Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kontraofanziva

Go down 
+2
don-kaco
bobi
6 posters
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimened kol 31, 2008 2:08 pm

Mislim da bi morali tu u centr4u mape nesto poduzeti...

Pod hitno moramo izabrati igrace koji ce se pushati sa ressima i napraviti veliku vojarnu/konjusnicu i uz pomoc saveza odrzavati to selo na zivotu sa hranom i ressima da se proizvodi vojska za izgubit od 0-24 i u vojarni/konjusnici i velikoj vojarni/konjusnici.

Po meni, trebamo barem 2 igrača koja cemo pushati... i barem jedan od ta dva bi trebao biti teutonac jer njima najmanje treba ressa i najbrze vojska ispada van...

sa time da ako to dogovorimo, trebali bi i glavni savez i wingovi pushat-pšushat i pushat, a sa tom vojskom krenut u preuzimanje jednog po jednog sela od HOSa tj HEg-a...

i ovo je hitno... nema odugovlacenja, ovo bi morali dogovoriti kroz dan/dva
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimened kol 31, 2008 2:26 pm

svaka cast.potpis do neba.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimened kol 31, 2008 6:19 pm

to je trebalo odavno napraviti, ali nismo bili spremni malo bolje se upoznati Smile
a sada se onda ne smije čekati sa time, nego idemo odrediti dvojicu i primiti se posla
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 9:59 am

Baysa je napisao/la:
to je trebalo odavno napraviti, ali nismo bili spremni malo bolje se upoznati Smile
a sada se onda ne smije čekati sa time, nego idemo odrediti dvojicu i primiti se posla

neka pradjedovi odrede tu dvojicu i udrimo... ja imam selo 9 cropera koji je na dobroj poziciji, dovoljno daleko od njih da se organizira obrana, a dovoljno blizu da nije daleko napadati...

imam 100% bonus hrane, a treba mi jedno 5-6 dana da napravim mjesta za veliku vojarnu/konjusnicu i jos dodatne dvije zitnice... radionica je na 19 ili na 18 i sve skupa moze ispadati van brzo... + imam 2 senatora u selu(istina, ne bi ih smio izgubiti jer necu moc napraviti nove, ali nema veze, mogu ih uvijek slati u drugom napadu u istoj sekundi)...

ja mogu biti jedan, nije problem, napadati znam, a znaju i hosovci da znam... ali u centru mape imam samo 5 sela i sam to isfinancirati ne mogu... jebga kad sam pobjego gore za natare... ali tamo smo rijesili HOS... sada je vrijeme da se malo vratim u centar mape Smile

ja bi krenuo sa ciscenjima iu da prostite izjebo ih ko mlade majmune... krenuvsi od djordjetovih sela, pa prema marinu i prasožderu... ali moram skupiti 7-8k imperijana i 3k cesarisa barem... nakon szto se izgradi velika vojarna/konjusnica trebalo bi mi cca 10 dana za to izvest, mozda malo manje.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 4:43 pm

snasao sam se i malo prije... srusio mi je jedan od TIGRića akademiju i vijecnicu, vec sam poceo sa izgradnjom vel. vojarne/vel. konjusnice...


3 zitnice imam ovako i onako, a cim razvijem sve sto trebam u oruzarnici/kovacnici cu i njih srusit i napravit jos dvije zitnice da se moze vino ta vojska nahranit...

ako me ne krenu napadati... uskoro su najebali Smile da vam pravo kazem, veselim se toj akciji Very Happy
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 5:23 pm

krecemo sa time podhitno i podrvazam tu akciju...bobi ce biti prvi napadac, a drugoga moramo naci...mislim da bi warunga to trebao odraditi kao teutonac i sada cu sa njim to popricati.
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 5:31 pm

volio bi biti jedan od onih kojeg će se malo pushnuti da napravim vojske do neba
svi koji moraju znati znaju i gdje
i ovim putem javno obečavam da će kao i dosada svaki vojnik ginuti do posljednje kapi krvce svoje
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 9:44 pm

moto je napisao/la:
volio bi biti jedan od onih kojeg će se malo pushnuti da napravim vojske do neba
svi koji moraju znati znaju i gdje
i ovim putem javno obečavam da će kao i dosada svaki vojnik ginuti do posljednje kapi krvce svoje

ja bi ti drage volje dao da se tebe pusha, ali problem je sto nam za to treba selo sa velikom vojarnom/konjusnicom da se vojska ful brzo digne... tvoje jedino malo vece selo je glavni grad pa ne moze imati veliku vojarnu/konjusnicu... mozda ako zauzmes neko selo koje to ima ili u kojem ces napravit.. ali za sada mislim da nema smisla kod tebe to bude... hehehe, ili imas nekog asa skrivenog u rukavu pa sa nekog drugog acca se spajat? Smile
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimepon ruj 01, 2008 11:39 pm

bobi je napisao/la:
moto je napisao/la:
volio bi biti jedan od onih kojeg će se malo pushnuti da napravim vojske do neba
svi koji moraju znati znaju i gdje
i ovim putem javno obečavam da će kao i dosada svaki vojnik ginuti do posljednje kapi krvce svoje

ja bi ti drage volje dao da se tebe pusha, ali problem je sto nam za to treba selo sa velikom vojarnom/konjusnicom da se vojska ful brzo digne... tvoje jedino malo vece selo je glavni grad pa ne moze imati veliku vojarnu/konjusnicu... mozda ako zauzmes neko selo koje to ima ili u kojem ces napravit.. ali za sada mislim da nema smisla kod tebe to bude... hehehe, ili imas nekog asa skrivenog u rukavu pa sa nekog drugog acca se spajat? Smile

ovo sam morao naglasiti u tekstu

svi koji moraju znati znaju i gdje
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 12:33 am

ja mogu uletit ako se ne nađe bolji kandidat:)

kontraofanziva 561872
[Vrh] Go down
Sponsored content





kontraofanziva Empty
PostajNaslov: Re: kontraofanziva   kontraofanziva Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kontraofanziva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: