Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari

Go down 
+6
kriglić-www.ovisnik.hr
swingerajac
Grand Master
godfather
zvonimir222
bobi
10 posters
Autor/icaPoruka
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 9:38 am

Ovako, nas dvojica smo se doselili na

• 06.
(-129 | 138)
• 07.
(-127 | 138)

i ne bi bilo lose da se u okolikci naselite i vi... oko nas su u blizini pocela nicati naselja od HOSa... je da smo trenutno tamo najrazvijeniji, ali ne bi bilo lose niti da se planski doseli sto vise ljudi iz naseg saveza tamo... nas dvojica na ovom accu cemo probati ocistiti ta sela koja su ovi napravili kada dodje vrijeme, ali podrška u vidu vlastitog saveza ne bi bila loša...
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 3:24 pm

ps. radi se prvi naseljenik, tako da cemo sutra imati jos jedno selo negdje oko tih koordinata... ne bi bilo lose da se jos netko prikljuci... zajedno smo jaci!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 3:34 pm

ja bih al daleko mi je 12 sati pa mi se ne isplti , bilo bi mi glupo cilo vrime žicat rese i ja imam 3 naseljenika spremna za neseljavanje
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 3:45 pm

www.Ovisnik.hr je napisao/la:
ja bih al daleko mi je 12 sati pa mi se ne isplti , bilo bi mi glupo cilo vrime žicat rese i ja imam 3 naseljenika spremna za neseljavanje

meni trgovcima treba 8 sati do tamo, naseljenici su putovali oko 30 sati ako se dobro sjecam... ali kad se razviju jos resursi od novih sela, uskoro nece biti potrebe za slanjem ressa.. jer cu farmat ove HOSovce Smile

kako hocete... samo kazem da smo gore u prednosti bez obzira na HOSovce koji su se doselili... moj (naš) 15 cropper vec ima preko 200 populacije, farme na 8 manje vise... i 12 imperijana Very Happy kad se razviju jos druga dva selakroz 10ak dana... pocinjem sa rusenjem HOSovaca..
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 4:13 pm

neznam dali je pametno praviti udaljena sela.. jel to može biti malo nezgodno... a natarska sela koliko znam se postavljaju random... tako da nitko nezna di ce tocno biti.....
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 4:25 pm

zvonimir222 je napisao/la:
neznam dali je pametno praviti udaljena sela.. jel to može biti malo nezgodno... a natarska sela koliko znam se postavljaju random... tako da nitko nezna di ce tocno biti.....

ma do sada se nisu postavljala random... rekli su da ce bit random i na s1, pa su se pojavila tocno tamo gdje su svi znali da ce se pojaviti...

istina, moze biti malo nezgodno, ali samo dok se ne osovi na noge... sa 3 sela gore ce vec biti dovoljno ressa da se pumpa vojska... a nama je 3. selo n a putu... kazem, HOSovci su se masovno poceli doseljavati na slobodne croppere kojih je bilo dosta (i 9 i 15), ali to je nebitno, jer ako se vi naselite u blizini, i razvijete resse dok nas dvojica napravimo jaku vojsku da ih pometemo... moze se na njih naseliti tko god hoce Wink

vas izbor... ali treba razmisljati i malo unaprijed...
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 02, 2008 4:31 pm

ima nas na sjeveru. ne oko lokacija gdje bi se trebalo pojaviti natari, ali dovoljno blizu...tako da neku prednost već i imamo. meni su gore 8/9 naselja
ako se netko želi micati neka ide u tome smjeru. croppera i oaza ima. farmi isto
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepet lip 06, 2008 12:00 pm

ja cu doci sa par sela gore i to sigurno, dal sa iducim to ne znam...cujem inace da te pripreme za natare treba kao raditi, sad dal je to prerano ili ne, ne znam. isto me malo muci ovaj put trgovaca, ali aj imam trgovaca kao u prici pa cu samo skladista dici u pocetku.
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepet lip 06, 2008 12:24 pm

Ak se znaju lokacije gdje bi se trebali natari pojaviti, ajmo onda tamo napraviti 10-tak sela i cijeli savez neka svakodnevno pošalje nešto resursa prema tim selima scratch . Netreba biti puno,al na duže staze imali bi fino razvijena sela rabbit
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepet lip 06, 2008 1:40 pm

vec su 3 sela gore... i samo da ih je razvit dovoljno da ne moram vise slat resse iz oslalih 5 sela.. i biti ce to super Wink

cropper je vec pravi vliki grad, i naselilo se unugtra vec i ponesto imperijana... a uskoro i kataši Smile
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepet lip 06, 2008 1:50 pm

jos nesto, znaju se lokacije na koje se doseljavaju natari... kao, na s1. se pricalo da ce ici random, da nece vrijediti nikome nista sto su unaprijed odlazili tamo... ali eto, pokazalo se da su natari ipak dosli upravo tamo gdje su to svi znali...

vjerujem da ce tako ostati i dalje.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimepon lip 09, 2008 7:55 pm

www.Ovisnik.hr je napisao/la:
ja bih al daleko mi je 12 sati pa mi se ne isplti , bilo bi mi glupo cilo vrime žicat rese i ja imam 3 naseljenika spremna za neseljavanje
ja idem ak mi nađeš crop tamo
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:37 am

[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:49 pm

svi us zauzeti Sad Mad doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari 720188 doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari 720188 doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari 196977 lupi_me
[Vrh] Go down
Section8
Newbie
Newbie
Section8


Broj postova : 59
Registration date : 13.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:07 pm

Koje su koordinate tih natarskih naselja što će doć, recite da se znam naselit.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:07 pm

rezerviram (-143|152)
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:47 pm

Section8 je napisao/la:
Koje su koordinate tih natarskih naselja što će doć, recite da se znam naselit.

0/-1
-75/0
75/0
0/-75
0/75
0/225
-225/0
0/-225
225/0
-125/125
125/-125
-125/-125
125/125
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 2:48 pm

kriglic je napisao/la:
rezerviram (-143|152)

pozuri da ga netko ne naseli Smile
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 3:16 pm

ma znam a fali mi ress već sam zamolio savez za ress i onda vratim kad napravim naseljenike al niko nije ni proćito post pa evo svećano objavljujem

AKO NEKO IMA VIŠKA RESS NEK POŠALJE U FICOLAND [2] REZIDENCIJA MI JE NA LVL 8 PA MI TREBA RESS DA DIGNEM NA 10 I NAPRAVIM NASELJENIKE KAD NAPRAVOM NASELJENIKE NEKAMI SE JAVI ONAJ KO MI JE POSLO PA ĆU MU VRATIT POSLANE RESS
[Vrh] Go down
Section8
Newbie
Newbie
Section8


Broj postova : 59
Registration date : 13.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 7:14 pm

Ja sam svoje poslo na -130/142.
Dolaze sutra u 13:30. kralj
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 9:52 pm

šta ak sad je pošaljem naseljenike sad i stignu sutra u 9 ali neko ko je bliže a poslje mene pošalje naseljenike oće on dobit naselje il ja
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimeuto lip 10, 2008 11:29 pm

kriglic je napisao/la:
šta ak sad je pošaljem naseljenike sad i stignu sutra u 9 ali neko ko je bliže a poslje mene pošalje naseljenike oće on dobit naselje il ja

Tko prije dođe taj sadi lol!
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimečet lip 19, 2008 3:05 pm

Imam tri naseljenika... imali koji plan dase negdje naselimo? Samo javite.. idem bilo gdjem gdje nas ima masu.
[Vrh] Go down
samovinkulja
profesor foruma
profesor foruma
samovinkulja


Broj postova : 182
Lokacija : na putu za pakao
Registration date : 19.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimečet lip 19, 2008 7:16 pm

Pavlic je napisao/la:
Imam tri naseljenika... imali koji plan dase negdje naselimo? Samo javite.. idem bilo gdjem gdje nas ima masu.

nas ima dosta tu oko mog novog naselja,tj. oko mene,krune.vk i mislim max(nisam za njega siguran)...svi zajedno imamo oko 10 naselja na području 6 sa 6 polja....

pa eto ako hoćeą....znaą ąto ti je činiti... Laughing
[Vrh] Go down
Paha
Newbie
Newbie
Paha


Broj postova : 82
Registration date : 03.05.2008

doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitimečet lip 19, 2008 8:49 pm

bobi mogel bi mi pripremiti neko naselje gore pa ga ja copim sa senatoraom ako ti se da =) neki crop ili nesto od hosa =)
[Vrh] Go down
Sponsored content





doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Empty
PostajNaslov: Re: doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari   doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
doseljavanje oko mjesta gdje se pojavljuju natari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» TKO IGRA GDJE!
» natari i priprema za njih

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: