Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napadi od HOSa

Go down 
+8
w4st3d
nino1102
Lord of Slaves
Pavlic
SuperKita
swingerajac
ombre
godfather
12 posters
Autor/icaPoruka
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimeuto svi 06, 2008 11:45 am

Koliko god da sam bio dobar s njima, ovo me već lagano previše živcira. Napali su Bounty i skršili obranu, pa pljačka... poslao sam im poruku, hoće NAP ili ne. bez izvrdavanja

u svakom slučaju: nema simcitanja! TRENIRAJTE VOJSKU!
[Vrh] Go down
ombre
Newbie
Newbie
ombre


Broj postova : 95
Registration date : 04.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimeuto svi 20, 2008 10:49 pm

igrač Might Mickey je vrlo uporan u napadima na superkitu elephant ,hehe

planiramo neki napad(e) na njega da odhebe nabrzake pa da se malo Basketball s njim...
sve je još preliminarno jer nemam previše vojske za neki veći napad pa molim vodje borbenih skupina da provedu neki dogovor (asap)!!

Exclamation
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimeuto svi 20, 2008 11:04 pm

Svakodnevo stižu provokacije od strane hos-a, možda bi trebali malo pokazati zube, mislim da smo jači i organiziraniji mahanje
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimeuto svi 20, 2008 11:07 pm

slazem se s ombretom Smile

decko napada a ja nazalost nemam komp preko noci tako da neznam sto ce biti nocas, nadam se da nece biti katapulta..ali fakat ovaj hos malo pretjeruje..
ja radim sada vojsku, sto obrambenu sto napadacku pa ako netko planira napad ili obranu moze racunat na mene..
samo ponavljam, nemam komp preko noci Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimeuto svi 20, 2008 11:19 pm

e da i da pitam, kako to da je pavlic otisao u neprijateljski savez?? :evil: :evil:
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:48 pm

SuperKita je napisao/la:
e da i da pitam, kako to da je pavlic otisao u neprijateljski savez?? :evil: :evil:
Vratio sam se Razz Nisam ja, nego brat.

Uglavnom, vodstvo zna sve.

U kratko: dobio sam novi posao, tako da nastavljam igrati u travianu... kita, nemoj se ljutiti Smile
[Vrh] Go down
SuperKita
Newbie
Newbie



Broj postova : 72
Registration date : 13.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:51 pm

uf, dobro Cool Cool

vec sam se bio preplasio da ce mi najblizi susjed postat opasnost.. Crying or Very sad Crying or Very sad
ali sada je sve u redu.. cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: hos   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 7:51 am

Ocemo li više pokazat zube Hos-u.
Mislim da je krajnje vrime da ili da sklopimo kakav nap ili da se uvucemo u rat.
Vidit cemo ko je bolji i organiziraniji
[Vrh] Go down
nino1102
Novi član
Novi član
nino1102


Broj postova : 12
Registration date : 04.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 1:01 pm

hos i heg redovito napadaju nas wing zadnji put smo im pokušali spremit sacekusu kod zileta ali skuzili su i nisu nas cak ni izvidali kako je to moguce bas se pitam
[Vrh] Go down
nino1102
Novi član
Novi član
nino1102


Broj postova : 12
Registration date : 04.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 1:10 pm

a evo i zdravek je zbriso u hos a pogledao sam malo njihove saveze nije bas za salu klanjanje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 1:51 pm

Ne boj se za Zdraveka, neće napast ni jednog našeg, osim toga, on će se vratit kod nas ja vjerujem!!

Želi samo vidjeti kako je tamo!!
[Vrh] Go down
w4st3d
Novi član
Novi član



Broj postova : 20
Registration date : 13.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 2:08 pm

nino1102 je napisao/la:
hos i heg redovito napadaju nas wing zadnji put smo im pokušali spremit sacekusu kod zileta ali skuzili su i nisu nas cak ni izvidali kako je to moguce bas se pitam

jesu, izvidali su. nisu samo prestali napadat...
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 2:48 pm

nino1102 je napisao/la:
hos i heg redovito napadaju nas wing zadnji put smo im pokušali spremit sacekusu kod zileta ali skuzili su i nisu nas cak ni izvidali kako je to moguce bas se pitam

znači da imamo izdajicu ako sam dobro skužio....
u savezu prije,tj. koaliciji di sam bio,CL....našlo se par izdajica koji su bili HOS-ovci ili iz nekog drugog saveza i onda smo ih uklanjali....tako treba i ovdje ako ih ima uopće ili se varam?
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 2:55 pm

Toga ima u svakom savezu i tu si moremo samo rit pobrisati... Zato treba koristit drugu komunikaciju za napade i sačekuše ,a forum ostavit za neke obavijesti i zajebanciju :joker:
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:03 pm

Upravo to. Treba suziti krug, maksimalno. Svatko ima jednog ili dva covjeka od povjerenja. Treba napraviti jedan krug ljudi za kojih se zna da nisu. Polago eliminirati svakog sumljivog.

Treba provjeriti svacije selo. Vidjeti tko je online, poslati poruku i u roku odmah stavit nkoga od vodja za sitera, da pregleda selo i poruke. Zadnjih 10 tak poruka mora svatko imati...
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:32 pm

hahaha, da čitaš moje proukice, bi ti se zdigel :albino: bravo
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:36 pm

swingerajac je napisao/la:
hahaha, da čitaš moje proukice, bi ti se zdigel :albino: bravo
GHahahahahhha ne bih aj citao, vodstvo saveza Smile a njima bi se zdigel Smile hahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:19 am

Evo samo da kažem da me MarinF napao iz naselja Pag na Rivija, onaj account što igram sa Kekinhom, iz croppera 15 koji mu je glavni grad napao me je sa 6170 boraca sa sjekirom i 1670 teutonskih vitezova, pa u slučaju da krene na koga da se znate ravnati Smile Smile

Jedino bi se od toga mogla izvući ona obrana koju je Minčić jednom pripremio kod Bounty Smile
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:24 am

Vidi se da cijeli savez ulaže u njegovu vojsku, trebalo bi nekaj smjestiti jer će s time početi razvaljivati ekipu...
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:49 am

Jedan mali napad na mene.
http://travilog.org.ua/hr/8863271/991259aa088003e7bc2e1baea4eea5e8

Nije mi jasno da me napao sa 140 legionara. Ako je ovo lazni napad bio, bez veze je slao u smrt 140 legionara. A ako je mislio ozbiljno, onda je presmijesan...
[Vrh] Go down
Section8
Newbie
Newbie
Section8


Broj postova : 59
Registration date : 13.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 12:21 pm

lol1 lol1 lol1 lol1 lol1 lol1 lol1


mislim da se lik zajebo
[Vrh] Go down
Selo veselo
Novi član
Novi član



Broj postova : 8
Registration date : 04.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 1:35 pm

netko je glup
[Vrh] Go down
Elliot
Novi član
Novi član
Elliot


Broj postova : 12
Registration date : 03.05.2008

Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitimepon svi 26, 2008 2:11 pm

neko je ispa glap lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napadi od HOSa Empty
PostajNaslov: Re: Napadi od HOSa   Napadi od HOSa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napadi od HOSa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NAPADI NA HEG WW-E
» Napadi HOS-a na -- AS --
» TROSKOT nema mira
» napadi HEG-a na geek WW
» Dicktat*-napadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: borbene skupine - AS- :: borbene skupine-
Forum(o)Bir: