Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cemu ova tisina?

Go down 
+7
Archol
.308 Winchester
bako
viditrix
krilnik
Lord of Slaves
? ? ?
11 posters
Autor/icaPoruka
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepon kol 25, 2008 12:51 pm

nitko nikakav HOF vise ne stavlja..sto se dogada? da nije mozda se se ceka utorak popodne pa da pocnu akcije? Very Happy
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepon kol 25, 2008 12:56 pm

? ? ? je napisao/la:
nitko nikakav HOF vise ne stavlja..sto se dogada? da nije mozda se se ceka utorak popodne pa da pocnu akcije? Very Happy


"Utorak popodne" mislim da cu iskoristiti par onih tvojih smajlica cemu ova tisina? 5540 cemu ova tisina? 5540 cemu ova tisina? 5540 cemu ova tisina? 5540 ne zna ne zna ne zna
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepon kol 25, 2008 2:03 pm

haha..pa onda mozemo "legalno" napadati dictat..proci ce 48h od prekida nenapadanja.. Wink
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepon kol 25, 2008 3:08 pm

Ja sam ga već počeo legalno napadati, mislim na njegov wing jer tak i tak snjima nismo imali nikakav nap sunny
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepon kol 25, 2008 4:01 pm

ma ja cu pomalo jer imam posla preko glave ovaj tjedan..tako da se suzdrzavam jos malo.. Wink
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 2:14 am

e da diktatov wing, molio bi zainteresirane igrace blizu -70/55 koji zele testirati njihove igracke sposobnosti u vidu obrane sela od osvajanja da mi se jave igm-om. Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
bako
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 159
Registration date : 27.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 10:04 am

sad ja radim katapulte
[Vrh] Go down
.308 Winchester
Novi član
Novi član



Broj postova : 33
Registration date : 24.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 12:52 pm

baš je neka opća tišina u savezu... kolko vidim HOS i HEG redovito posječuju neke naše igraće a mi njih nikako da posjetimo.. što postaje sramotno jer nije uredu da je netko stalno u tvojoj kući a ti u njegovoj nikako... Very Happy
Ja bi kao običan igrać i član ovog saveza molio sve članove saveza koji imaju napadačke vojske da krenu uzvraćat udarac.. pomozite našim palim borcima koji stalno gube vojsku na HOS savezu i stalno se dižu iz pepela i u pepo opet pretvaraju..(moto svaka čast).... sad će se netko reći pa zašto ja nenapadam.. vjerujte mi da bi ih napadao svaki dan, pa makar i svaki dan sve izgubio ali trenutno je problem što sam ja od početka servera deff igrać i radio sam samo deff koji je od početka servera lomio koplja na HOS-ovim igraćima (kod bayse, minea, fratra, mote...) i prije nekih tjedan dana sam počeo da radim malo off vojske da mogu i ja napadati jer mi je postala monotona igra... Monotona je postala jer nema nikakvih akcija, slabo kada se napravi neka čeka (što je krivnja igraća koji su po napadima pa šute i trpe gubitke), a i kada se napravi neka čeka vlasnig tog acc-a ljepo ostavi vojsku da krepa od gladi jer nezna doći online ili nezna naći nekog sittera koji će mu paziti na to dok ga nema.. ispravite me ako griješim.. to je moje osobno mišljenje o cjelokupnoj situaciji.... ovo sam većinom govorio za savez u kojem sam ja --AS-- jer mi je stvarno pun k... toga da smo mi stalno pod napadima i da neznamo vratiti udarac...
za druge saveze neznam i neću govoriti o njima... nadma se da neće biti nekih većih ljutnji.... Smile

pozzz
[Vrh] Go down
Archol
Newbie
Newbie
Archol


Broj postova : 78
Registration date : 01.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 1:02 pm

Yes, Fight The Power !!! Very Happy
Valjda ce biti bolje kad godisnji zavrse...
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 1:40 pm

godisnji su zavrsili...nemoj slat tim igracima vojsku...da ti umre od gladi...jest da branis savez al kao prvo branis njihov acc...a ako njima nije stalo do njega...pa neka ne igraju...GM uzeo jutros selo jednoj igracici i heg-ovog novog winga...tak da mi uzvracamo...a sad...mislim da odlicni ljudi vode --as-- samo malo treba sad postrozit kriterije...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 2:06 pm

po meni bi mozda trebalo napraviti reorganizaciju kompletnog saveza... aktivniji igrači u glavni savez, a ne toliko aktivni u wingove... više ćemo dobiti sa jakim i organiziranim glavnim savezom... a obzirom da bi se u njega ukljucili i ljudi iz wingova, bi wingovi i dalje imali odličnu komunikaciju sa svojim bivšim vođama... i uvijek bi mogli računati na pomoć... to je moje mišljenje... pradjedovi neka sjednu i odvijećaju Smile
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimeuto kol 26, 2008 2:28 pm

cemu ova tisina? 87262
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:41 am

bobi je napisao/la:
po meni bi mozda trebalo napraviti reorganizaciju kompletnog saveza... aktivniji igrači u glavni savez, a ne toliko aktivni u wingove... više ćemo dobiti sa jakim i organiziranim glavnim savezom... a obzirom da bi se u njega ukljucili i ljudi iz wingova, bi wingovi i dalje imali odličnu komunikaciju sa svojim bivšim vođama... i uvijek bi mogli računati na pomoć... to je moje mišljenje... pradjedovi neka sjednu i odvijećaju Smile

Na taj nacin bi dobio glavni AS uber alles, i 2 saveza koji sluze kao farme HOS-u i HEG-u. Po meni los potez. Jednostavno treba pocet izbacivati duple accounte iz saveza jer ih ima k'o blata. Makar ostali na 10 kvalitetnih igraca. A ti likovi jedva da kontroliraju svoj account. Onaj drugi ili cak treci ne posjete po par dana... Pa kako ih onda nebi farmali? I ja bih da se smije... lol!
Ali prije izbacivanja hocu isprobati nesto, tako da molim za strpljenje.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:08 pm

Slažem se sa Nex-om jer ak napravimo od wingova čiste farme heg-u, nismo napravili posel. Po meni trebamo komunicirati sa našim saveznicima i od dva saveza složiti još jedan bolji i sa ostalima napraviti još jedan wing, al opet treba gledati da ne završe svi slabi u tome wingu. Glavni savez bi ipak trebao biti jači i imati glavnu funkciju u ww-u, a za to nam trebaju jači igrači. Isto tako, ako netko ima 15 sela, nije uredu da je u savezu sa čovjekom od tri sela... ne zna
Zato dedeki pobrinite se i strpajmo -AS- u top 5, jer to zaslužujemo cemu ova tisina? 720188
[Vrh] Go down
viditrix
Novi član
Novi član



Broj postova : 36
Registration date : 25.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimečet kol 28, 2008 11:25 pm

nemojte samo pretjerivat s ovakvim grupnim spajanjima, masu ljudi se naviklo jedni na druge jer su gradili povjerenje i odnose od pocetka servera a i zaboravili ste na grupiranost koja je po meni 100 puta bitnija od ranga -as- a na ljestvici.
razbucate li sve wingove nebu dobro zato pamet u glavu. jedini pravi razlog zbog kojeg bi se trebalo dogoditi eventualno pregrupiranje je sto veca zbijenost naselja unutar jednog od AS saveza, pogledate li ---as--- i dnevne napade na njih kojih skoro pa i nema sve ce nvam biti jasno. pametno grupiran savez koji kontrolira svoje koordinate smanjuje vjerojatnost napada jer pojacanjja stizu pre brzo. zato nemojmo brzati s tim bedasocama oko grupiranja jacih igraca.
-eto to je moje misljenje pa me opametite ako sam nesto krivo rekao.
[Vrh] Go down
moto
Newbie
Newbie
moto


Broj postova : 72
Registration date : 24.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:04 am

mislimda je viditrix u potpunom pravu
nekakve sitne rekonstrukcije i korekcije ok ali nikakve velike rošade nebi bile dobre kava
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepet kol 29, 2008 1:26 am

ma vidi ovako...sve 5.netreba ali,cinjenicno stanje je da u nasem savezu ima puno ljudi koji simsitaju(mozete se ljutit i nemorate,vama na dusu ide).znaci od nekih nisam vidio ni pljacku,ni pokusaj preuzimanja naselja a kamoli nesto ozbiljnije ili neki dogovor za akciju.i sta sad,vjerujem da mozda takvih ima i u --as--u.i događa se situacija da kad tim ljudima zagusti,odmah ide kruzna i mi debili koji smo stalno na kompu odmah se salju pojacanja i ta pojacanja se gube...nema veze,branimo savez.ali ako ti ljudi nedaju nista za uzvrat,pa ni slovo na forumu...onda kaj s njima?nis ko da ih ni nema...al kad ih ima,budu farme,sto se vidi lose za savez,i gubi se deff na njima...pa ako malo preneses neke igrace nekud(nemorate vi kod nas ic,moze i obrnuto)pa bi se mogao neki pomak dogoditi...ovak je ovo...hm...kaj ja znam...mislim da bi svima bilolakse da se malo postroze neke stvari,napravi kvalitetan savez...
eto to je moje misljenje,s kojim su neki vec i upoznati...
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepet kol 29, 2008 1:53 am

hmm..sto reci na sve ovo..ajde i moje misljenje da se cuje..mi u svim AS savezima imamo saveze podjeljene na grupe po poziciji na karti..tako ja spadam u ZUTU grupu i oko mene bas i nema ljudi iz -AS- saveza iliti ga glavnog AS-a,nego u tu ljudi iz --AS--, --AS-- i ---AS--- s kojima suradujem jako dobro..i ne trebaju nam nikakva prebacivanja i ostale stvari..treba ljude izbaciti za koje se zna da nemaju volju za igranjem..ili ajmo to ovako gledati..ako netko samo gradi grad i ne napada i ostalo sto mi drugi radimo,to je isto u redu..takvima treba reci da grade skladista i dizu urede za trgovinu na sto vecu razinu jer ce poslije trebati sto vise ressa za WW,tako da imamo korist od njih..jer znam da ima ljudi koji su defanzivni igraci i samo takve jedinice grade..a ima i onih koji samo napadaju..ja bih sebe stavio negdje izmedu trgovaca i napadaca..ali hocu reci da svi imaju neku ulogu u ovom savezu..(osim neaktivnih).. Smile ali ovaj savez mi je jedan od boljih..ustvari najbolji i najslozniji savez u kojemu sam bio..a stvarno imam staza na ovoj igrici..


uglavno da sve zbrojimo glavno je da smo podjeljeni na grupe medu svim nasim savezima,a imamo predodbu sto se zbiva na drugoj strani karte..i jako je vazno da upoznate susjede..pogotovo ako su iz nekog AS saveza ili ako suraduju s nama..i radite akcije sa ljudima oko vas i cistite si kartu oko sebe..i naravno gledajte na druge ljude na drugim krajevima karte..

hvala i do citanja..

vaš ? ? ?
[Vrh] Go down
.308 Winchester
Novi član
Novi član



Broj postova : 33
Registration date : 24.06.2008

cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitimepet kol 29, 2008 3:00 am

ja mislim da one priče o prebacivanju jakih igraća u jedan savez a slabih igraća u neki od wingova, nema smisla... kao što je viditrix rekao jedine reforme u savezu koje bi trebale biti, ako budu, su one u vezi grupacije... a ovo ostalo jednostavno nema smisla.. da rezimiram, u potpunosti se slažem sa viditrix-om
[Vrh] Go down
Sponsored content





cemu ova tisina? Empty
PostajNaslov: Re: cemu ova tisina?   cemu ova tisina? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cemu ova tisina?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: