Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 problem sa slovencima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

problem sa slovencima Empty
PostajNaslov: problem sa slovencima   problem sa slovencima Icon_minitimečet kol 14, 2008 12:53 pm

dobio sam sljedeću poruku pa je prosljeđujem ovdje i želim da se očitujete o ovome
**********************************************************************

naši rade svinjarije oko jednog naselja kojeg su očistili slovenci i na kraju netko od asa uletio i zauzeo mimo dogovora a i nesukladno s napom koji je potpisan

molim te provjeri o čemu je rjeć ovo mi je napalm poslao
mislim da nije uredu pošto nam bezrezrvno pomažu

________________________
primzy 14.08.08
forum Dobbn 07:07:42
mal pošlj svojim znanim u AS da bodo vidli kaj se dogaja:


Postovani clanovi,posto sam imao najbolju namjeru da pomognem pojedincima u preuzimanju naselja koje sam sam ocistio od vojske protivnika te jedno preuzeo i druga pripremao za vasa preuzimanja,sve je propalo zbog bahatosti pojedinih clanova -AS- saveza.naime oni su dosli na gotovo,sto sam ja pripremio o osvoili naselja,i da bude stvar jos bolja,tip mi kaze da sam ja bahat te da on nije znao da sam ja napao.ma molim te kako nisi prije napadao naselja kada je u njima bilo po 3000 + vojnika nego sada kada je prazno i kada si vidio da sam ja jedno naselje preuzeo.
stoga,zbog takvog jadnog i nepostenog ponasanja,neka vodstvo DOOBRROOO razmotri sta cemo dallje sa njima jer od ovakvih nappova nema koristi.
uostalom gomilam croop sa vojskom jako ubrzano tako da sam spreman na sve.
PA SAD VIDITE STA CEMO SA NJIMA!! pig
[Vrh] Go down
Korisnički profil Poąalji privatnu poruku
Admin
Admin



Pridruľen/a : 11. 08. 2008.
Postovi : 48


Novi postNaslov: Re: Savezi i paktovi Today at 1:46 am Citiraj i odgovori
Ja mislim da bi trebali odustati od NAP-a sa njima.Oni su po prirodi kukavice i napadaju samo slabije članove,tako da mislim da kada bi ih mi malo naribali nebi bilo nikakvih povratnih napada.

Hvala bogu ima se vojske kolko ti bog hoče,a meni bi cak dobro doslo jedno čiščenje.............
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

problem sa slovencima Empty
PostajNaslov: Re: problem sa slovencima   problem sa slovencima Icon_minitimepet kol 15, 2008 4:09 pm

sada smo ja i baysa pricali, nece slovenci iz 2P TS nista napraviti i nema tu fkre...a i dalje su od nas pa nas relativno briga.
alpha iz njihovog saveza je ok i nemamo brige.
[Vrh] Go down
Baysa
Administrator
Administrator
Baysa


Broj postova : 170
Age : 49
Lokacija : Samobor 45.80°N / 15.72°E
Registration date : 24.06.2008

problem sa slovencima Empty
PostajNaslov: Re: problem sa slovencima   problem sa slovencima Icon_minitimepet kol 15, 2008 4:13 pm

htio bih samo dodati da su napalm81 i tilen, bili jako široke ruke kad se branilo motototo-a i za te igrače moramo uvijek biti spremni pružiti svaku moguću pomoć
[Vrh] Go down
Sponsored content





problem sa slovencima Empty
PostajNaslov: Re: problem sa slovencima   problem sa slovencima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
problem sa slovencima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zayl-problem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: