Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Empty
PostajNaslov: Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---   Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Icon_minitimesri lip 25, 2008 10:45 am

Pozdrav,

htio bi pokrenuti raspravu o zajedničkim borbenim skupinama sva tri saveza. Prije nekoliko dana ovaj je prijedlog došao od vrha -AS- a i mogli bi ga sad i zaživiti Wink

Karta sva tri saveza ;

http://travianmap.nl/index.php?ser=328&a=-%20AS%20-%2C%20--AS--%2C%20---AS---&g=1



mahanje
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Empty
PostajNaslov: Re: Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---   Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Icon_minitimesri lip 25, 2008 7:13 pm

Slazem se, evo mislim da se pocelo to i raditi sa ovim sta smo svi poceli Skype uvodit kao sredstvo komunikacije izmedu - AS - i --AS--, treba jos ubacit par ljudi iz ---AS--- i to ce bit to.mogu napraviti proforme kako bi izgledale borbene skupine sva tri saveza pa cu stavit sliku.

Iodating...evo sve super, formacija i gustoca, na brzinu sam zaokrzio to...dajte prijedloge kolko skupina i sve...imajte na umu da ako napravimo skupine od npr samo 10 ljudi po skupini da je to tesko za sprovesti...sveukupno nas je 180 skoro, znaci po meni skupine od 30ak ljudi.
Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Nove_b11
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Empty
PostajNaslov: Re: Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---   Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Icon_minitimepet lip 27, 2008 11:29 am

to je poanta. da se zajedno djeluje bez obzira na savez
da svatko zna kome se javiti i s kime surašivati [pisao sam već za koordinatore i vođe skupina]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Empty
PostajNaslov: Re: Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---   Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS--- Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Borbene skupine -AS-,--AS--,---AS---
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BORBENE SKUPINE
» BORBENE SKUPINE - AS -
» BORBENE SKUPINE - AS -
» BORBENE SKUPINE -- AS -- WING
» tko vam je vodja skupine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: