Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pijana grupa na farkeeja :)))))

Go down 
+3
malo brži
krilnik
Baysa
7 posters
Autor/icaPoruka
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 4:28 pm

[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 4:56 pm

Svaka vam čast kralj
Šimek mi je napao susjeda pa sam morao pustiti koji fejk na njega:

http://travilog.org.ua/hr/4808180/2ad4c6f8a4e61aa409271bb9feaf3e7b
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 5:05 pm

lol1 odoše dvojica pijanaca, hahahahahahahaaaaaaa
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 5:44 pm

Very Happy vidim svako ima svog favorita za "maženje" bounce

živili cheers
[Vrh] Go down
saki_007
Newbie
Newbie
saki_007


Broj postova : 51
Lokacija : Čakovec
Registration date : 03.09.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 9:07 pm

upravo sam poslao 2100 imeriana da se osvetim onome koji je nasem section8 uzeo naselje... Very Happy Very Happy
Sutra stize report...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 9:36 pm

saki nece biti reeporta...ne ocekuj ga...
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 10:04 pm

kad će ljudi naućiti pratiti izvještaje, malo pogledati metu prije slanja Question

pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 Question pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 Question pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 pijana grupa na farkeeja :))))) 720188 cccc
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimepon ruj 08, 2008 11:56 pm

Brzi...mislim da objasnjavanje netreba...i mislim da netreba gledati metu ako ti suborci iz --as--a kažu šalji sigurno je...SAMO MI NIJE JASNO ZASTO SE GORE U REEPORTOVIMA IDE CISTITI SA PLJACKAMA???TO SE TAK NE RADI...DALJE-DI SU KATE ZA FARME,MLINOVE,PEKARE,ZITNICU?IMA NAS KO RUSA NA OVOM DJELU MAPE,SUDJELOVALI BI SVI,I SKIDAM KAPU NEKIM LJUDIMA,ALI DA SE NIJE 500-1000 KATA MOGLO NAC I USKLADIT S NAPADIMA...DECKI...JA SAM PRVI REKAO DA CU POSLAT SAV SVOJ OFF,JA CU IC PRVI NEMA PROBLEMA...AL AK ME NE OBAVJESTITE VEC DA STE KRENULI,NI RJECI MI NE KAZETE,KAD ZAVRSITE ONDA NEMOJTE REC RJESENO JE,SIGURNO JE...JER CROOP JE SIGURNO NAPADATI TEK KAD SU SVE FARME SRUSENE...STO JE BILO IZVEDIVO DA SE AKCIJA ISPLANIRALA KAKO TREBA...ONAKO KAKO SAM JA IMAO U GLAVI I U OSTALOM KAKO SE KAZE-BY THE BOOK...ETO,REZULTAT ODRAĐENE AKCIJE DECKIJU IZ --AS--a


http://travilog.org.ua/hr/2549525/5d9cd93bcfc770634b5924c2727cbef0

i da nebi bilo ljutih-nije meni zao off-a,ni najmanje ali decki,ovo ispada kao unistavanje njihovog deffa-sto je totalno neislativa akcija-pa ne radimo farmu od njega.zbrojite sad gubitke i izracunajte tko je bolje prosao.trebalo je organizirat akciju kak spada i srusit tipa...e u tome je poanta...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 1:19 pm

ovo stvarno nije u redu ako se mene isto pita...evo vidim sada ujutro jos i da je selo fratru palo, pa kako nece pasti kad se izvode ovako neorganizirane akcije...pala bi i moja baba ovako, a moja baba nikad ne pada.

don kaco je isao u bitku sa namjerom da ovoga skrsi i sta je dobiveno, da sam ja tako uletio popizdio bih....zasto nas ne obavijestiti 24h prije o tome?

i jos jedno da pitam dal netko iz winga misli da mi u glavnom stedimo vojsku i ne napadamo pa da mozemo bezveze gubiti vojsku...vojska nije tu samo da gine bvezveze, treba sela osvajati i drzati podrucje, a ne kao pogunuli su radi vece svrhe...
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 3:53 pm

evo ja sam fejkal sva sela od farkee-a a u ovu sam mu poslal pravi napad ovo je ujedno i moj prvi hof Very Happy

http://log.travianas.lt/e5e04d3c58618765ee53c5829adcc31b

evo i danas sam ga napal sva sela sam mu opet fejkal a u ovo poslal pravi napad

http://travilog.org.ua/hr/7125405/e69a79d546a652190e80e0854ba13c03
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimesri ruj 10, 2008 2:57 pm

naš hrabri bluehell, fejka farkee-ja po svim selima i u jedno ga drmne sa predškolskom grupom hahahaha
svaka ti čast na hrabrosti, ali pazi od sada, jer će te dočekati

idealan si za članstvo u pijanoj grupi, samo kaj ne smiješ cugati živili
[Vrh] Go down
bluehell
profesor foruma
profesor foruma
bluehell


Broj postova : 131
Lokacija : zagreb
Registration date : 25.07.2008

pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitimesri ruj 10, 2008 3:17 pm

heheh hvala hvala..ma kaj nesmijem di si ti bil dok sam se ja opijal po birtijama lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





pijana grupa na farkeeja :))))) Empty
PostajNaslov: Re: pijana grupa na farkeeja :)))))   pijana grupa na farkeeja :))))) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pijana grupa na farkeeja :)))))
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pijana grupa na prasozdera
» PIJANA GRUPA - NIJE NAM SE ZAMJERITI !!!
» KAKO UDARA PIJANA GRUPA - PREUZIMANJE THIRD CITY - CATELYN
» AS grupa i 2P grupa
» sittanje plava grupa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: