih. Odmah mi se javljaju iz SimACA i javio mi se betmen os iz Sim L.A. da sta se desava,da su se u SimACA posvadjali,da si skidaju opcije i cinove pa si ih vracaju i da je htio cut moju stranu price jer njima vise ne vjeruje.
Sad cu vidjet sto ce bit dalje. Uglavnom mi smo se pokranuli s napadima. Obavjestio sam i ---AS--- ali mi se jos nisu javili. Mozda su odmah krenuli u napade. Ne znam. Nadam se da jesu i da se zato sad SimACA javlja za primirje.
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepon ruj 15, 2008 3:20 pm

kako god odlucite imate nasu podrsku. palica

btw napadi su zakon iako samoubilacki steta koja je pocinjena fenomenalna:)
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepon ruj 15, 2008 4:03 pm

nemojte puno vjerovati niti SIM L.A. savezu

mislim da su u dogovoru sa HEG-ovcima, jer me izviđaju po croppovima, iako neuspješno

da budem precizniji, izviđanje vrši :

Pleme:Teutonci
SimACA i PTSP XSavez:Sim L.A.
SimACA i PTSP XVlasnik:Plominjan2
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepon ruj 15, 2008 4:48 pm

Ovako,ja sam im za primirje rekao da zelim povrat ressa za 15k vojske i jedno naselje koje su nam oduzeli a oduzeli su nam 15crop. Nije bio bas razvijen,oko 90 popa a i bio je u sredistu SimACA. Za uzvrat trazim naselje od 750 popa koje je u nasem okruzenju. Tako su odlucili moji igraci. Ako ne pristanu na to,bit ce makljaze.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepon ruj 15, 2008 6:37 pm

Baysa je napisao/la:
nemojte puno vjerovati niti SIM L.A. savezu

mislim da su u dogovoru sa HEG-ovcima, jer me izviđaju po croppovima, iako neuspješno

da budem precizniji, izviđanje vrši :

Pleme:Teutonci
SimACA i PTSP XSavez:Sim L.A.
SimACA i PTSP XVlasnik:Plominjan2

STO SE TICE PLOMINJANA, IGRAO SAM SA NJIM U SYNU NA s1... ako krene koji napad od njegovog saveza ili od njega, reci mi pa cu pricati sa njim... a sto se izvidjanja tice... pusti neka izviđa malo...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimesri ruj 17, 2008 12:44 pm

Evo ovako. Posto nam nije sad u cilju ratovat i gubit resse i vojsku jer se pripremamo za natare i WW,odlucili smo prihvatit primirje ponuđeno od Sim ACA.

Nadoknada je ovakva:

1 naselje od 820 popa
jednosatna svih ressa cijelog Sim ACA trojci igraca s najvecim gubitcima.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimesri ruj 17, 2008 9:36 pm

PRIJEDLOG SIMCITY ACA

ovo je copy paste poruka od zulikisa ili slicno iz toga saveza..pa da vas cujem dal zelimo jos jedan AS nadodati nasoj grupi.

imeno radi se o tome da je clanstvo nezadovoljno od betmena i ekipe
posto je ovde vecina nas scavansa koja igramo zajedno duze vreme i poznajemo se svi pa su se poceli javljati kako su nezadovoljnji od betmena i ostali
zele promeniti boju
moj predlog za tebe sa iskluckom na ova posljednja 3 igraca ostali svi do jedan prebacimo se kod vas kao novi as savez
vas ving
nije nas malo i dobro smo uigrana ekipa
sa tim dobijamo naravno sve vase saveznistva i vase napove koje imate
dobijamo potpunu autonomiju
pomazemo vam u svakom pogledu[ napad odbrana]
i naravno ostaje isto vodstvo kao i do sad
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimečet ruj 18, 2008 12:25 am

Moze ako nama prvo vrate naknadu za pocinjenu stetu.
Da ne ispadne,naprave nam stetu na brzinu i onda bounce k nama u grupaciju.
A i treba oprezno s njima. Pazljivo s informacijama jer je meni betmen os garantirao za tog zujakulisa. scratch
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimečet ruj 18, 2008 11:28 am

ja sam za novi AS, naravno neka prvo nadoknade štetu
trebamo sve više saveznika
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimepet ruj 19, 2008 4:51 pm

Grand Master je napisao/la:
PRIJEDLOG SIMCITY ACA

ovo je copy paste poruka od zulikisa ili slicno iz toga saveza..pa da vas cujem dal zelimo jos jedan AS nadodati nasoj grupi.

imeno radi se o tome da je clanstvo nezadovoljno od betmena i ekipe
posto je ovde vecina nas scavansa koja igramo zajedno duze vreme i poznajemo se svi pa su se poceli javljati kako su nezadovoljnji od betmena i ostali
zele promeniti boju
moj predlog za tebe sa iskluckom na ova posljednja 3 igraca ostali svi do jedan prebacimo se kod vas kao novi as savez
vas ving
nije nas malo i dobro smo uigrana ekipa
sa tim dobijamo naravno sve vase saveznistva i vase napove koje imate
dobijamo potpunu autonomiju
pomazemo vam u svakom pogledu[ napad odbrana]
i naravno ostaje isto vodstvo kao i do sad


Ja bih molio vijecnike da se u sto vecoj mjeri ocituju o ovom prijedlogu i sto prije da se ovo poglavlje moze zakljucat.
Mi smo na rubu otvorenog rata s njima a s obzirom da se moramo pripremit za natare i WW,to nam nije sad u interesu.
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimesub ruj 20, 2008 1:56 pm

Nocas je SimACA opet bio u akciji. pokusaji preuzimanja naselja,katanje itd.
U tome je sudjelovao i njihov zujiakulis koji je sa mnom jucer razgovarao o miru i primirju. Prvo je krenula nekolicina s rusenjem na sto mi je on napisao da su to neposlusni clanovi i da oni ne stoje iza njih i da ih slobodno kaznimo. Mi smo to krenuli ali ocito je to bila navlakusa na koju smo mi pali. nakon toga je skoro cijelo njihovo vodstvo islo u zauzimanje. Nakon katanja su krenuli admini. Katanje i ciscenje smo propustili kao i dva admina. Ali smo docekali slijedecih 5 admina i tako zadzali selo.

E pa sad posto su oni tako prevrtljivi,ja glasam da ih se ne pusti u grupaciju nego da ih zajedno pregazimo.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitimesub ruj 20, 2008 4:14 pm

nakon ovakvog njihovog postupka ja mijenjam mišljenje i žestoko sam protiv saveza sa njima
takvu gamad ne trebamo, sa njima možemo samo imati problema
[Vrh] Go down
Sponsored content





SimACA i PTSP Empty
PostajNaslov: Re: SimACA i PTSP   SimACA i PTSP Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SimACA i PTSP
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ML-M & PTSP
» NAPADA me PTSP

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: