Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jačanje AS saveza

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:38 pm

Predložio bi nešto što vjerojatno nije novost,ali vidim da još nije pokrenuto kod nas.
Predlažem da odredimo najmanje 2,a najviše 4 igrača napadača.Obavezno mora biti crooper9 ili crooper15 kao glavni grad.Malu prednost dao bi rimljanima ,ali nije uvjet.Naravno to može igrač koji je puno online.
U tim naseljima radila bi se napadačka vojska uz pomoč cijelog saveza.Dužnost svih igrača bila bi da dnevno šalju svega po 1000(resa) u ta sela.
Ti igrači bi u tim selima praktički imala razvijene farme,skladišta i žitnice.U kratkom perijodu tamo bi sakupili ili napravili armiju od 20000 napadača koja bi služila za probijanje svake neprijateljske obrane.Naravno kako vrijeme odmiče tamo bi bilo i po 50000-80000 napadačkih jedinica.

ovo je ukratko, kada odredimo napadače ako se složite sljede detaljnije upute
[Vrh] Go down
godfather
Administrator
Administrator
godfather


Broj postova : 74
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:44 pm

tako nešto radim u svom gg-u
samo me ne boli glava zbog resa jer 2 puta dnevno 170k hrane pretovorim u ostale rese NPC trgovcima, a i gradovi okolo polako daju support
još radim infrakstruturu, ali za max tjedan idem samo na bildanje ofenzive, tj povečanje broja

ideja je ok, slažem se s njom. to je nadopuna na podjelu na sektore. osnovna ideja je bila da svaki sektor ima par igrača koji će bildati ofenzivu, a ostali i za njih raditi defence

teško je razvijati sve, to mogu samo oni koji su stvarno često online i koji znaju manje više što i kako. u svakom slučaju lakše je s podrškom saveza
[Vrh] Go down
zvonimir222
Administrator
Administrator
zvonimir222


Broj postova : 123
Registration date : 02.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:47 pm

sorry ak se mjesam u temu.... ali ja se javljam za napadaca... imam 15 crop.... glavni je grad, proizvodnja za sad 900 ali dizem svaki dan..... i žitnice i skladista..... i rimljanin sam... i još sam vecinu dana online, a imam frenda koji igra dual samnom..... kava
[Vrh] Go down
http://no1download.forums-free.com/
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:48 pm

Mislim da je bez pomoči saveza nemoguče napraviti 80000 vojnika ili 20000 u kratkom roku
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:51 pm

zvonimir222 je napisao/la:
sorry ak se mjesam u temu.... ali ja se javljam za napadaca... imam 15 crop.... glavni je grad, proizvodnja za sad 900 ali dizem svaki dan..... i žitnice i skladista..... i rimljanin sam... i još sam vecinu dana online, a imam frenda koji igra dual samnom..... kava


Slažem se ,a što se razvijanja tiče pomaže cijeli savez.Tvoje je glavna zgrada 20 lvl i zlato.Kasnije recimo 16 lvl traje 96h razvijanje
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:56 pm

ideja odlicna. slazem se
[Vrh] Go down
greenboy
VIP Član
VIP Član
greenboy


Broj postova : 63
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 3:01 pm

Naravno nudim odmah i sebe kao napadača.Imam croop9 sve je več na 13lvl i skoro 4000 napadača u njemu.razvijenih i u kovačnici i oružarnici na 15lvl
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 3:06 pm

ja također posjedujem cropper 15 farmi jos u izgradnji ali spreman za uporabu al na sve to preporucam mincica AKA Grand mastera za napadaca jer on isto ima cropper također na savrsenom polozaju a rimljan je:)))) tak da on moze bi napadac plave grupe ne bi bilo lose tako ih rasporedit po napadackim grupama.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitimesri svi 21, 2008 3:44 pm

super ideja i treba ju provesti isto po meni i to sto brze. zvonimir222 je kak i sam kaze jako puno online i ko stvoren je u svojoj grupi da ima takvu vojsku.
greenboy isto tako kod sebe, a godfather u svojoj grupi. evo kod mene u grupi ne vidim ionako osim warunge i moje malenkosti osobu koja bi to imala. budem se sa warungom dogovrio kod nas, mozemo cak i staviti da igramo na istom kompu da olaksamo toj osobi posao i da se moze u svakom casu ta vojska poslat u napad.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jačanje AS saveza Empty
PostajNaslov: Re: Jačanje AS saveza   Jačanje AS saveza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jačanje AS saveza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» REORGANIZACIJA SAVEZA
» Jurrassic (-AS-) vs praline (Bez saveza)
» buduca pravila saveza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: