Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 svi napadi u nasoj grupi..

Go down 
Autor/icaPoruka
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

svi napadi u nasoj grupi.. Empty
PostajNaslov: svi napadi u nasoj grupi..   svi napadi u nasoj grupi.. Icon_minitimesub lip 14, 2008 3:37 pm

evo i ja spadam u ovu skupinu.. Smile
pa da vam se predstavim..iz Rijeke sam,punoljetan, i prije sam bio u CL1 savezu..

pa evo da otvorim i topic u kojem cemo pisati tko nam smeta i koga treba napasti..naravno treba poslati izvjesca od izvidanja i razlog da ne bi bilo bezveze napadanje..i prije napada mislim da bi trebali poslati s koliko vojnika napada onaj tko trazi napad..i neka se napadi pisu barem 2-3 dana prije samog napada tako da svi stignemo pogledati post..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




svi napadi u nasoj grupi.. Empty
PostajNaslov: Re: svi napadi u nasoj grupi..   svi napadi u nasoj grupi.. Icon_minitimepon lip 16, 2008 10:55 am

ja se slazem Very Happy
[Vrh] Go down
? ? ?
Novi član
Novi član



Broj postova : 46
Age : 34
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.06.2008

svi napadi u nasoj grupi.. Empty
PostajNaslov: Re: svi napadi u nasoj grupi..   svi napadi u nasoj grupi.. Icon_minitimesri lip 18, 2008 1:57 pm

sto tebe napadaju?poslao sam 300 falangi..dobar su lvl obrane.. Smile
daj reci pa cemo mi njih..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




svi napadi u nasoj grupi.. Empty
PostajNaslov: Re: svi napadi u nasoj grupi..   svi napadi u nasoj grupi.. Icon_minitimesri lip 18, 2008 3:58 pm

imam napade sa strane ptsp saveza,
na svaki grad preko 10 napada ,mislim da su fejkovi al svejedno fala na pojaćanjima!
ak nisu fejkovi onda bolje da ih nema jer cu sve predodredit za njihovo uništenje,makar me to stajalo brisanja raćuna! palica
[Vrh] Go down
Sponsored content





svi napadi u nasoj grupi.. Empty
PostajNaslov: Re: svi napadi u nasoj grupi..   svi napadi u nasoj grupi.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
svi napadi u nasoj grupi..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» obrana u nasoj grupi..
» pozdrav crnoj grupi
» Dicktat*-napadi
» Napadi HOS-a na -- AS --
» NAPADI NA HEG WW-E

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: borbene skupine - AS- :: borbene skupine :: Žuta grupa-
Forum(o)Bir: