Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 situacija u wingu

Go down 
+14
metabolic
kikiriki_igrac
samovinkulja
Marijica
ombre
Pavlic
Grand Master
SuperKita
Lord of Slaves
godfather
joe kickass
w4st3d
Argo
malo brži
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:33 am

hehe, nisam gazda na ovom forumu, a da jesam bila bi mi šefica :albino:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:50 am

ajmo ispocetka. kakva je situacija u wingu ? zasto mi imamo oko 100 igraca, a ne zna se uopce ko i kako igra ? cujem price o igracima sa vise accounta, svaki u drugom savezu, uzimanje koje kakvih igraca u wingove. sami vode nemaju pojma kaj se desava u vlastitom savezu. mislim da bi bilo odlicno vrijeme da se pociste neaktivci, losi igraci, itd. i napravi savez sa kvalitetnim igracima. na s1 nismo imali saveznike ni napove do samog kraja, kad se iskristaliziralo s kim se moze igrati i dogovarati, u koga mozes imati povjerenja.

uzmite za primjer kriglica, koji je dosao prije par dana. covjek je dobar, pristojan u igri, ali ima dva sela od pocetka igre. zasto ? pa ja sam ga farmao danonocno, i to falangama. covjek nije nikakvu vojsku radio, nije gradio dodatna skladista, nije dizao zid, nije trosio rese, nije napravio nista da se obrani, i on dode u nas wing. drago mi je sto imas volje i branit cu te i pomagati, ali ne znas igrati i nije mi drago da si bas ti moj prvi susjed. pa citajte samo na forumu kako on gradi svoju rezidenciju. kad dode do neceg ozbiljnog na njemu cemo razvlaciti obranu i gubiti vojsku, a bespotrebno.

pa jozo, kojega drzi ljutnja vise mjeseci i napada svoje suigrace. mislim da cak ovo nije prvi put da se nes ovakvog dogodilo.

pa za sittanje. receno je da se jave svi, i u glavnom savezu, i wingu. iz winga se nije javio ni jedan igrac.

stalno se cuje kako farmaju nas wing, jel nam to treba ? kad se javim nekome iz winga obicno mi nitko ne odgovara, ni kad nudim pomoc, ni nista.

wing ne mora imati 60 clanova, dovoljno je i 10 ili 2, ionako su pod nasom zastitom i nasim vodstvom. oni nisu samostalan savez kao novopridosli FW, kolko sam shvatio.

ovo je u kurcu i krivim vodstvo za to. mala promjena ne bi bila stetna, mjesto da samo citate igm-ove i pizdite, napravite nesto.
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 8:49 am

zayl je napisao/la:
ajmo ispocetka. kakva je situacija u wingu ? zasto mi imamo oko 100 igraca, a ne zna se uopce ko i kako igra ? cujem price o igracima sa vise accounta, svaki u drugom savezu, uzimanje koje kakvih igraca u wingove. sami vode nemaju pojma kaj se desava u vlastitom savezu. mislim da bi bilo odlicno vrijeme da se pociste neaktivci, losi igraci, itd. i napravi savez sa kvalitetnim igracima. na s1 nismo imali saveznike ni napove do samog kraja, kad se iskristaliziralo s kim se moze igrati i dogovarati, u koga mozes imati povjerenja.

uzmite za primjer kriglica, koji je dosao prije par dana. covjek je dobar, pristojan u igri, ali ima dva sela od pocetka igre. zasto ? pa ja sam ga farmao danonocno, i to falangama. covjek nije nikakvu vojsku radio, nije gradio dodatna skladista, nije dizao zid, nije trosio rese, nije napravio nista da se obrani, i on dode u nas wing. drago mi je sto imas volje i branit cu te i pomagati, ali ne znas igrati i nije mi drago da si bas ti moj prvi susjed. pa citajte samo na forumu kako on gradi svoju rezidenciju. kad dode do neceg ozbiljnog na njemu cemo razvlaciti obranu i gubiti vojsku, a bespotrebno.

pa jozo, kojega drzi ljutnja vise mjeseci i napada svoje suigrace. mislim da cak ovo nije prvi put da se nes ovakvog dogodilo.

pa za sittanje. receno je da se jave svi, i u glavnom savezu, i wingu. iz winga se nije javio ni jedan igrac.

stalno se cuje kako farmaju nas wing, jel nam to treba ? kad se javim nekome iz winga obicno mi nitko ne odgovara, ni kad nudim pomoc, ni nista.

wing ne mora imati 60 clanova, dovoljno je i 10 ili 2, ionako su pod nasom zastitom i nasim vodstvom. oni nisu samostalan savez kao novopridosli FW, kolko sam shvatio.

ovo je u kurcu i krivim vodstvo za to. mala promjena ne bi bila stetna, mjesto da samo citate igm-ove i pizdite, napravite nesto.
e kad bi ti znao ko me sve napado ne bi se ćudio da nisam imo vojske ćim uspijem izvuć 20 imperijana odma mi ih koknu
reborn me je i katapultiro
evo radim vojsku za tri dana sam napravio 100 pretorijanaca i 40 imperijana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 11:41 am

kriglic je napisao/la:

e kad bi ti znao ko me sve napado ne bi se ćudio da nisam imo vojske ćim uspijem izvuć 20 imperijana odma mi ih koknu
reborn me je i katapultiro
evo radim vojsku za tri dana sam napravio 100 pretorijanaca i 40 imperijana

znam imao si tezak zivot, iz as-a smo te farmali, pavlic, be.ready i ja. ali salje se vojsku na setnju, u cuvanje kod drugih, trosis rese, a ne cuvas ih, uvijek ima nacina. ali nismo se dosli raspravljati o tome. vidim da volje imas i nadam se da ces se sada posteno razviti i postati pravi as-ovac. ovo je bio samo primjer, nista osobnog.
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 1:03 pm

situacija s wingom mi ide lagano na jetrica - poslao sam par poruka pradjedovima u wing, pitao kako ide, što treba, kako mogu pomoći....odgovorio je jedino ahura za kojeg znam da je prezauzet...

dakle - ili će pradjedovi početi komunicirati i napisati mi što treba ili ćemo ubiti wing pa nek se snalaze kako mogu i umiju

dakle pradjedovi iz wing[ova] javite se da sredimo svo što treba ili fijubriju
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:11 pm

situvacija u wingu je jednom rijecu-katastrofalna
Wing treba potpunu reorganizaciju-odgovor od vodstva treba cekat po par dana,neke se igrace svakodnevno farma(prasožser je 2 ljestvici pljackaš zahvaljujuci wingu)

Stanje je alarmatno-mislim ako nedođe do neke reorganizacije ne mislim ostati u --as--
Jer mi je pun kurac ovoga.
I zašto svakoo malo bolji clan wing( malo brži) prelazi u -as-.
Ako hocemo da wing bude na razini hos/bro mislim da to nije nacin da ih sustignemo

Eto to je sve od mene
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 4:37 pm

Wing je u banani jer sadrži 90% igrača koji pogledaju travian kad čitaju index il jutarnji portal, čast izuzecima...
Onda neznam što možete očekivati od istog saveza. Oni koji su ok nemaju volje tam igrati i tu ih podržavam, a da ne govorim za one koji troše nofce i moraju igrati s takvim pasivcima.
Isto mi nije baš previše jasno kako netko može u -AS- u pocrveniti po drugi put i još uvjek mu moramo gledati guzicu?
Vjerojatno je ovdje došao preko debele veze, al brate mili takvu vezu nema ni Ivo Sanader cccc
Pošto se u ovoj državi moramo boriti protiv korupcije,želimo li ući u Europu imenovat ću tog pasivnog igrača,on je Tarasque. Eto, sad nek to preuzme uskok i nek pohapse ljude koji stoje iza toga čina mahanje lol!
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 5:26 pm

zayl je napisao/la:
ajmo ispocetka. kakva je situacija u wingu ? zasto mi imamo oko 100 igraca, a ne zna se uopce ko i kako igra ? cujem price o igracima sa vise accounta, svaki u drugom savezu, uzimanje koje kakvih igraca u wingove. sami vode nemaju pojma kaj se desava u vlastitom savezu. mislim da bi bilo odlicno vrijeme da se pociste neaktivci, losi igraci, itd. i napravi savez sa kvalitetnim igracima. na s1 nismo imali saveznike ni napove do samog kraja, kad se iskristaliziralo s kim se moze igrati i dogovarati, u koga mozes imati povjerenja.

uzmite za primjer kriglica, koji je dosao prije par dana. covjek je dobar, pristojan u igri, ali ima dva sela od pocetka igre. zasto ? pa ja sam ga farmao danonocno, i to falangama. covjek nije nikakvu vojsku radio, nije gradio dodatna skladista, nije dizao zid, nije trosio rese, nije napravio nista da se obrani, i on dode u nas wing. drago mi je sto imas volje i branit cu te i pomagati, ali ne znas igrati i nije mi drago da si bas ti moj prvi susjed. pa citajte samo na forumu kako on gradi svoju rezidenciju. kad dode do neceg ozbiljnog na njemu cemo razvlaciti obranu i gubiti vojsku, a bespotrebno.

pa jozo, kojega drzi ljutnja vise mjeseci i napada svoje suigrace. mislim da cak ovo nije prvi put da se nes ovakvog dogodilo.

pa za sittanje. receno je da se jave svi, i u glavnom savezu, i wingu. iz winga se nije javio ni jedan igrac.

stalno se cuje kako farmaju nas wing, jel nam to treba ? kad se javim nekome iz winga obicno mi nitko ne odgovara, ni kad nudim pomoc, ni nista.

wing ne mora imati 60 clanova, dovoljno je i 10 ili 2, ionako su pod nasom zastitom i nasim vodstvom. oni nisu samostalan savez kao novopridosli FW, kolko sam shvatio.

ovo je u kurcu i krivim vodstvo za to. mala promjena ne bi bila stetna, mjesto da samo citate igm-ove i pizdite, napravite nesto.

Ispast ce da opravdama Jozu ali nije tako. Nema opravdanja za napad, ALI, mogao si mu na poruku odgovoriti isto sto si i ovdje napisao, da je to bilo slucajno. Ti mu nisi nista napisao, sto po meni nije ok. Pogotovo sto je u wingu, a ako nije bio u tom trenutku mogao si mu nesto napisati kad je usao.

Hocu reci, zelis dobrog susjeda, a nisi bas ni ti uzoran susjed, jer das jesi, odgovorio bi mu a mnogi od nas bi se ispricali.

Kriglica si ti farma, farmao sam ga ja, hosovci, prasozder i to svaki jebeni dan... ne bi se ni ti razvio, vjeruj mi. Decko je uporan, svaka cast i ima sada vremena da se dokaze. Ja sam za cistke, ali treba uzet stvarno realno i dat nekim ljudima priliku.

Meni ne smeta kriglic ili netko treci tko igra, trudi se, meni smetaju ljudi kojima je pola prijatelja iz hosa i on je sa nama u savezu. Mozda je decko praveda, mozda ima stvarno dobre namjere, ali taj HOS smrdi od glave do pete. NE VJERUJEM IM NISTA. Od pocetka igre se samo spremam za te smradove.

P.S. Đaba ti sva organizacija kad imas krticu...
[Vrh] Go down
malo brži
Newbie
Newbie
malo brži


Broj postova : 96
Registration date : 12.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 6:42 pm

vidim ...sve po starom Sad
istina je wing je u banani... davno skužio ... komunikacija i organizacija je nula bodova.
kao što znate, stariji :hahahaha: igrač sam s radnim obvezama, koristim i zlato u igri skoro stalno...
mogu reći samo da ovaj as na hr2 nema kvalitetu hr1.
tamo sam yeljo (---AS---)i svaki dan šaljem rese i hranu u natarska sela, pošto sam strogo def, igram do kraja servera, mada subjektivno nema nekih čari, ali borba do kraja...
na ovom serveru sam krenuo sa zlatom, maznuo i cropper, te sam se iskreno obradovao kad se ovdje savez osnovao, te i zbog reputacije saveza i hr1 servera, zamolio za primitak iz draconisa.
tužno i situacija u wingu i brdo napova i savezništva u glavnom savezu.



situacija u wingu - Page 3 87262
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:58 pm

zayl je napisao/la:
ajmo ispocetka. kakva je situacija u wingu ? zasto mi imamo oko 100 igraca, a ne zna se uopce ko i kako igra ? cujem price o igracima sa vise accounta, svaki u drugom savezu, uzimanje koje kakvih igraca u wingove. sami vode nemaju pojma kaj se desava u vlastitom savezu. mislim da bi bilo odlicno vrijeme da se pociste neaktivci, losi igraci, itd. i napravi savez sa kvalitetnim igracima. na s1 nismo imali saveznike ni napove do samog kraja, kad se iskristaliziralo s kim se moze igrati i dogovarati, u koga mozes imati povjerenja.

uzmite za primjer kriglica, koji je dosao prije par dana. covjek je dobar, pristojan u igri, ali ima dva sela od pocetka igre. zasto ? pa ja sam ga farmao danonocno, i to falangama. covjek nije nikakvu vojsku radio, nije gradio dodatna skladista, nije dizao zid, nije trosio rese, nije napravio nista da se obrani, i on dode u nas wing. drago mi je sto imas volje i branit cu te i pomagati, ali ne znas igrati i nije mi drago da si bas ti moj prvi susjed. pa citajte samo na forumu kako on gradi svoju rezidenciju. kad dode do neceg ozbiljnog na njemu cemo razvlaciti obranu i gubiti vojsku, a bespotrebno.

pa jozo, kojega drzi ljutnja vise mjeseci i napada svoje suigrace. mislim da cak ovo nije prvi put da se nes ovakvog dogodilo.

pa za sittanje. receno je da se jave svi, i u glavnom savezu, i wingu. iz winga se nije javio ni jedan igrac.

stalno se cuje kako farmaju nas wing, jel nam to treba ? kad se javim nekome iz winga obicno mi nitko ne odgovara, ni kad nudim pomoc, ni nista.

wing ne mora imati 60 clanova, dovoljno je i 10 ili 2, ionako su pod nasom zastitom i nasim vodstvom. oni nisu samostalan savez kao novopridosli FW, kolko sam shvatio.

ovo je u kurcu i krivim vodstvo za to. mala promjena ne bi bila stetna, mjesto da samo citate igm-ove i pizdite, napravite nesto.



slazem se u potpunosti sve ljiepo i tocno receno.

ja sam i prije predlagao cistke u wingu a posto smo sad s 2 winga to ce biti i lakse ne bi bilo lose oba pregledat trazit izvjesca od vođa i rjesit se igraca koji su pasivni i jbga losi i spojit 1 wing:)
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:41 pm

Evo ti primjer s cime se ja moram nositi:
Prije 2 puna dana posaljem krtici poruku da mi se javi sa podacima o zidu, zitnici, resima, i sitterima da mogu organizirati sacekusu. Mislis da se javio? :hahahaha:
Danas posaljem kruznu da li tko sto zna o njemu i jednom slicnom, ako nema opravdanje da ga kiknem. I naravno javi mi se krtica i kaze pa sto ti hoces, 2-3 igraca su mu poslali pojacanje....
A prasozder ga farma i dalje. Gdje je to pojacanje? Nekako ga nema u izvjescima lol1
I naravno krtica smatra da nije zasluzio kick. Meni se cini da je.
Poslozit cu malo te likove da ne zaobilaze vodstvo u organizaciji, jer ovo je idiotarija. Svatko igra za sebe, i onda se cudite sto vodstvo ne zna sto se dogadja u savezu? Kako bih i znao kad me na lagani nacin zaobilaze, odn. ignoriraju.
Ali rijesit cemo i to.... situacija u wingu - Page 3 747992

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
Gost
Gost




situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 5:44 pm

takvi se odma kickaju. bez problema, bez griznje savjesti, od njih ionako nema koristi.
[Vrh] Go down
Pavlic
Newbie
Newbie
Pavlic


Broj postova : 80
Registration date : 21.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepet lip 13, 2008 10:09 am

Takvi nam ne trebaju,...
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesub lip 14, 2008 4:14 pm

Cini se da je prasožder dobija krila otkad je preuzea zdraveku acc( a i da znate zdravek ga je izbrisa)
Napada krticu sa 1300 konjanika,ocito se ne boji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesub lip 14, 2008 5:21 pm

zasto krtica nije jos izbacen ? dajte ga izbacite, pa ga idemo i mi farmati. ovak je bzvz, ne trazi pomoc, a ovaj ga napada deset puta dnevno. hocu i ja besplatnih resa.
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:53 pm

Molim dobrovoljca da me netko u --AS-- u stavi za sittera, hvala Exclamation
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 1:55 pm

swingerajac je napisao/la:
Molim dobrovoljca da me netko u --AS-- u stavi za sittera, hvala Exclamation
evo stavljen si za sittera
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:00 pm

ok,tnx
[Vrh] Go down
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:12 pm

U wingu trenutno ima 8 napada. Od toga 6 napada od strane HOS-a,... ljudi ovo je sramota No
[Vrh] Go down
kriglić-www.ovisnik.hr
profesor foruma
profesor foruma
kriglić-www.ovisnik.hr


Broj postova : 150
Registration date : 08.06.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:19 pm

ak je sramota onda poduzmi neš kad mi nemožemo cyclops
[Vrh] Go down
Lord of Slaves
profesor foruma
profesor foruma



Broj postova : 107
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 16.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Lord of Slaves   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 4:40 pm

ovisi kad si vidija-nekad ih je bilo po 12 i svi od strane Hos-a
[Vrh] Go down
Gost
Gost




situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:06 am

bilo bi lijepo kad bi neko javio igracima iz winga da se ne napadaju medusobno. ovisnik napada zare, grasak napada ahuru, a da nisu prosla dva dana. mene je bessie trazio da ga pljackam (naravno nisam). pa i da su izbaceni ili kaj god, bivse igrace napadas zadnje, nekakve pristojnosti mora biti (ovo naravno ne vrijedi ako su se ogrijesili o savez) ipak ste igrali skupa.

znam da svi ne citaju pravila igre, ali ovako ce ekipa popiti ban ak mh pocne pregledavati.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 42
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 3:18 pm

swinger je posalo kruznu.
[Vrh] Go down
Nexhr
Newbie
Newbie
Nexhr


Broj postova : 88
Age : 48
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 05.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 4:55 pm

Otkako sam Skype proglasio sluzbenim komunikacijskim sredstvom, postali smo znatno efikasniji. 5 dana je trajala uspjesna obrana krejzi masrum, Prasozder nije nijednom napao gljivu (ali nas je djubre izvidjalo preko izdajice i napadalo kod krtice koji bas i ne komunicira previse s nama ostalima), a danas je pala i prva napadacka akcija. Farkee je pojeo govno zahvaljujuci novim clanovima iz bivseg TNT-a. Jedino ne znam sto cu sa ovim likovima koji uporno ignoriraju pozive na Skype. Od jednog sam cak dobio odgovor da ne komunicira nisakim jer smo svi budale.... No comment.
Bio sam dobre volje pa nije izletio.

Pozdrav.
[Vrh] Go down
http://www.nex.pondi.hr
swingerajac
profesor foruma
profesor foruma
swingerajac


Broj postova : 155
Registration date : 03.05.2008

situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitimesri lip 25, 2008 1:55 am

Nexhr je napisao/la:
Od jednog sam cak dobio odgovor da ne komunicira nisakim jer smo svi budale.... No comment.
Bio sam dobre volje pa nije izletio.

Pozdrav.


Nemogu vjerovati lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





situacija u wingu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: situacija u wingu   situacija u wingu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
situacija u wingu
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Situacija oko nas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Rasprave-
Forum(o)Bir: