Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HORDA... novo na s2.hr

Go down 
+2
don-kaco
bobi
6 posters
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimečet ruj 04, 2008 7:25 pm

dakle, pogledajmo malo gdje odose neki iz 2P... i sa kime su u saveznistvu.. ima li tko kakvih informacija vise o tome?
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimečet ruj 04, 2008 7:29 pm

da,i na javnom forumu se prica o tome...treba netko kontaktirat glavne i pitat jel nas misle naguzit il kaj...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimečet ruj 04, 2008 7:51 pm

budem sa ichickom popricao da vidim sta se kuha...mislim da bi trebalo obavezno probati saveznistvo sklopiti da nam se ne obije nesta u glavu da 2P jos prestane postojati i da se udruzi sa HEG savezom.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimečet ruj 04, 2008 8:48 pm

evo sa cronusom pricah upravo....ovako, nove HORDE ce ciniti igraci HEG saveza i 2P saveza...shema Kung Fu sa s1.
2P savez prolazi reorganizaciju i biti ce podijeljeni po sektorima, sjever i istok, kolko sam skuzio...i dalje ce postojati 2P, 2P, i .2P. i po onom sta meni cronus kaze oni nemaju u planu prekidati ista sa ASom, ali kaze da nije takoder informiran o svemu tome.
Icihika i Pia su vodili pregovore sa HEGom vezano za to kolko mi je on rekao...i taj novi savez je jos u experimentalon fazi i treba vidjeti sta ce biti od svega toga na kraju. Uglavnom, ciniti ce ga najjaci igraci sa svih karti, od HEGa do 2Pa.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 05, 2008 12:47 am

bez obzira ko se sa kime spojio i kakav god savez da naprave, neće im ništa značiti ako ponove grešku kungfu-a i daju da im nosioci WW-a budu ljudi koji su imali višestruke povrede pravila, jer će multiji poučeni iskustvom sa s1 opet preroštati sve od početka servera kad WW bude u poodmakloj fazi
nyany-ju nije bila pronađena niti jedna mrlja
zato treba tražiti za nositelja WW-a čovjeka koji je čist po pitanju pravila (iako takav vjerojatno ne postoji), jer on će imati najveće šanse da ga izgradi do kraja, jer se vrlo lako može dogoditi da WW bude srušen za 10 lvl-a kada bude na 90-95 lvl
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 05, 2008 12:42 pm

vodio sam i sa sir ichy jucer razgovor...nesta mute, to je ocito...ona mi kaze da se samo probudila i vijdela taj novi savez HORDA, a cujem prije da je ona bila jedan od pregovaraca toga...pa ko sada tu koga laze...uglavnom nevazno dosta.

znaci, HEG i 2P krecu zajedno u osvajanje servera...za sada nam stoji saveznistvo sa 2P, a kolko dugo ce stajati to je pitanje...

Dal da probamo izigrati saveznistvo sa tim HORDA savezom?

mislim da je to malo teze posto su u savezu sa {HEG}, al eto da vas cujem...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 05, 2008 2:53 pm

Grand Master je napisao/la:
vodio sam i sa sir ichy jucer razgovor...nesta mute, to je ocito...ona mi kaze da se samo probudila i vijdela taj novi savez HORDA, a cujem prije da je ona bila jedan od pregovaraca toga...pa ko sada tu koga laze...uglavnom nevazno dosta.

znaci, HEG i 2P krecu zajedno u osvajanje servera...za sada nam stoji saveznistvo sa 2P, a kolko dugo ce stajati to je pitanje...

Dal da probamo izigrati saveznistvo sa tim HORDA savezom?

mislim da je to malo teze posto su u savezu sa {HEG}, al eto da vas cujem...

i ak ispeljamo saveznistvo sa njima bit ce ti raskid toga kad dođu natari.jer ak cemo im bit konkurenti sigurno ce nas ici rusiti.tak da ti je to li-la...pop meni vise li nego la...onoubiti je svejedno dal sad sklopimo saveznistvo kad ce bit raskinuto u kljucnim trenucima
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 05, 2008 3:29 pm

ma evo jednog primjera sa .ba servera... pobjedio je TM87, gradili su svoje WW, a mi iz DM-a smo gradili svoje... i premda nam je ostalo jos vojski za kraj, sa TM87 se nismo rokali...

ostali smo saveznici do kraja.

pa zasto tako ne bi moglo biti i ovdje?

Mada sumnjam da cemo isposlovati neki savez Wink
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 05, 2008 3:40 pm

gadna situacija nema sta, vrijeme ce rec sta ciniti i s kim se udruziti;) bom
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimesub ruj 06, 2008 4:43 pm

imam osjecaj da ce uskoro AS ostati samo sa svojom grupom i to je to...ako krenemo probati saveznistvo sa HORDE savezom raditi to ce biti shvaceno kao da nam je frka po meni, a mislim isto kao i bobi da to tesko mozemo isposlovati...
vidjeti cu sa ichikom i cronusom onak sa strane malo dal bi se to moglo ostvariti...do natara imamo jos preko 2 mjeseca pa bi nam to dobro doslo sada...
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 12, 2008 11:26 am

Pozdrav vijeću.

Ja sam ovdje friski ali evo i mojeg misljenja. Ja mislim da od svega ovoga nece bit nista i da ce nam 2P okrenut ledja,HORDE nam nece dat NAP i ostat cemo sami. Iz tog razloga mislim da trebamo vrbovat jos koji savez da se pridruzi nasoj grupaciji da povecamo nase carstvo i jos ojacamo u ovom kvadratu. HORDE ce radit svoj WW a pushat ce ih HEG i 2P i to je ocito. Samo je pitanje hoce li 2P prekinut veze s nama i krenut rusit nas WW. Ako i ne prekinu veze ja vjerujem da nam nece pomoc ni malo. Znaci ostajemo sami. Trebamo se bacit na to da i mi nadjemo nekog tko ce nas pushat.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimepet ruj 12, 2008 9:18 pm

slozio bih se sa hells angel...evo ja cu samo nadoadti najnoviji info koji imam...po onom sta sam ja cuo 2P se bas nije proslavio u ratu sa dicktatom i izgleda da je to bio jedan od razloga zasto su usli u te horde/acadmey sa HEGom...najvjerojatnije ce ta acadmey krenuti na +- kartu jer ML-M je u ratu sa HEGom, a Dicktat sa 2P.
takoder u ML-M i Dicktatu imamo ajmo reci saveznik...a sa 2P je po meni najpametnije za sada ostati saveznik, ne vidim razloga to prekidati, nikada se nismo napadali, pa neka to tako i bude.
DOBANN je tu di je, sa njima smo ok, oni se rokajuu sa HEGom, barem su meni tako rekli...

P.S.Hells Angel kao predstavnik •• AS •• je po defaultu dodan u vijecnici pa ga ovim putem pozdravljam. živili
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimesub ruj 13, 2008 11:26 am

neka se samo oni fino rokaju, a s Dobbanom probat nes sredit ako ide ne bi bilo lose:) probat izbjec "sluzbeni" rat kolko god moze te se s HEGom hrvat dok ekipa ne shvate da smo najjaci:)))
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimened ruj 14, 2008 3:09 am

izgleda da se DOBBAN stvarno roka sa HEG-om
meni šalju pojačanja ko šašavi, kad smo im rekli da se branim od HEG-a Wink
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitimened ruj 14, 2008 3:19 am

Pa evo DOBBAN je jako dobar kandidat da ga pridobijemo na nasu stranu.Mislim da bi trebali intenzivnije s njima suradjivat i kontaktirat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





HORDA... novo na s2.hr Empty
PostajNaslov: Re: HORDA... novo na s2.hr   HORDA... novo na s2.hr Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HORDA... novo na s2.hr
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lorodovo novo selo od HOS-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: