Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Istina o S2 i -AS-u.

Go down 
+6
martia
voriorka
bobi
Grand Master
krilnik
don-kaco
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:08 am

kaco, daj stavi one reporte ako ih jos imas di monte svoje oaze gada... Very Happy

ja nisam odmah ni skuzio o cemu je rijec...tip stavi 10 000 gorstaka, 2000 izvidnika i zakolje sa 1000 imperatoresa i herojem lol!
tek iz druge sam skuzio o cemu je rijec...zaista ne dode ti u glavu tak nes da netko ide raditi...jebat ga di uopce nades 10 000 gorstaka zacepi
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:15 am

Grand Master je napisao/la:
kaco, daj stavi one reporte ako ih jos imas di monte svoje oaze gada... Very Happy

ja nisam odmah ni skuzio o cemu je rijec...tip stavi 10 000 gorstaka, 2000 izvidnika i zakolje sa 1000 imperatoresa i herojem lol!
tek iz druge sam skuzio o cemu je rijec...zaista ne dode ti u glavu tak nes da netko ide raditi...jebat ga di uopce nades 10 000 gorstaka zacepi

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=01d385a4d

HEHE

Jer ste vi to trazili Smile
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:36 am

Ljudi moji ovo je ozbiljan slučaj i dečku je potrebna pomoć confused
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:37 am

krilnik je napisao/la:
Ljudi moji ovo je ozbiljan slučaj i dečku je potrebna pomoć confused

Da...joj kolko nam je taj nastetio frende moj...ni neznas...kako bi pobjedili uopce uz takvog igraca...
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:45 am

Samo nešto da kažem kaco ajde se vrati u savez tj nemoj dirati montea, ovo nema svrhu a možeš još naštetiti, da se desi neka svađa između dobbana i as-a ajde pusti te napade, MOLIM ostale da se izjasne

Daj kaco stvarno ga nemoj rokat, na kraju ćemo ga izvjesit Very Happy
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:59 am

Agavax je napisao/la:
Samo nešto da kažem kaco ajde se vrati u savez tj nemoj dirati montea, ovo nema svrhu a možeš još naštetiti, da se desi neka svađa između dobbana i as-a ajde pusti te napade, MOLIM ostale da se izjasne

Daj kaco stvarno ga nemoj rokat, na kraju ćemo ga izvjesit Very Happy


Cujem se ja sa ljudima iz dobban-a...nema problema nitko s mojim napadima...nece biti svađe...sve ok...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 1:04 am

don-kaco je napisao/la:

Cujem se ja sa ljudima iz dobban-a...nema problema nitko s mojim napadima...nece biti svađe...sve ok...

velis, pobrinuo si se ti da imas dobro zalede pa da mos montea terorizirati na miru i kako Bog zapovijeda Very Happy
[Vrh] Go down
krilnik
profesor foruma
profesor foruma
krilnik


Broj postova : 172
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 1:12 am

Evo rekao je i moj mladi braco da te neće više napadati lol!
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 1:13 am

Grand Master je napisao/la:
don-kaco je napisao/la:

Cujem se ja sa ljudima iz dobban-a...nema problema nitko s mojim napadima...nece biti svađe...sve ok...

velis, pobrinuo si se ti da imas dobro zalede pa da mos montea terorizirati na miru i kako Bog zapovijeda Very Happy

MA nisam nego vjerovatno ispunjavam zelju vecine ljudi koji su ikada bili u doticaju sa Monteom i napadam ga...to je sve...
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 7:02 am

Ovak ja bi samo dodao da montea izostavite iz dogovora vas glavonja, tj da osnujete novu grupu, nemojte sad šutiti i predati se idemo do kraja pokušajte popraviti staro, ali nemojte se zaj* ako se ne oformite osobno ću pisati poruke svima za koje mislim da je u tom (glavnom odboru) o stanju nekih članova, bez brige kaco imao sam ja i prije slutnje o monteu a i svoje objašnjenje tako da nebrineš!!! I nema predaje!!!

Ja sam out neko vrijeme lupi_me
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:13 pm

Ovak ja bi samo dodao da montea izostavite iz dogovora vas glavonja, tj ............

hahahh

Vidiš, Agavax, taj isti monte je među glavonjama, a Twettya (koji je osnivač ---AS--- saveza) i mene (koja taj savez vodim od samog početka s Twettyem, a u zadnjih nekoliko mjeseci sam) nema nigdje cheers

A baš je geek, ustvari, i bio u mom savezu od samog početka.
80% servera nikad nije se obaziralo njega (ajde, priznajte, niste ni vi), bio je samo ....još jedan igrač na serveru, a sad (ne sad, već dugo) ja neke stvari doznajem tek na Skypeu Smile

Ali zato pegula, koji je radio takva s...a kakva Bog ne pamti i kojeg sam ja osobno izvlačila iz g....a, koji je prijateljevao sa svima živima samo da zaštiti svoje d..., sad vodi glavnu riječ na skajpu. Ironično, ne?

Dok sad pogledam.....drago mi je da više nisam u ASu dosta
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 1:54 pm

martia je napisao/la:
Ovak ja bi samo dodao da montea izostavite iz dogovora vas glavonja, tj ............

hahahh

Vidiš, Agavax, taj isti monte je među glavonjama, a Twettya (koji je osnivač ---AS--- saveza) i mene (koja taj savez vodim od samog početka s Twettyem, a u zadnjih nekoliko mjeseci sam) nema nigdje cheers

A baš je geek, ustvari, i bio u mom savezu od samog početka.
80% servera nikad nije se obaziralo njega (ajde, priznajte, niste ni vi), bio je samo ....još jedan igrač na serveru, a sad (ne sad, već dugo) ja neke stvari doznajem tek na Skypeu Smile

Ali zato pegula, koji je radio takva s...a kakva Bog ne pamti i kojeg sam ja osobno izvlačila iz g....a, koji je prijateljevao sa svima živima samo da zaštiti svoje d..., sad vodi glavnu riječ na skajpu. Ironično, ne?

Dok sad pogledam.....drago mi je da više nisam u ASu dosta


E sad ga i ti pretjerujes!!!!!!!!!
Monte nije medju nikakvim glavonjama i njega se nikad koliko ja znam nije ukljucivalo u ikakve dogovore nas glavonja jer mu izmedju ostalog ni DOBBAN bas ne vjeruje. Samo je na ASBAN chatu koji u pravilu vise ne sluzi za neke aktivne dogovore nego za brzu komunikaciju izmedju nas i DOBBANA i za zajebanciju.

Druga stvar: Ja o peguli nemam pojma i pojma nema sta je redio ali znam zasto je kod nas i to je jebi ga,ne znam sto bi rekao. A to da vodi glavnu rijec na skypu je takva proserotina da mi se bljuje. I sami ste ti i mirek tamo pa tako i sami mozete vidjet da se pegulu na to chatu izbjegava koliko god je moguce i da ljudi bas i ne komuniciraju s njim.

A to da tebe ili Twettya nigdje nema na zalost nismo mi krivi. Ubaceni ste u skoro sve chatove(ti i mirek,za twettya ne znam) ali nije bas da se trgate komunicirat. Istina je da se na geeka nije obaziralo previse ali cinjenica da je bio blizu WW sela i da ga je zauzeo i poceo gradit to sve mijenja. I sta je u tome tako cudno i lose ajde mi reci? Pa nemoguce je da svi igraci AS grupacije komuniciraju medjusobno. To je isto ko da ti kazes da stalno i aktivno komuniciras sa svima u svom savezu. Ma hajde molim te.

Kad vec bacas neke poluoptuzbe ili optuzbe,daj napisi konkretne stvari i sve sto te smeta i koga se optuzuje i sto znas.

A to da ti je drago da nisi vise u ASu uopce necu komentirat.
[Vrh] Go down
martia
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 18
Registration date : 18.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 2:00 pm

Konkretno?
Tko ima pristup Anarchy Forumu?
Ja ne. Vjerojatno to ne zaslužujem.

To što ja uglavnom ne sudjelujem u raspravama, ne znači da ne vidim.
Nisam slijepa. A uglavnom, sve što vidim, je na ASBAN chatu.

NITKO me dosad nije pitao za mišljenje. NITKO. O čemu god da se radilo i odlučivalo.
Vjerojatno ni to ne zaslužujem.

Što se komuniciranja u savezu tiče.....iznenadio bi se.
Jer....sve se može kad se hoće

A što se pegule tiče, nadam se da znate da su on i pirka prijatelji Wink
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 4:12 pm

Sada u ovoj fazi je uopce glupo raspravljati o ovakim stvarima....twety isto kao i ti ima pristup vijecnici, samo sto ga ruku na srce oboje koristite jako malo.

ajde, twety je dobio bio prije nekoga vremena i novi posao pa mi je jasno da s emora posvetiti tome vise i da ima druga opterecnja pa ne tigne na ovo misliti. mislim da sam cak i mireku omogucio pristup vijecnici da vas tu bude vise...

ovo kada covjek od tebe procita ispadne da su bile neke zavjere u pitanju, a uopce nije tako....evo ja skype ne koristim, to ce ti svi reci, za anarchy fourm nemam ni pojma da postoji, znam za chat sobu di se svi nalaze.

sta se pegule tice, iskreno, nije mi bilo jasno zasto je van iz saveza izasao da moze farmati, dok nisa saznao da je farmao i dobban i sve ASeve da dobije zlatnu medalju...jos sam se cudio koga on to farma, znam da nema bas neki izbor oko sebe...tome se mos samo nasmijati.
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 4:14 pm

nego ono vaznije, jucer sam malo pricao sa ichy na msn-u da vidim kako stoje sa WW-om i prije svega sa off-om.

ukratko, ostali su izgleda svi zacudeni sa kolicniom off-a koju HEG ima, oni su izgleda svoje sta su imali potrosili i na 2P ne treba racunati da napadne burna jer jednostavno izgleda da nemaju sa cime napasti vise.
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 4:59 pm

anarchy forum?

o cemu ti to?

postoji skype room i to je to. A vidimo i u ASBAN roomu koliko aktivno sudjelujes.

Sto se tice pegule, gle, pegula je u tom jednom trenutku imao vojsku koja nam je svima skupa trebala, i to je iskljucivi razlog zasto je u savezu. To sto je frend sa pirkom... Pa koga to briga? I ja sam frend sa tajom, dobar sam si sa jos barem 5-6 ljudi iz HEGa... pa kaj onda?

izmedju ostalog, ti si bila štitila dadu_zg... ima li kakve razlike u tvom prijateljstvu sa njim i pegule sa pirkom?

Mene bas briga, gle, pegula mi je dao pass i ja sam slao napad na burneta sa njegovog acca... mogao sam mu prekontrolirat cijeli acc, i bez obzira na njegovo djetinjasto ponasanje sto se farmanja tice, bio nam je jako bitan zbog ovnova. Inace, pegulu smatram za zaigranog klinca, koji je, istina lajav, ali mislim da špija nije.

Puni smo špija. Zato sam i prestao sa davanjem ikakvih informacija svima.

Nitko nista ne slusa. Ja zabranjujem jebeno farmanje, a i dalje vidim da se farma. Ko tu koga jebe? Ja bi ih sve izbacio iz saveza, ali ne mogu.. ne sad. To se trebalo raditi prije, a ne sada kada trebamo hranu...

Ja bih puno toga promijenio da je bilo po mojem od pocetka, ali nije, i nisam uopce se htio do nedavno niti petljati u bilo kakva izbacivanja i pozivanja igrača iz saveza. A tako i u diplomaciju.

Moj tip saveza koji me zanima u buducnosti, ako cu ikad vise igrati je nesto tipa prva bojna, gdje nema spijuna... i gdje nema puno ljudi u savezu.

30ak ljudi u glavnom savezu. Vodstvo od maksimalno 3 čovjeka. Odluke većinske. Bez diktature, ali i bez prave demokracije. Ko ne slusa vodstvo kick i farm. U wingovima vise ljudi, i stvarna briga za wingove. jedan do dva saveznika. Od kojih svaki gradi svoj WW, i sa kojima postoje kvalitetni dogovori o nenapadanju WWa... i, zasto ne i zajednicko udruzivanje u savez tipa ANARCHY na kraju servera.

I u krajnjoj liniji, vojska je jedino mjerilo. Odaberi, ili si off igrač, ili si deff igrač. Ni vrit ni mimo nema. Zna se kakve vojske trebaju imati napadači. A ne u svakom selu smrdljive pljačkaše ko sto neki ovdje imaju.

Moja bi pedagoska mjera za takve bila kick i farm.

Ako vodstvo saveza kaze igraču - ti čuvaš vojsku do kraja, pa ako treba neka i propadne neiskorištena- IGRAČ SLUŠA BEZ POGOVORA, a ne ko sto se ovdje desavalo, svi su se zasrali da im vojske nece biti iskoristene, i na kraju je bilo sve zbrda zdola.. Da GM nije napravio akciju, ispalo bi jos pet puta gore nego je ispalo Smile

sad je kasno za radit to sto mi je na pameti... ali kad pogledate HEG koliko vojske ima... tek onda vidite koji smo mi svi drugi amateri.

vojska je jedino mjerilo...



a tu kod nas ljudi nemaju niti dosta offa (cast izuzecim) niti defa... neki imaju minus od 2k po satu pa misle kako je to puno...

ne znam sta bi reko. Pomalo sam razočaran ljudima i time sto je na kraju svatko svoje napravio i luupao vojske uzalud, bez nekih pravih dogovora.

zato sam i izgubio volju za igranjem... ali ajde, barem saljem hranu u ww i tu i tamo posaljem koju kruznu...

nemojte se ljutiti ljudi, ali nas je savez 95% amaterski, ima nas puno, i u cijelom tom skupu ljudi, mozda se 20ak pojedinaca istice i uzdize iznad ostatka drustva kojima sve moras nacrtati...

ja bi savez u kojem barem 60% kuži šta treba i kad treba, da ljudi shvaćaju da je ovo taktička igra, i da se mora taktički odigrati, ali da imaju svoje mišljenje i da ga se ne boje reći...

Ovdje to nije slucaj.

U svakom slucaju, da ne bi bilo da pljujem po savezu. Ne, ne pljujem, obzirom na okolnosti, ja sam jako jako jako zadovoljan sa svime sto se napravilo, i ponosan sam na 99% ljudi u savezu sto su napravili čudo da se održimo u igri do sada...

Svima vama svaka čast. Makar, ja bi rado da je ipak malo drugačije Smile
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 5:29 pm

Necu u rasprave ulaziti, u biti nemam sta kontra ni reci posto se slazem sa gore navedenim...sta je, je, treba proci neke stvari da se nauci dosta toga, ja osobno smatram da smo mi sve u svemu super ovaj server odigrali, ali HEG-u skidam kapu...ajd, mora se znati da je ++ karta jako dugo simcitala i da je 80% HEG i CINIBS igraca izvan ikakvih bitki bilo, nisu imali sigurno trosenja kao mi sa HOS-om i samim time se karta kod nas dijelila.
Ispada da je HEG zaista u usporedbi sa svima profesionalni savez, imati off-a za, kolko ono 7 ili 8 WW prebiti, a jos imaju sigurno off-a je fascinantno i nitko im ne moze nista reci.
2P-ovci su uglavnom mislili da su ovi porazeni, da off-a vise nemaju, barem ne tolko, a sada se cude ko tele sarenim vratima Very Happy
Ovo do kraja izgurati profesionalno i to je to...a onda svi u 1.bojnu
cheers
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 23, 2009 9:47 pm

Ovako evo mene malo tu danas iako me zdravlje zeza Sad

Samo da kažem da se slažem sa svime gore rećeno posebice ovo zadnje od bobija i GM-a Wink
Znamo da smo amateri (prvi put igramo) ja osobno volim ovakve stvari i mislim da mi je jedino falila sveukupna slika kako to izgleda posebice kraj... a i zlato, koliko para toliko muzike, pogledam igraća orao2 i pamet mi stane, to nemože samo tako imati Wink nije zlato problem samo kad bacim raćunicu koliko potrošim na gluposti po internetu pamet mi stene scratch Shocked Very Happy

i samo da se osvrnem da nevjerujem da je orao2 izgubio off, po meni ili je napravio grešku pa poslao off (cjeli) u farmanje pa je to netko vidio... ili je pao pod težinom HEG-ovog zlata, zašto ne, ili je za njih možda tko zna Wink

Samo da se osvrnem i na jednu stvar, bio sam GO u ogameu (kratko) nešto kao ovdje MH, i znam poprilici što se radi i kako mada se malo više razlikuje sve... i moram reći da savez koji ima toliko MH-a i stručnog osoblja, može da nevelim da mora dobiti neku informaciju "iz igre" isto kako smo ja i frend bili na istom kompu logirani u isti server u ogameu pa nam je preko frenda oprošteno u stilu ok imali ste tulum (samo što za takve stvari ide ban 2034), samo zato što se netko znao... Nisam ponosan na to ali ali bilo je samo logiranje iako nepropisno... tako da sam uvjeren da je bilo informacija iznutra a posebice kad su se svi udružili kontra njih, onda je bila panika... a sad trać rubrike nema ukinuta je a bilo je mnogo zakljućaka, heg ima najviše off-a to nemože znati nitko tko šta ima osim MH-a (ako se nevaram) Wink
Ako je ipak bilo sve pošteno svak im čast mada iz iskustva sa drugih ratišta znam da uvjek ima nepravilnosti a ovdje je dovoljna i samo jedna Wink
I da večina vara preko više acc-a to se podrazumjeva, mislim da nema osobe koja nije prekršila nešto sitno barem Wink
Hegu svaka čast ako je bilo regularno što se tiće nekih informacija!!
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 1:08 pm

strasno!!! ne znam sta da napisem... prvo montecristo je neki stvarno poremeceni lik hahahaha FUJ. spije kolko su sugave tolko su i ovu igru ucinile zanimljivom... ja osobno ih ne volim jer preko noci mogu od jakog igraca napravit trubu i popisat se po njegovom znoju i trudu ista stvar u vecim razmjerima sa savezima s tim da se nase spije i Kvisling moze posramit. Uzas,ocelavio sam i posjedio od spija a mlad covjek;). ja sam da gasamo svi da se sazna ko je sta i to u RL i da ga javno smaknemo vjesanjem ili kamenovanjem u stilu ljutih iracana ili tako nes i to na nekoj viksi uz rostilj, gembac/pivo te kasnije lomacom od špijetine(ukljucen ples oko vatre te caj od bunike)... ali to je samo moje misljenje pozz tuctuc
W over and out šššššš Wink)) frulam
[Vrh] Go down
warunga
VIP Član
VIP Član
warunga


Broj postova : 69
Registration date : 04.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimesri sij 28, 2009 2:27 am

Ogar je ganci:)
[Vrh] Go down
Hells Angel
profesor foruma
profesor foruma
Hells Angel


Broj postova : 100
Registration date : 03.09.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimesri sij 28, 2009 3:21 am

Mamicu mu njegovu. A susjed mi je bio. Pizda usrana. Da sam znao imao bi i ja puno off bodova i novih sela. lol!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimesri sij 28, 2009 4:40 pm

od tolko ljudi ni na kraj pameti da bi on bio spija...ludo... Very Happy
[Vrh] Go down
bobi
Administrator
Administrator



Broj postova : 169
Registration date : 11.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimečet sij 29, 2009 5:30 pm

ja sam biop jednom malo posumnjao na njega.. ali nikad nisam provjeravao u WW stanje.. na zalost.

Ma, kako god bilo, ko ga jebe seljačinu Very Happy

ok zna jel to uocpe igra ogar, ili igra netko iz HEGa multi acc..
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimečet sij 29, 2009 5:54 pm

pitao sam dadu_zg i on kaze da je multiacc u pitanju...dal je istina ili ne sada doslvono ne vazno...

i da pitao je dado mene dal su zoo i cesar bili spije kod njih pa sam mu rekao da ja ne znam...
Very Happy
[Vrh] Go down
don-kaco
VIP Član
VIP Član



Broj postova : 85
Registration date : 06.07.2008

Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitimepet sij 30, 2009 2:38 am

Grand Master je napisao/la:
pitao sam dadu_zg i on kaze da je multiacc u pitanju...dal je istina ili ne sada doslvono ne vazno...

i da pitao je dado mene dal su zoo i cesar bili spije kod njih pa sam mu rekao da ja ne znam...
Very Happy


Kaj se bude skupila kakva ekipa za restart ili da stavim random koordinate?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o S2 i -AS-u.   Istina o S2 i -AS-u. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istina o S2 i -AS-u.
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: