Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kriglic vs reborn

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 3:23 pm

[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 3:39 pm

Bravo za sve koji su poslali pojacanja.

Neka ostanu jos malo kod tebe, ovaj HOS-ovac je jedno vrijeme osakacen Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 3:48 pm

ima zitnicu od 11800, a u minusu je 5k. rekao sam mu da posalje vojsku nazad, jer bi jednostavno svi pomrli, a nema gdje stavljati hranu. on sad dize zitnicu, a mi smo svi blizu i lako mu opet posaljemo pojacanja. nadam se da nemate nista protiv.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 3:48 pm

e da zaboravih se zahvalit evo da krenem ispoćetka prvo zayl i superkita pa pavlic pa marijica zatim ide anarion i naposljetku highflier
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:02 pm

Bravo zaly. Dizi zitnicu, samo to radi jedno vrijeme, jer, trebat ce opet pojacanja Smile
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:27 pm

evo dižem sad mi je na 11
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:28 pm

cheers cheers

A meni nis zahvala kaj sam kruznu posalo...dobro dobro... Razz
Zitnicu i zidine dizi...ostavi nekoga za sittera da to stalno pazimo i naravno posto cetekma brzo idemo sada navijati
cheers
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:32 pm

Grand Master je napisao/la:
cheers cheers

A meni nis zahvala kaj sam kruznu posalo...dobro dobro... Razz
Zitnicu i zidine dizi...ostavi nekoga za sittera da to stalno pazimo i naravno posto cetekma brzo idemo sada navijati
cheers
i tebi zahvala nisam znao da je to bila kružna sory na izostavljanju

a sitter mi je zayl
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitimepet lip 13, 2008 1:24 pm

a to je zayl slao poruke....aaaaaaaa, onda okej, ja na netu a kad dodje naređenje salji pojacanja odmah...a ja gledam sta je ovo?!
a onda i u redu da je on prvi u zahvali..makar bi mi bilo draze da sam ja..a i nas reper grand master je veoma zasluzan, da nije njega ne bi bilo konja u selu..
sve 5..

uglavnom, kriglicu izgubio sam 400 drva i gline i 350 zeljeza i zelim to sto prije..
lol! lol! lol! lol!

naravno da se salim, da ne bi slucajno poslao..samo dizi zitnicu i zovi jer smo ti mi blizi od svih pa ti pojacanja dodju na vrijeme cak i nakon 18 poruka..hehe

p.s. sljedeci puta,a bit ce ga jer ce ovaj ici po osvetu, sazmi mi sve u jednoj poruci da ne gubimo vrijeme, ovaj puta smo imali srece..
dakle, kolicina hrane, lvl zitnice i zida, kad stize napad koji je prvi krenuo(dakle onaj s katasima da ne gubimo vojsku) i ako to ne znas s kojom vojskom obicno dolazi i kada...
a to se zapravo odnosi na sve..
pozdrav i cestitam na 1.om hofu...majku mu, ja ga jos nemam..smrc..hehehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





kriglic vs reborn Empty
PostajNaslov: Re: kriglic vs reborn   kriglic vs reborn Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kriglic vs reborn
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» REBORN-HOS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Ratni dio :: HOF-
Forum(o)Bir: