Alte Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alte Schule

Forum saveza - AS -
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 off, off, off, ... c c c

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: off, off, off, ... c c c   off, off, off, ... c c c Icon_minitimeuto sij 20, 2009 10:43 pm

Ovako, prije nego što izgubimo server, trebali bi pokušati i ovo malo off-a ako tko ima, poduplati!!

A to bi značilo da treba ako ima igrača sa 6-7k pješadije, 1-2k konjice i 1-2k ovci ili katasa, pušati ih i hraniti njihovu vojsku i napraviti kakvu takvu off da može probiti zid ili srušiti skladište!!!

Ima nas sad pododsta koji imaju pluseve s hranom i jednostavno ne mogu toliko brto sve otpremiti u ww koliki mi je plusčina(+)!! Tako da mogu hraniti nečiji off, ako mi ga dopreme u oazu ili selo!

P.S. Zid puno znači, vidjeli ste i sami da napadi na ww skoro ništa ne vrijede prije nego se sruš zid!!!
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: Re: off, off, off, ... c c c   off, off, off, ... c c c Icon_minitimeuto sij 20, 2009 10:51 pm

Ja ovo podrzavam i ideja je na mjestu...samo nisam siguran vise kako sa vojskom stojimo i kolko vremena imamo jos da se tako nesta sprovede, vremenski ocu reci da mislim da bi serve mogao krzo par dana biti gotov.
[Vrh] Go down
sedarian
VIP Član
VIP Član
sedarian


Broj postova : 33
Registration date : 03.05.2008

off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: ss   off, off, off, ... c c c Icon_minitimeuto sij 20, 2009 11:05 pm

Pa burne gradi dalje njegovo napredovanje čemo vidjeti po izgradnji čuda! Smile
Marsovac mi se čini najopasniji, on može staviti 2 lv čuda graditi i onda mu se mora rušiti čudo! Sad

Tako da trebamo čim prije forsirati gradnju off-ova i to ovih postoječih, i normalno čuda, ako ima kakve šanse! Sad(
[Vrh] Go down
Agavax
Novi član
Novi član



Broj postova : 39
Registration date : 23.09.2008

off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: Re: off, off, off, ... c c c   off, off, off, ... c c c Icon_minitimeuto sij 20, 2009 11:47 pm

I meni je to davno palo na pamet. Kako god dobra ideja samo jeb je sad jer bez 4k kata nemamo šanse, ili se varam recimo dila nije ništa napravio a ima 3800 kata Sad ali možda da se proba pa tko ima nešto kata preuredi selo sa zlatom pa nek radi, ali mislim da je sad kasno... i to bi trebao biti teut jer se vojska najbrže radi a i off mora biti nabildan možda da si netko manke gg sa cropa pa samo dogradi vv i vk Smile ali opet 2k kata se rade 1mj.

Ali mislim da je kasno, pošto ja nemam iskustva sa ovime, moram reći da mi ovi iskusni hegovci djeluju super, off-a ko u prići klanjanje istina ima tu svega... a što se tiće burnea da digne sa 91-100 treba mu poprilici 4dana, ali tko zna dali ima sva skladišta gotova...
[Vrh] Go down
Grand Master
Administrator
Administrator
Grand Master


Broj postova : 519
Age : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 03.05.2008

off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: Re: off, off, off, ... c c c   off, off, off, ... c c c Icon_minitimesri sij 21, 2009 1:37 am

a nemam bas sta nadodati...kako mi je dan poceo tako i zavrsava kaj se traviana tice i sto brze u krevet odem to bolje. Sad

da je barem dila nes srusio, al ono je strava...agavax dobro veli, ovi hegovi stvarno bacaju off ko kikiriki, ni na kraj pameti da bi nas danas mogli stespti, prebrzo mi je to nekak bilo...

e da, i krilnik mi je nes rekao da su 2p i heg bili u jednom trenu u istom savezu, pa pola sata kasnije nisu....jebat ga, grda igra. Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





off, off, off, ... c c c Empty
PostajNaslov: Re: off, off, off, ... c c c   off, off, off, ... c c c Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
off, off, off, ... c c c
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alte Schule :: Vijećnica :: Vijećanje-
Forum(o)Bir: